Avast internet security 7.0.1417

Da li netko zna gdje i kako kreknuti program?

ovdje ga krekaš sa 39.99

E aaaaaa21 aj ti meni nađi posao kao mladoj nezaposlenoj osobi bez radnog iskustva i rado ću platiti 40 dolara Avastu, a dok se nema ni za osnovne stvari, onda mi je to puno.

To nije razlog da kršiš zakon i pravila foruma.
Postoje i free verzije AV programa, kao i distribucije linuxa kod kojih se ne moraš toliko brinuti za sigurnost.

[quote=“mestro67”]To nije razlog da kršiš zakon i pravila foruma.
Postoje i free verzije AV programa, kao i distribucije linuxa kod kojih se ne moraš toliko brinuti za sigurnost.[/quote]

Nisam znao da je to kršenje pravila foruma, a zakon krše mnogo veće face kradući na milijune. Da takvi manje kradu, bilo bi više radnih mjesta za nas mlade. A i nije kršenje zakona traženje informacija. Ako tražiš informaciju kako opljačkati banku, to nije kršenje nikakvog zakona. Opljačkati banku je. :smiley: Znam da kod Linux distribucija je veća sigurnost, ali jesi li me pitao imam li koju? Nemam. Da li zna raditi na njima? Neznam. Da li je mogu skinuti s weba? Nemogu. Tako da, ako ne želiš pomoći, netrebaš ni pametovati. :S

Ubuntu 12.10. ti košta Ł4.71, dobiješ DVD doma na adresu ako već nemožeš skinuti sebi sa neta veličina datoteke ti je 723 MB

Ovo nije politički forum pa nas nezanimaju kukanja i politička prepucavanja po narodu itd, svi znamo da su teška vremena ali ovo nije mjesto za to.

Znači po tvom zaključku ako nemam novca urast ću, tako radiš i u trgovini? banci? sumnjam

Instaliraj si Avast Trial verziju i surfaj, kad ti istekne deinstaliraj i ponovno instaliraj tako ja radim, a krekovane verzije nije dobro stavljati.

Znam kolika je veličina linuxa, ali nemogu skinuti. Nemam adsl. :S Nego mobilni internet, koji hvata samo GPRS. Sada si ti računaj koliko bi mi trebalo za skidanje 700 Mb. Nekih mjesec dana otprilike.
Što se tiče politike, kakve veze ima tema s politikom? To što kažem da sam nezaposlne i nemam 40$ to nema veze s politikom. Osim da su malo bolje to vodili, bilo bi više posla.
“Znači po tvom zaključku ako nemam novca urast ću, tako radiš i u trgovini? banci? sumnjam” Ovo je tvoj zaključak i lijepo te zamoljavam da mi ne soliš pameti. Koliko si ti mpr-a, videa i filmova, ili igrica skinuo s weba?
Šta ti nisi ništa od toga skinuo, ili ovaj prvi šta je odgovorio na temu.
Kako ide ona izreka. Tko nema nijedan grijeh, neka prvi baci kamen.
Na kraju krajeva, sam si napisao da instaliraš probnu verziju, a onda ju obrišeš i ponovno instaliraš. To ti je isto protuzakonito, a ako i nije, nije sigurno moralno. :S
Trial verzija, kao što joj ime samo i kaže je probna verzija, a ne da ju obrišeš, a onda ponovno instaliraš.

To što si ti rekao nema veze s vezom. Kako bi tek updejte skidao svaki dan?

Tražio sam malo sajtove i jedino sam ovo našao.
McAfee Internet Security 6 mjeseci ->
https://cart.mcafee.com/?&offerid=403203&pkgqty=1&culture=EN-US&affid=773

ili skini Comodo IS besplatno -> Free Internet Security - Download Internet Security Software Suit

Besplatni anti-virusni programi:

Besplatna izdanja daju temeljnu zaštitu.

Spyware? Od spyware štiti već legendarni SpyBot.

Firewall? ADSL router ima firewall, a postoji i integrirani u Windowsima koji nisu ništa lošiji od ovih što dolaze uz A/V preograme.

Zaštita od spama? Besplatnih anti spam filtera također ima, uz filter koji po zakonu moraju nuditi svi naši davatelji internetskih usluga (a daju i skeniranje maila od virusa).

Virtualno surfanje? Za virtualno surfanje weba može poslužiti virtualna instalacija operacijskog sustava (XP Mode u Windowsima 7 Professional, neki Linux u WMware playeru ili VirtualBoxu).

Asistencija od prijatelja koji je geek? Za udaljenu asistenciju prijatelju može poslužiti nekomercijalno posve besplatan i odličan TeamViewer (kojeg koriste i banke).

Sigurni shopping i bankarstvo? Za sigurnu internetsku kupovinu se koristi plaćanje pouzećem ili PayPal. A sigurno bankarstvo mora osigurati banka (osim toga, v. virtualnu instalaciju posvećenog OS-a za to).

Ima li što još što s popisa značajki avast! Internet Securityja što nisam naveo?

Prema tome, nema nikakvog razloga da mladi čovjek misli da su veliki lopovi nešto što se njega ne tiče na osobnoj i izravnoj razini tako što će se on sam pretvoriti u malog lopova. Mali lopovi zapravo nisu ništa drugo nego veliki lopovi koji još nisu dobili priliku.

[quote=“tsereg”]Besplatni anti-virusni programi:

Besplatna izdanja daju temeljnu zaštitu.

Spyware? Od spyware štiti već legendarni SpyBot.

Firewall? ADSL router ima firewall, a postoji i integrirani u Windowsima koji nisu ništa lošiji od ovih što dolaze uz A/V preograme.

Zaštita od spama? Besplatnih anti spam filtera također ima, uz filter koji po zakonu moraju nuditi svi naši davatelji internetskih usluga (a daju i skeniranje maila od virusa).

Virtualno surfanje? Za virtualno surfanje weba može poslužiti virtualna instalacija operacijskog sustava (XP Mode u Windowsima 7 Professional, neki Linux u WMware playeru ili VirtualBoxu).

Asistencija od prijatelja koji je geek? Za udaljenu asistenciju prijatelju može poslužiti nekomercijalno posve besplatan i odličan TeamViewer (kojeg koriste i banke).

Sigurni shopping i bankarstvo? Za sigurnu internetsku kupovinu se koristi plaćanje pouzećem ili PayPal. A sigurno bankarstvo mora osigurati banka (osim toga, v. virtualnu instalaciju posvećenog OS-a za to).

Ima li što još što s popisa značajki avast! Internet Securityja što nisam naveo?

Prema tome, nema nikakvog razloga da mladi čovjek misli da su veliki lopovi nešto što se njega ne tiče na osobnoj i izravnoj razini tako što će se on sam pretvoriti u malog lopova. Mali lopovi zapravo nisu ništa drugo nego veliki lopovi koji još nisu dobili priliku.[/quote]

Kao što si naveo, besplatna izdanja daju osnovnu zaštitu, znaće ne naprednu. :S
Spyware? Imam i koristim Spaybot godinama.
Adsl firewal? Prvo bi trebao imati adsl za to, što sam napisao da nemam, očito taj dio nisi pročitao. :confused:
Virtualno surfanje? Znam, ali za to bi mi trebalo malo novije računalo. :S
Asistencija od prijatelja koji je geek? To bi se ja onda računao pod to, jer drugima sređujem preko TW poteškoće. :slight_smile:
“Ima li što još što s popisa značajki avast! Internet Securityja što nisam naveo?” Ima, a to je da je to u Avastu IS sve na jednom mjestu. Umjesto 5-6 različitih programa, koristiš samo jedan.
“Prema tome, nema nikakvog razloga da mladi čovjek misli da su veliki lopovi nešto što se njega ne tiče na osobnoj i izravnoj razini tako što će se on sam pretvoriti u malog lopova. Mali lopovi zapravo nisu ništa drugo nego veliki lopovi koji još nisu dobili priliku.” Nakon ove moralne prodike, odgovori mi samo na jedno, da li si ti kada skinuo s weba mp3, film neki ili igricu? Ako jesi, onda si zadnja osoba na ovom svijetu koja mi može držati prodiku o krađi i lopovima. I koliko mi se čini, da nisam naišao na još nijednu osobu koja nije ama baš ništa skinula s interneta. Tako da sumnjam da si ti i ostali “mudraci” koji su mi držali prodiku sveci u tom smislu. Ali ako jesi, svaka ti čast.
Samo što nekako sumnjam u to.

[quote=“aaaaaa21”]To što si ti rekao nema veze s vezom. Kako bi tek updejte skidao svaki dan?

Tražio sam malo sajtove i jedino sam ovo našao.
McAfee Internet Security 6 mjeseci ->
https://cart.mcafee.com/?&offerid=403203&pkgqty=1&culture=EN-US&affid=773

ili skini Comodo IS besplatno -> Free Internet Security - Download Internet Security Software Suit[/quote]
Update ni ne skidam svaki dan. Haha. :smiley: Jednostavno je prespora veza za to. Zato jednom mjesečno odem kod nekoga s adslom i skinem definicije za zaštitne programe za offline instalaciju. Ili ako nije nešto veliko poput Spaybota, to ostavim da se skida. :slight_smile:
I ovo što si ti napisao nema smisla.:stuck_out_tongue:

Kao prvo, ni mene nije volja plaćati za avast! Internet Security.
I, umjesto toga koristim kombinaciju besplatnih anti-virus, anti-malware i inih programa i zdravog razuma.
Ne misliš li da bi bilo cinično da ti savjetujem piratizirane anti-virusne programe kad ih ni ja ne koristim?
Čemu tražiti pirateriju ako ima zadovoljavajućih besplatnih programa?

