Backlink pitanja

Jel vrijedi sta backlink s youtuba?
Kako najlakse dobit dobre backlinkove?
Na koji način vi radite backlinkove?

1. Vredi
  2. blog komentarima, forum potpisima, razmenama linkova, kroz clanke
  3. ja radim za SEO za klijente, pa ako si zainteresovan, javi se na pm

imas sad stranice posebno za backlinkove, regas se ubacis njihov kod, prikazujes druge stranice na svojoj, sakupljas bodove i onda i te druge stranice vrte tvoj oglas,

http://www.automaticbacklinks.com/

http://www.voltrank.com/?a=216475

bok,

molio bih vezano za backlinks da mi odgovorite,

odem npr… na blog, napišem komentar, u taj komentar ubacim anchor text pomoću
hyperlink-a … nakon toga se moj komentar objavi i onda tamo gdje se nalazi moj komentar onda tu web adresu pingam ? dali je to to ili još nekaj bih trebao napraviti ?

molim pomoć

hvala !

Ovo ne radite ako već imate stranicu s određenim autoritetom! Za nove stranice ne može štetiti ali za starije stranice može biti jaako negativno.

Imam dojam da moderatori još uvijek spavaju:)[indent][color=green]Pa si quotao affiliate linkove, tako da imaju više posla kada se probude?[/color][/indent]

[quote=“renato100”]
Imam dojam da moderatori još uvijek spavaju:)[/quote]
Ima ih više? Ja znam samo za jednog

Scrapebox je odlican alat za uzimanje backlinkova a i nije preskup

[quote=“renato100”]Ovo ne radite ako već imate stranicu s određenim autoritetom! Za nove stranice ne može štetiti ali za starije stranice može biti jaako negativno.

Imam dojam da moderatori još uvijek spavaju:)[indent][color=green]Pa si quotao affiliate linkove, tako da imaju više posla kada se probude?[/color][/indent][/quote]

Hm, dobro…nemoj ljutiš?:slight_smile:

[quote=“renato100”]Ovo ne radite ako već imate stranicu s određenim autoritetom! Za nove stranice ne može štetiti ali za starije stranice može biti jaako negativno.
[/quote]

Dali to znas iz iskustva ili si samo citao? misljenja sam da to nebi trebalo tako ici iz cistog razloga jer bi se onda konkurencija klala medjusobno na taj nacin i jedni drugima davali negativne bodove, ako je ggl imalo pametan a je onda imas ili pozivitne signale ili nikakve, tj mozda se novoj stranici tako nesto koristiti a staroj nece nista pomoci

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja