Ban na Adsens-u

Dobio sam ban na adsensu, ne znam tocno razlog, znam da sam jednom imo 100 klikova koji su dosli u jednoj min, nisam nista prijavljivo.
I sad, opet sam iso prijavit stranicu za adsensu,al sa drugim mailom i imenom od starog, prihvatili su , al za par dana opet je pao ban, jel ikako moguce da mi opet dopuste adsense sa tom domenom koja je pobrala ban?
Btw. Jel zna netko kak se mogu zalit, nisam mogo nac.

jedino da postaviš na susjeda

Znaci nije bitna domena, nego mjesto stanovanja i prezime?

Očito da je bitna domena, redirectaj domenu i registriraj na susjeda. Provjeri još jednom sadržaj.

kolko sam vidio na forumu se prije 2 tjedna registriro neko i reko da mu se jave svi koji su dobili ban i da ce on to srediti

Fora kod njega jest da on postavi svoj adsense na tvoju stranicu i onda dijelite pare.

Uf…, to bi bilo jako dobro, neda mi se stavljat na susjeda, pa da njemu dolaze cekovi i za*ebavat se tim, stavit cu radje na baku ili strica.
Al prije sveg cu probat poslat zalbu i slicno.

Na baku ili djeda pali, provjereno, samo što se moraš prijaviti sa drugom domenom koja je kvalitetnog sadržaja i starija od godine.

Napisat cu im zalbu,ali imam problem, moram ispunit “ID problema #:” i ispod toga pise “ID # problema možete pronaći na dnu obavijesti e-poštom. Ako nemate obavijest e-poštom, možete zahtijevati da vam se ponovo pošalje.

Stisnem na link i ne znam sta dalje, moze pomoc :S

[quote=“Edge330”]Dobio sam ban na adsensu, ne znam tocno razlog, znam da sam jednom imo 100 klikova koji su dosli u jednoj min, nisam nista prijavljivo.
I sad, opet sam iso prijavit stranicu za adsensu,al sa drugim mailom i imenom od starog, prihvatili su , al za par dana opet je pao ban, jel ikako moguce da mi opet dopuste adsense sa tom domenom koja je pobrala ban?
Btw. Jel zna netko kak se mogu zalit, nisam mogo nac.[/quote]

Javi mi se na private ako želiš opet staviti google oglase na svoj web.

Javio sam ti se.

Btw. Ne kuzim ovaj Google, ne postoji nacin da ih se kontaktira, ja to ne kuzim.

"Može li korisnički račun biti ponovno aktiviran nakon što je deaktiviran zbog nevažećih klikova?

Uvijek ćemo sa zadovoljstvom raditi s Vama na rješavanju bilo kakvih problema. Ako smatrate da je donesena odluka pogrešna i možete u dobroj vjeri tvrditi da nevažeća aktivnost nije bila posljedica radnji ili nemara s Vaše strane, kao niti ljudi za koje ste odgovorni, možete se žaliti na deaktivaciju svog računa.

Da biste to učinili, kontaktirajte nas isključivo putem našeg internetskog .

Kada zaprimimo Vašu žalbu, potrudit ćemo se da Vas brzo obavijestimo i prema potrebi poduzet ćemo odgovarajuće mjere. No, morate shvatiti da ne možemo jamčiti da će Vaš korisnički račun biti ponovno aktiviran.

Imajte na umu da se nakon što donesemo odluku u svezi s Vašom žalbom, daljnje žalbe neće uzeti u obzir i da od nas možda nećete dobiti dodatni odgovor. "

Kakvom internetskog boze dragi. :s

Hehe, poznato mi je to, ja sam prije par godina im pisao vezano za to, nema ti druge nego da odebareš engleski jezik i ona odeš na tu formu. Kada si na fromi, umjesto en promjeni na hr i dobićeš hr formu. Pitanje je da li oni uopće gledaju to…

Ljudi trebam pomoc u vezi Google adsens-ea

ovako stoje stvari

kupio sam sajt koji je bio banovan na adsense i od tog vremena je proslo oko 6 meseci,e sad ja imam drugi sajt na kom imam google adsense

Da li mogu ja da postavim kod od adsensa na ovaj banovani sajt ???

[quote=“Liberty”]Ljudi trebam pomoc u vezi Google adsens-ea

ovako stoje stvari

kupio sam sajt koji je bio banovan na adsense i od tog vremena je proslo oko 6 meseci,e sad ja imam drugi sajt na kom imam google adsense

Da li mogu ja da postavim kod od adsensa na ovaj banovani sajt ???[/quote]

Exexexe, nemoj se ljutis ali glupo ti je pitanje.
Kako ces da postavis ako je banovano.
Banovana domena ostaje banovana zanavijek tako da nece da moze.

[quote=“sax”]Exexexe, nemoj se ljutis ali glupo ti je pitanje.
Kako ces da postavis ako je banovano.
Banovana domena ostaje banovana zanavijek tako da nece da moze.[/quote]

Mislim da Adsense kada nekoga banira banira ga iz svog Adsense programa, a ne na nacin da mu banira domenu. Ja se kladim da ako on sada postavi svoj Adsense kod na tu stranicu, da ce se reklame ponovo prikazivati. Samo neka se prije toga osigura da je rijesio sve probleme zbog koga je prijasnji Adsense racun koji je prikazivan na toj stranici dobio ban.

I ja mislim isto kao i @drmrgood.

ovo je njegov odgovor na pitanje da li je pokusavao da postavi google adsense na sajtu

pitanje

    jesi li mozda pokusavao da postavis google reklame na sajt?

odgovor
Jesam, bile su reklame prvih 6 meseci na sajtu zaradio sam 80e a onda su mi zbog youtube-a ugasili nalog (nalog youtube i google mi je bio povezan) pa mi je sa tim propao i taj nalog.

pitanje
znaci ne postoji nikakva sansa da se ja prijavim?

odgovor
Bilo ko drugi moze, ja na moje ime ne mogu… jer mi je nalog blokiran zbog krsenja autorskih prava (postavio sam film na youtube).

ovo mi je ovaj lik odgovorio pole par mojih pitanja