Kao drugo, na ovom forumu vrijedi pravilo:

vidi
http://www.webmajstori.net/forum/11717-opaea-pravila-ponasanja-na-forumu#post86758

Ali nisu zadovoljavajući. :S Pravila sam pročitao kada sam se prijavio na forum, ali zaboravio. :S

Ohoho, evo jedne dobre poruke, koju je obrisao. :smiley:
"toliki geek a da ne znam da sve jebene stvari koje su krekirane imaju na torrentu i warez/stranicam, radiš neku SEO optimizaciju za svoju tranicu a ne znaš se koristiti osnovnim funkcijama tražilica."
Baš kulturan jezik imaš, ali dobro, o tom potom. Znam da to sve ima na torentima i warez stranicama. Misliš da tamo nisam već pogledao? A pameti.
Što se tiče seo optimizacije, to ide vrlo dobro, hvala na pitanju. I znam se koristiti osnovnim funkcijama tražilice, ali to ne znaći da imam vremena za traženje po stotinama tema, na stotinu mjesti, koje se sve vrte jedna oko druge i nitko ti ne želi za stvarno napisati šta trebaš naučiti ili napraviti i zašto.
Zato smanji svoje uvrede jer me nemaš zašto vrijeđati, samo pokazuješ koliko si glup i nekulturan.

Nisam ja izbrisao već moderator.
Samo sam frustriran ljudskom glupošću.
A i to što netko krade nije tvoje opravdanje da ti daje za pravo da i ti to radiš, a na tom dijelu si se uvrijedio.
A sad zbroji svo vrijeme koje potrošio na pisanje poruka i usporedi s vremenom koje je potrebno da pronađeš link za download.
btw. bolja je originalna free / trial verzija Av programa nego ‘prava’ s crackom. :slight_smile:

Zadnja poruka u ovoj temi :wink:

Muka mi je. Kažeš da ti free programi davaju osnovnu zaštitu? Sumnjam da se ijedan firewall može usporediti sa Comodom, antivirus im je solidan i sve to tvori IS koji ima hrpu opcija. Prvo ga probaj i guglaj što ljudi govore o njemu nego odmah reći da ima “osnovnu” zaštitu i tražit krekani avast -.-

[quote=“mestro67”]Nisam ja izbrisao već moderator.
Samo sam frustriran ljudskom glupošću.
A i to što netko krade nije tvoje opravdanje da ti daje za pravo da i ti to radiš, a na tom dijelu si se uvrijedio.
A sad zbroji svo vrijeme koje potrošio na pisanje poruka i usporedi s vremenom koje je potrebno da pronađeš link za download.
btw. bolja je originalna free / trial verzija Av programa nego ‘prava’ s crackom. :slight_smile:

Zadnja poruka u ovoj temi ;)[/quote]
E da, nisam se ništa uvrijedio. Slobodno kaži da kradem. Nema problema, ali baš me zanima ono pitanje koje sam već postavio. Da li si ti kada skinuo mp3, igricu ili film sa weba? Ako jesi, ova izjava kako ja kradem itd je jako dvolična. A danas sumnjam da se može naći ijedna osoba koja nije nešto skinula sa weba, a da nije od te osobe.
Što se tiće vremena za pronaći link, to se nikako nemože usporediti s ovim.
Linkova imaš veoma puno, a pola njih je sranje i nevaljaju. Samo mi zaštite izbacuju poruke, kako stranica nije sigurna itd.
To što si ti frustriran ljudskom glupošću, koja se očito odnosi na mene je tvoj problem. :slight_smile: Nisam ti ja kriv što sam pametniji od tebe, a ti si zato frustriran. Nema potrebe da navodiš to. :stuck_out_tongue:

To sam citirao forumaša, čini mi se moderatora. Što se tiće točno ovog programa, imao sam ga čak instaliranoga. :wink:
Te skoro većinu ostalih zaštitnih programa i firewala. Koje sam isprobao itd. Taaaaaaaaaaako da, i vidio sam što drugi govore o njemu. :slight_smile:
Ne kažem da znam sve o tom programu,ali sam se malo informirao o tome svemu. Hehe. I Avast je iza Kasperskya koji je number one. :slight_smile: Barem tako kažu stranice koje se time bave.

Neznam koji je problem skupiti 100 i nešto kuna i uzeli Avast uz promotivni kod.

Ja koristim Avast jako dugo a licenca je kupljena na Avas-ovoj web stranici uz promotivni kod za 12.00 € znači 90 kuna za godinu dana.

http://phototray.co.uk/?di=751L

http://phototray.co.uk/?di=NFMK

To da se nema novaca razumijem, ako si mlad dobiješ džeparac mobilni sigurno imaš i na njemu možeš ušparat ima puno stvari gdje se može kuna po kuna staviti na stranu.

Ako si mlad dobiješ đeparac? To ako ti roditelji imaju para, ako su nezaposleni ko ti, onda se nema para. Samo ću to reći.
Što se tiće mobitela imam nekih 8 kuna na njemu i istiće mi uskoro rok za obnovu. Ali dobro, bitno da se misli kako svi dobivaju đeparce.
Jupi.