Bandwidth - nagli porast

kontaktirao sam ih i redovno smo u kontaktu ali mislim da je tu neka druga graška jer mi je jutros bandwidth došo na 10TB od dozvoljenih 400GB sto je najvjerojatnije DDOS

nije mi jasno kako nemaju nekakvu zastitu ako je ddos, ja sam imao prosli mjesec na svojoj masini na hetzneru ddos napade, oni(hetzner) nakon par minuta ddos-a blokiraju moju ip adresu da mi ne pravi promet ona tko napada i kada bude moguce(kad napadi prestanu) puste ponovno u rad moju masinu, s tim da mogu pristupiti masinu preko dodatne ip adrese koju sam dobio besplatno na zahtjev od njih…

Ali mi nesto ne stima, u svojem drugom postu u ovoj temi si rekao kako oni kazu da nije ddos, a sad odjednom je…

pa ranije su bili sigurni da nije ddos a sad se kao pretpostavlja da je ddos, dakle ni oni sami neznaju sta je.
imam i ja blokadu, tj suspendira mi server kad dođe do toga ali kako god je on suspendiran i dalje pokazuje (10.42 TB of 500 GB Used / -10660445233.33 KB Free)
Uglavnom javljeno mi je da bi danas trebalo to bit rijeseno iako se 100% tocan uzrok tome još nezna :o

A daj ti nama reci koji je to host, da ga znamo zaobilaziti u širokom luku.

[quote=“Apostol”]pa ranije su bili sigurni da nije ddos a sad se kao pretpostavlja da je ddos, dakle ni oni sami neznaju sta je.
imam i ja blokadu, tj suspendira mi server kad dođe do toga ali kako god je on suspendiran i dalje pokazuje (10.42 TB of 500 GB Used / -10660445233.33 KB Free)
Uglavnom javljeno mi je da bi danas trebalo to bit rijeseno iako se 100% tocan uzrok tome još nezna :o[/quote]

jaoj, kakav ti je to hoster, pa tocno mozes po logovima vidjeti odakle je promet i gdje se tocno pravi…

slažem se sa CC…