ÂŽalba na ban

Evo ovako,ovo je samo pro forma žalba jer znam da nema smisla žaliti se onima koji određju pravila jer se na svim forumima pravila uvijek u letu prilagođavaju moderatorima što je i ovdje slučaj.
Mene se bana jer sam raspravljao u offtopic forumu navodno da se ohladim a osobu koja me vrijeđala se ne dira i kao njemu ne treba hlađenje.
Kad mi je mod prijeto sankcijama priupitao sam ga koje sam to pravilo prekršio i dobio sam odgovor: nijedno!
Tako i sa takovim postupcima se ne gradi forum.

mislim da si ti prvi koji je dobio ban pa ti ovim putem cestitam

Hvala. :kuc:

također :kuc:

Ako te zanima razlog bana pošalji mi upit na PM.
Nemam namjeru polemizirati oko toga.

[quote=“trnac”]Ako te zanima razlog bana pošalji mi upit na PM.
Nemam namjeru polemizirati oko toga.[/quote]

Daj molim te reci kakav si ti to moderator kad neznaš pravila foruma koja bi trebao provoditi?!?

http://www.webmajstori.net/forum/showpost.php?p=86755&postcount=1

Naglasak je na riječi “isključivo” i ja sam,po ravilima foruma, iskoristio mogućnost žalbe. Pro forma.

iggysick
Što želiš ovime postić? Dokazat da je trnac u krivu? Čovjek je preuzeo moderaturu pred nekoliko dana, i već mu zagorčavate boravak na forumu. Prestani nas sve maltretirat istjerivanjem neke istine i pravde.

Iggy care, u poslednje vreme letimično pogledam ovaj, a i forum na kojem si koliko vidim danas banovan, tako da nisam svaki post ispratio 100 % fokusirano, ali vidim da uz dužno poštovanje samo nešto cmizdriš i raspravljaš. Iskreno, i ja bih ti dao hlađenje da sam mod, samo unosiš negativnu energiju, svađaš se, protiviš svemu i svačemu i svi su ti krivi.
Mislim da problem trebaš potražiti u sebi, pristup ti očigledno nikako ne valja.

I’m out.

[quote=“mrcina”]iggysick
Što želiš ovime postić? Dokazat da je trnac u krivu? Čovjek je preuzeo moderaturu pred nekoliko dana, i već mu zagorčavate boravak na forumu. Prestani nas sve maltretirat istjerivanjem neke istine i pravde.[/quote]

Ko smo to “mi”? U čije ime ti govoriš? Ja sam ti možda frkao ruku da pogledaš ovaj thread?

[quote=“DavidVictor”]Iggy care, u poslednje vreme letimično pogledam ovaj, a i forum na kojem si koliko vidim danas banovan, tako da nisam svaki post ispratio 100 % fokusirano, ali vidim da uz dužno poštovanje samo nešto cmizdriš i raspravljaš. Iskreno, i ja bih ti dao hlađenje da sam mod, samo unosiš negativnu energiju, svađaš se, protiviš svemu i svačemu i svi su ti krivi.
Mislim da problem trebaš potražiti u sebi, pristup ti očigledno nikako ne valja.

I’m out.[/quote]

Naravno da mi ne valja pristup kad idem kritizirati. Oh oprostite vaše visočanstvo neću više! :smiley:
Ozbiljno, šta je loše u kritiziranju? Treba pustiti da svatko prodaje maglu kako želi?
Ja sam mislio da forumu postoje radi rasprava. Ne kužim gdje je tu cmizdrene no eto,svatko ima pravo na svoje mišljenje pa valjda i ti.

[quote=“iggysick”]Naravno da mi ne valja pristup kad idem kritizirati. Oh oprostite vaše visočanstvo neću više! :smiley:
Ozbiljno, šta je loše u kritiziranju? Treba pustiti da svatko prodaje maglu kako želi?
Ja sam mislio da forumu postoje radi rasprava. Ne kužim gdje je tu cmizdrene no eto,svatko ima pravo na svoje mišljenje pa valjda i ti.[/quote]

Naravno ti nastavljaš sa tim postovima koji odišu lažnim samopouzdanjem i idalje se praviš pametan. Ja ne kažem da ne treba izneti svoje mišljenje i ako neko kao što kažeš “prodaje maglu” okej je odgovoriti na to i staviti do znanja.
Ali koliko ja vidim tebi svi živi smetaju, svima živima nešto fali i svi izgleda prodaju neku maglu, ovu ili onu, kad sa skoro svakim i u svakoj temi, na svakom forumu moraš prosipati pamet.
Moraš shvatiti u kojoj zemlji živiš i na kom prostoru. Ja kad bih se svaki dan žalio na raznorazne ljude, distribuciju, provajdera, ćaleta i kevu, skupo mleko, dugo crveno svetlo na semaforu itd gde bi mi bio kraj. Samo bih skakutao od teme do teme i tako cmizdrio.
:cool:

[quote=“DavidVictor”]Naravno ti nastavljaš sa tim postovima koji odišu lažnim samopouzdanjem i idalje se praviš pametan. Ja ne kažem da ne treba izneti svoje mišljenje i ako neko kao što kažeš “prodaje maglu” okej je odgovoriti na to i staviti do znanja.
Ali koliko ja vidim tebi svi živi smetaju, svima živima nešto fali i svi izgleda prodaju neku maglu, ovu ili onu, kad sa skoro svakim i u svakoj temi, na svakom forumu moraš prosipati pamet.
Moraš shvatiti u kojoj zemlji živiš i na kom prostoru. Ja kad bih se svaki dan žalio na raznorazne ljude, distribuciju, provajdera, ćaleta i kevu, skupo mleko, dugo crveno svetlo na semaforu itd gde bi mi bio kraj. Samo bih skakutao od teme do teme i tako cmizdrio.
:cool:[/quote]

Oprosti molim te jel sam tebi ikad rekao da prodaješ maglu?

Naravno da nisi, jer ni nema razloga i što se toga tiče sve cool.
Ali vidim da te lako sve živo isprovocira i onda džabe ulažiš u bespotrebne konflikte sa raznoraznim osobama.
Za tvoje dobro sam se samo uključio sa nekoliko postova, dao svoje mišljenje, no hard feelings.
A naravno, tvoj život je, pa ti praviš odluke koje misliš da su najbolje :wink:

[quote=“DavidVictor”]Naravno da nisi, jer ni nema razloga i što se toga tiče sve cool.
Ali vidim da te lako sve živo isprovocira i onda džabe ulažiš u bespotrebne konflikte sa raznoraznim osobama.
Za tvoje dobro sam se samo uključio sa nekoliko postova, dao svoje mišljenje, no hard feelings.
A naravno, tvoj život je, pa ti praviš odluke koje misliš da su najbolje ;)[/quote]

E pa care tebi ništa ne fali niti prodaješ maglu i zato sam i radio deal s tobom a i ubuduće ću i zato ne stoji da svim i svakim ulazim u fajt.

A ja mislim da sam i imao temu na IZ forumu gdje sam jasno rekao da mene neke stvari smetaju i nema šanse da samo preletim preko njih. Takav sam kakav sam i bez nekog feng šuija ili joge ili droge nema šanse da se smirim. :smije:

S druge strane ja sam pobornik ideje da su takve stvari potrebne i da se iz takvih stvari može izroditi puno više pozitivnih stvari nego iz umrtvljenog foruma.
Ljude treba malo razdrmati da se pokrenu.

Daj ne seri više i odi sa ovoga foruma. Neki ljudi tu ti mogu biti roditelji, misliš da imaju vremena i živaca gubiti na čitanje i brisanje postova od razmaženog derišta. Jel se tako odnosiš prema svome ocu doma drsko?

Tu sam 4 godine svaki dan i mogu ti reći da nije bio član koji je unio više nereda i zavisti u ovaj forum od tebe u samo 2 dana.

“Mi” - normalni članovi ovog foruma. Ti to definitivno nisi. :neznam:

Osim feng šuija, joge ili droge, postoji još jedan način da te se umiri. :zbogom:

iggysick molim te odi sa foruma ili prestani sa ovim maltretiranjem clanova

pa ti si gori od mene kad sam tek dosao na forum (pogledaj moje postove) ja sam za tebe mila majka kakav si ti

p.s. zafrkaje me upload na server i jos me ti zafrkajes tu i kvocas a imam i temperaturu smrc :slight_smile:

[quote=“sime_zd”]Daj ne seri više i odi sa ovoga foruma. Neki ljudi tu ti mogu biti roditelji, misliš da imaju vremena i živaca gubiti na čitanje i brisanje postova od razmaženog derišta. Jel se tako odnosiš prema svome ocu doma drsko?

Tu sam 4 godine svaki dan i mogu ti reći da nije bio član koji je unio više nereda i zavisti u ovaj forum od tebe u samo 2 dana.[/quote]

Ne znam čiji su postovi brisani i tko se time spašvao tužbe za uvredu.
Evo i sad vrijeđaš i pripisuješ meni epitete koje ti pokazuješ na uvredljiv način.
Naravno, da sam podrćžao tvoju “genijalnu” ideju stvar bi bila drugačija,zar ne? :slight_smile:

To bi značilo da sam ja nenormalan?
Meni to zvuči kao uvreda.

A ovo mi zvuči kao prijetnja.
Jesi svjestan štp činiš?

Ponavljam opet: jesam li te na bilo koji način prisilio da otvoriš ovaj thread?

nisam ti ga ja ni otvorio

Ne kužiš: ja te ni na koji način ne prisiljavam da čitaš bilo šta što ja pišem.

Siguran sam da sam vidio loptu na forumu negdje, samo gdje?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja