Autoservis dragašević

Pozdrav!
Evo i moj prvi uradak!
Jel barem OK?

http://www.servisdragasevic.hr

• u izradi

:hmmmmmm:

[quote=“Vukki”]Pozdrav!
Evo i moj prvi uradak!
Jel barem OK?

http://www.servisdragasevic.hr

• u izradi[/quote]

Nije.

nisam se bas snasao …

kad nije

[quote=“Zyex”]nisam se bas snasao …

kad nije[/quote]

Pitanje:
Jel’ barem OK?

Odgovor:
Nije.

[quote=“trnac”]Pitanje:
Jel’ barem OK?

Odgovor:
Nije.[/quote]

:krele:

Pa ne možeš nikud još. Čekam tekstove. Al onak na prvi pogled.

Pa ne možeš nikud još. Čekam tekstove. Al onak na prvi pogled.[/quote]

Kolko god da gledam, ništa mi nije bolje.
Sve je nekak preoštro, kao da ću se porezat na stranici.
Treba smanjiti doživljaj i pogledati kako to rade majstori (ne, ja nisam jedan od njih :slight_smile: ).

[quote=“trnac”]Kolko god da gledam, ništa mi nije bolje.
Sve je nekak preoštro, kao da ću se porezat na stranici.
Treba smanjiti doživljaj i pogledati kako to rade majstori (ne, ja nisam jedan od njih :slight_smile: ).[/quote]

Aha! Možda kad dodam tekstove malo ublažim dojam oštrine.
Al vlasnik stranice mi nekak brije na agresivu…
Ako potamnim pozadinu, vjerojatno će malo ublažit.

Svejedno hvala!

Evo prijedlog za logo:

Devedesete FTW!

Zdravo,

evo par prijedloga sta treba da izbjegajes, posto kazes da ti je prvi rad i nije toliko los svaki pocetak je tezak i da se primjetiti da si na dosta mijesta grijesio, ali evo redom…

• Logo djeluje kao da je pokupljen iz Word 2000 clipboarda. Ne kazem da ga ti nisi radio nego samo eto tako djeluje, trebalo bih mozda izbjegavati te 3d efekte na logu, djelovalo bi daleko bolje, te mozda malo ivice poboljsati primjeti se malo kao da je rezano.

• Skoro svakom divu je dodjeljono style elements, ovo ce te kostati kod prepravljanje stranice smorit ces se. Drzi css zasebno odvojeno u css fajlu.

• Autoservis dragasevic bi takodjer moglo malo bolje da se napise. Ako si vec za natpis stavljo slike cemu to da su rijeci Autoservis i dragasevic razdvojeni :S opet ti otezava poslje izmjene, komotno je moglo ici jedna slika, ili vidis neku prednost u tome ako je zasebno stavljeno svaka rijec?

• Natpis “Više od 100 godina nudi Vam
    vrhunske performanse…” crvenoj boji na 8B8B8B ne ide nikako, ubi u oci dok sam procito.

• Meni ti isto tako kvari zasad stranicu. Ako nisi dovoljno spreman za sada da odradis svoj meni, onda pogledaj npr. ovdje ->
    http://www.cssdrive.com/index.php/menudesigns/category/C19/
    , imas super primjere pa mozes iskoristiti koji. Bolje ce ti znatno djelovati stranica.

• Boxovi “content” za sadrzaj su ti fixni, i to s visinom i sirinom slike, kada budes pisao text, ako bude veci kostur ce ti ostati kakav je, znaci fixan a ne dinamican. Trebao bi i to promjeniti, pozadinu diva drzi u solidnim bojama kako bi mogao dinamciki sve to da izvedes.

• I za kraj (ima jos dosta toga ali eto barem sam ti naveo one bitne izmjene koje bi trebao izmjeniti) boje si lose izabrao. Sve djeluje nekako mrtvo, tu bi mogao isto tako dosta izvuci s tacnom kombinacijom boja. I ako su ti primarne boje, siva, crna, bijela i crvena opet ima tu lufta. Pogledaj primjere drugih autoportala pa pokusaj izvuci odatle sredinu.

Nije mi bila namjera da te s ovim komentarima napadam nesto ili slicno, prepostavljam samo da ce ti ovo vise pomoci nego da sam reko samo “Super, ili ne valja nikako ili sl.”

LP

btw. Za prvi projekat stranica i nije tako losa, jest da ima pocetnicki greski ali sve se da nauciti…

Sretno

[quote=“LAsER”]Zdravo,

evo par prijedloga sta treba da izbjegajes, posto kazes da ti je prvi rad i nije toliko los svaki pocetak je tezak i da se primjetiti da si na dosta mijesta grijesio, ali evo redom…

• Logo djeluje kao da je pokupljen iz Word 2000 clipboarda. Ne kazem da ga ti nisi radio nego samo eto tako djeluje, trebalo bih mozda izbjegavati te 3d efekte na logu, djelovalo bi daleko bolje, te mozda malo ivice poboljsati primjeti se malo kao da je rezano.

• Skoro svakom divu je dodjeljono style elements, ovo ce te kostati kod prepravljanje stranice smorit ces se. Drzi css zasebno odvojeno u css fajlu.

• Autoservis dragasevic bi takodjer moglo malo bolje da se napise. Ako si vec za natpis stavljo slike cemu to da su rijeci Autoservis i dragasevic razdvojeni :S opet ti otezava poslje izmjene, komotno je moglo ici jedna slika, ili vidis neku prednost u tome ako je zasebno stavljeno svaka rijec?

• Natpis “Više od 100 godina nudi Vam
    vrhunske performanse…” crvenoj boji na 8B8B8B ne ide nikako, ubi u oci dok sam procito.

• Meni ti isto tako kvari zasad stranicu. Ako nisi dovoljno spreman za sada da odradis svoj meni, onda pogledaj npr. ovdje ->
    http://www.cssdrive.com/index.php/menudesigns/category/C19/
    , imas super primjere pa mozes iskoristiti koji. Bolje ce ti znatno djelovati stranica.

• Boxovi “content” za sadrzaj su ti fixni, i to s visinom i sirinom slike, kada budes pisao text, ako bude veci kostur ce ti ostati kakav je, znaci fixan a ne dinamican. Trebao bi i to promjeniti, pozadinu diva drzi u solidnim bojama kako bi mogao dinamciki sve to da izvedes.

• I za kraj (ima jos dosta toga ali eto barem sam ti naveo one bitne izmjene koje bi trebao izmjeniti) boje si lose izabrao. Sve djeluje nekako mrtvo, tu bi mogao isto tako dosta izvuci s tacnom kombinacijom boja. I ako su ti primarne boje, siva, crna, bijela i crvena opet ima tu lufta. Pogledaj primjere drugih autoportala pa pokusaj izvuci odatle sredinu.

Nije mi bila namjera da te s ovim komentarima napadam nesto ili slicno, prepostavljam samo da ce ti ovo vise pomoci nego da sam reko samo “Super, ili ne valja nikako ili sl.”

LP

btw. Za prvi projekat stranica i nije tako losa, jest da ima pocetnicki greski ali sve se da nauciti…

Sretno[/quote]

Wooow! Hvala majstore!
Napokon normalan odgovor. Hvala na sugestijama, dobro će mi doći.
Samo da napomenem da do prije 6 mj. nisam imao pojma o izradi web stranica… mislim da se vidi. Al budući da ovo radim besplatno svom šogiju, neću se previše zamarat sa detaljima.
Malo ću promjenit neke stvari po tvojim smjernicama (koliko budem znao), pa ćemo vidjet.

Još jednom hvala!

[quote=“Ariosto”]Evo prijedlog za logo:

Devedesete FTW![/quote]

Opet sam 10 god ispred!
Ja sam 80-te:mm:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja