Avalon ili Namecheap za web hosting?

Pozdrav,

Prvo da se predstavim. 26 godina, pocetnik u webu ali imam par ideja al bi mi naravno trebala i vasa pomoc.

Prvo. Domenu sam uspio kupiti, kod godaddy.
Druga stvar koja bi mi trebala je preporuka za hosting, znam da ima puno tema o tome al sveo sam se na dva izbora… Avalon ili host kod Namecheap.
Stranica bi isla preko wordpressa, za pocetak ne ocekujem nista pretjerano posjetitelja niti bilo kakve zarade od stranice prvih par mjeseci nego bi je samo redovno punio.

Trece, ne znam kako pitati ali trazim vec dugo, mozda je i jednostavno ali trebala bi mi neka wordpress tema koja je premium da je slicna NewsNow.co.uk
Ne bi se radilo o istoj temi kao oni, vijesti i slicno nego bi mi samo trebao slican layout stranice.

Oprostite ako sam nesto fulao pa ispravite, prvi mi je post tu i jos preko tableta.

Lijep pozdrav.

Namecheap hosting, cini mi se da je jos uvek prva godina besplatna. Proveri kod njih. Ona varijanta do tri sajta je bila free. Odlican im je support, tako da mogu da ti pomognu na pocetku.

ja uvek koristim namecheap i za domen i za hosting, meni su bas ok.
a sto se tice teme, mozda tebi odgovara forum kao sto je ovaj?

Pozdrav i hvala na odgovoru. Nije rijec o forumu nego web stranica al bi mi trebala takva tema, samo na themeforest ne znam pod kojom kategorijom da gledam.

I ja sam na Namecheap, i ono što mogu pohvaliti jeste Support, tu su uvijek šta zatreba.

Upravo ovu Podršku uvijek navodim kao jako bitnu, džaba ti i extra hosting ako nekad nemaš kome da se obratiš.

1 Like

Hvala, idemo onda prvih par mjeseci sa Namecheap, placanje ce biti mjesecno iako je skuplje al moram vidit kako ce i sto ici.

Lp

1 Like

uzi za celu godinu, i budes miran veruj mi…

evo ovdje sam pisao o namechepu za prave početnikie pa po mogucnosti kliknite na affiliate link moj da i ja uberem koji cent hvala ljepo :))) https://www.virtualac.club/2020/03/wordpress-blog-za-pocetnike.html