ÂŽdrijeb (ili tournament brackets) u html/css/jquery

Zdravo,

trebao bi na svojoj stranici ovakav isti ili sličan ždrijeb: WPA World 9-Ball Championship 2013, Doha, September 2 - 13, 2013 - Brackets - AZBilliards.com

Ova stranica nije loša i slična je kao ta iznad Challonge - Tournament Brackets - Single & Double Elimination, Round Robin, Swiss i služi za generiranje ždrijebova ali pošto ću ih ja imati puno volio bi imati veću kontrolu nad time, tj. volio bi imati skripte za takvo nešto bez da svaki put posjećujem tu stranicu i embed-am na svoju. Je li ta zamisao izvediva? Gdje početi?

Ako koristiš Joomlu ili Wordpress mislim da postoje pluginovi za to da jednostavno dodaš na svoj site.

Naravno da je izvedivo. Nije problem u CSSu i HTMLu i jQueryu, problem je u back end dijelu skripte. Da li imaš već nešto što ti generira rezultate i ždrijebove. Ako nemaš onda ima tu posla za jedno dva, tri dana.

nemam nista da mi generira, ali evo ako postoji ekstenzija za joomlu kako kaze maydayy onda bi to bilo super. A ako ne nadjem sta mi odgovara onda bi rucno unosio podatke (znaci bez icega da mi generira)

joomla je u pitanju, trazio sam pod nazivom tournament brackets ali nisam nista nasao, je li se drukcije mozda kaze? moze mala pomoc u trazenju

samo da dodam da bi mi i ovakav ždrijeb odgovarao Sporting Life - Snooker News | Australian Open, Latest Draw Rado bi kupio skriptu da znam gdje ima

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact