Avalon kupio fiuhost

Ajde avalon je ipak bolja firma, nadam se da su sad serveri u boljim rukama :smiley:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=93429

Jednom fiuhost i nikad vise

Ja imam dobra iskustva s Fiuhostom, osim ovih zadnjih par ispada, ali i tada su bili korektni i slali mailove s izvješćima.
S obzirom da se radi o niskobudžetnom hostingu, nemojte tamo držati jako bitne webove i servise.

Šteta sto ih nisu kupili dok su servere imali u hrvatskoj, tad su barem nešto vrijedili. Fiuhost je krenuo prema dolje i “kaskao” je neko vrijeme, bilo je mnogo problema a moram kazati da niti g. Moris nije odabrao pravi posao za sebe jer u punom smislu riječi ON NIJE IMAO POJMA

Ja sam valjda onda jedina kojoj Moris fali :smiley:
Ne kažem da je Avalon loš, dapače, ali čovjek je znao riješiti neke probleme koji čak niti ne spadaju u njegov opis posla (odnosno trebali bismo ih rješavati mi).
Čak i mojim forumašicama fali jer su ga one često kontaktirale čim nešto ne bi štimalo, a ja nisam bila dostupna.

Uglavnom vidjet ćemo, nadam se da korisnička podrška iz Avalona može izdržati žene poremećenog uma pred udaju. :stuck_out_tongue:

[quote=“mile”]Ja imam dobra iskustva s Fiuhostom, osim ovih zadnjih par ispada, ali i tada su bili korektni i slali mailove s izvješćima.
S obzirom da se radi o niskobudžetnom hostingu, nemojte tamo držati jako bitne webove i servise.[/quote]

Potpis. Što se mene tiče, Fiuhost je još najbolji kakvih su sve problema imali.

I btw još uvijek možeš kupit proizvod od Avalona (skuplje) ili Fiuhosta (jeftinije)…

Bome ne ,otkad je avalon došao sve je otislo kvragu…Pise na stanicama Fiuhosta 100 kuna baby paket…kasnije ti se jave da treba još 85 kuna nadoplatiti…kad ih pitas zasto ne znaju odgovoriti… nego samo kazu to je registracija domene…pa onda napisi lijepo i na stranicama da ljudi znajua ne ih varati…

Imam stranice na Fiuhostu i sve je uvijek radilo za 5. Sad imam neki filing da to nece biti više tako…

[quote=“LKR”]Bome ne ,otkad je avalon došao sve je otislo kvragu…Pise na stanicama Fiuhosta 100 kuna baby paket…kasnije ti se jave da treba još 85 kuna nadoplatiti…kad ih pitas zasto ne znaju odgovoriti… nego samo kazu to je registracija domene…pa onda napisi lijepo i na stranicama da ljudi znajua ne ih varati…

Imam stranice na Fiuhostu i sve je uvijek radilo za 5. Sad imam neki filing da to nece biti više tako…[/quote]

Na njihovoj web stranici lijepo piše de se dodatno plaća domena od 85.00kn osim paketa BIG ONE gdje je u tom paketu Domena besplatna.

LKR… Vi ste vjerovatno mislili u tih 100.00kn dobiti i domenu koja je 85.00kn tako da bi hosting na kraju bio 15-ak kuna.?? (potrebno je samo bolje pročitati specifikacije paketa).

Piše lijepo UKUPNO godišnje 100,00 kn

http://www.fiuhost.com/

Uglavnom to je patka da privučete korisnike ništa više…

Trebali bi staviti 185 kuna ukupnu cijenu da ne bi bilo zabune.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja