ÂŽivjeti Od Interneta? Nova Alternativa

Dobra i laka zarada na webu je uvijek privlačila puno internauta, no ni internet nije više ono što je bio, svjetska gospodarska kriza je i tu ostavila svoje tragove.

Bez obzira probate li “internet zarada”, “kako zaraditi novac” i slično ukucati u Google, Yahoo ili neke slabije poznate pretraživače, rezultati su uvijek fascinantni…

Ako ste u potrazi za nečim novim, svježim, što se svojom posebnošću ističe od ostale ponude, onda svakako bacite pogled na ovo:

Novac U Web Svemiru: Internet Zarada Na Novoj Tržnici

.

svasta…

Ne znam da li postoji svjetsko prvenstvo u brzini čitanja, ali ne bi bilo loše tamo iskušati svoje sposobnosti, i možda usput nešto i zaraditi :slight_smile:

zivi zivot, nemoj citat o zivotu. Ja ti se toga drzim…:ljuger:

Moraš li knjigu pročitati do kraja da bi saznao da je loša?
Moraš li nešto probati da bi saznao da je smeće?

Ili je ipak dovoljna truna iskustva da si uštediš vrijeme i muku?

[quote=""]Moraš li knjigu pročitati do kraja da bi saznao da je loša?
Moraš li nešto probati da bi saznao da je smeće?
Ili je ipak dovoljna truna iskustva da si uštediš vrijeme i muku? [/quote]

Tko pita, budala je pet minuta, tko ne pita, ostaje budala cijeli život :frowning:
Toliko o svijetu u kojem živimo i aktualnoj krizi.

“Ako ste u potrazi za nečim novim, svježim, što se svojom posebnošću ističe od ostale ponude…” - kužiš?

jebo krizu…kriza postoji i postojat ce. Kriza i recesija su moderan pseudonim za “nemam za kavu” .

Noup… daj nam alternativu i objasni nam u 3 recenice sta hoces od nas pls, tj sta ti to radis.

Niš’ ne kužim.
Tražio sam nove načine zarade za web. Nisam našao.

Našao sam odličan dječji bicikl, polovni, kao i stariji audio sustav star 10 godina koji ima CD changer i mali defekt, laser ne radi pa bi eto trebalo to promjeniti.

Meni dosta.

U svim kategorijama postoji ponuda i potražnja.
Business & Jobs ima puno pod-kategorija.

Vezano uz ovu temu, evo primjera oglasa za one koji žele raditi za druge:

• tražim posao, volim klikati
  • tražim posao, volim pisati
  • tražim posao, dobar sam s linkovima

i oglas-primjer za one koji žele biti sam svoj gazda:

• nudim usluge klikanja
  • nudim usluge pisanja
  • nudim usluge postavljanja linkova

… mogućnosti ima bezbroj, limit je samo tvoja mašta.

Pretpostavimo da ovaj sajt želi ostvariti dodatan prihod.
Pa se pojavi članarina od 10 eura mjesečno.
Sutradan je sajt postao pustinja.
A zamisli da postavi članarinu od 10 croma?
Možda bi privukao još više članova…
Mogućnosti naplate svakakvih sitnica koje netko može ponuditi, u cromima, za bilo koji sajt mogu biti od velikog financijskog značaja…
Kao što rekoh, limiti postoje samo u nečijim idejama…

Ah da, nedavno je Član Savjeta Hrvatske Narodne Banke-Branimir Lokin kao rješenje za nesolventnost predložio uvođenje komplementarnog novca, spomenuvši pri tome da u svijetu postoji preko 300 komplementarnih valuta, te ono najvažnije, da komplementarne valute može izdavati bilo tko, poduzeća, udruge, organizacije…

MA najbolje da je valuta banana.

Psihodelija

Pitanje oko toga što je najbolje da bude valuta je od puno manjeg značaja od onog tko je njen vlasnik u trenutku izdavanja!

…Naravno, pojavit će se neki s tvrdnjama da postoje središnje banke i u narodnom vlasništvu, no to treba shvatiti samo kao uvredljivu šalu na koju treba odgovoriti jednako uvredljivom mjerom: ako i postoji ikakav razlog zbog kojeg društvena zajednica u takvom sustavu putem državnih institucionalnih duhova i centralnih banaka sama od sebe posuđuje bezvrijedne komade papira, zadužujući se time do smrti sama prema sebi za iste komade bezvrijednih papira plus kamate, plaćajući ih stvarnim radnim satima, mukom, trudom i imovinom, onda je taj razlog svakako bolestan…

[quote=“alternativa”]U svim kategorijama postoji ponuda i potražnja.
Business & Jobs ima puno pod-kategorija.

Vezano uz ovu temu, evo primjera oglasa za one koji žele raditi za druge:

• tražim posao, volim klikati
  • tražim posao, volim pisati
  • tražim posao, dobar sam s linkovima

i oglas-primjer za one koji žele biti sam svoj gazda:

• nudim usluge klikanja
  • nudim usluge pisanja
  • nudim usluge postavljanja linkova

… mogućnosti ima bezbroj, limit je samo tvoja mašta.

Pretpostavimo da ovaj sajt želi ostvariti dodatan prihod.
Pa se pojavi članarina od 10 eura mjesečno.
Sutradan je sajt postao pustinja.
A zamisli da postavi članarinu od 10 croma?
Možda bi privukao još više članova…
Mogućnosti naplate svakakvih sitnica koje netko može ponuditi, u cromima, za bilo koji sajt mogu biti od velikog financijskog značaja…
Kao što rekoh, limiti postoje samo u nečijim idejama…

Ah da, nedavno je Član Savjeta Hrvatske Narodne Banke-Branimir Lokin kao rješenje za nesolventnost predložio uvođenje komplementarnog novca, spomenuvši pri tome da u svijetu postoji preko 300 komplementarnih valuta, te ono najvažnije, da komplementarne valute može izdavati bilo tko, poduzeća, udruge, organizacije…[/quote]

Lijepo si gore napisao “Time is Money”.
Sada bi mi trebali istraživati tvoje kategorije koje si kreirao u trenucima teškog delirija i oduševljenja.

Ti si prošao onu školu koju nitko nije, školu ulice… FUCK YEAH :horatio cane naočale:

: poglednalijevouopcetenegledamskidamhorejšionaocale:

:student: reprezent

De ovi svi ekipa kaj posta lately pizdarije nabavljaju to sto puse? Ocu i ja.

wrooooouu <= to je ona mjuza kada cane skine naočale

:smije:

drito, ova dva tjedna najmanje 8 milijunasa na forumu…i svi bi bas sa nama podjelili bogatstvo… extra…

ma nisu podjelili bogatstvo nego toliko silno žele da i mi budemo bogati pa nam dijele svoje savjete i iskustva. evo ja sam se toliko toga načitao da sada ne znam gdje ću sa novcima. puna mi glava, džep, žena i stan kniga kakopostatibogatuhrvatskoj, klikajdokneumreš i novacpadasam knjiga, seminara, iskustava a naposlije webova.

al ti nisi nigerijski princ s ćupovima zlata, al i on je forumu…neki dan sam ga sreo tuda :smije:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja