Banggood kasni s dostavom - iskustva

Naručio i platio tri pošiljke 24.4.2020, očekivana isporuka 25.5., do danas nije došlo.
Je li vrijeme da ih pitam za zdravlje ili da pričekam još par dana?

Jel si dobio da je poslano ? Nilad nisam imao problema sa njima, dolazilo kroz 3 tjedna…

pobrinuo bih se da ne istekne rok za žalbu, javio njima ako je nešto vrjednije toliko da postoji evidencija. Ili ako nije kasno za žalbu, možda sačekati još koji dan. Inače naručujem sa Wisha i ebaya nekada dođe expresno nekada po 2 mjeseca.

Coronavirus crisis…

Kratko mi je to vrijeme isporuke. Da nije možda rok za slanje pošiljke?

Ja sam u vrijeme korone imao 2 pošiljke koje sam čekao po mjesec i pola. Taman kada sam se javio support (gearbest) , za dan stiže jedna, pa idući dan i druga. Mislim da nije panika, nego te potrefila neka malo slabija ruta pošiljke.

Nisam ni ja imao problema, zato i pitam.
Pošljke su poslane, barem tako piše u infou (slika jedne):

slika

Poslano 24.4, očekivana isporuka 25.5. - mjesec i jedan dan. Kratko? :slight_smile:

Mjesec i pol kažeš? Onda je bolje da pričekam još koji dan.

I meni izgleda da nije to nešto dugo za kineze… mjesec dana je bolje prolazno vrijeme (obično)

Ma sve kasni, pogotovo ako ti stize iz Kine. Meni paket Chronopostom (kod nas DPD) iz Francuske putuje vec 9 dana, zadnja 4 dana stoji u skladistu u Austriji. Inace mi iz tog shopa stize najkasnije za 2 dana od trenutka kako narucim.

Kasni i amazon,a di nece banggood…

Stvarno kasne. Pogledao sam maloprije :slight_smile:

Zadnju pošiljku s AliExpressa sam čekao tri mjeseca…

Delivery successful
2020-06-19 12:02:00 [GMT+8]

Accepted by Last Mile Carrier
2020-06-16 09:46:00 [GMT+8]

Departed country of origin
2020-03-26 23:59:59 [GMT+8]

Shipment time:
2020-03-21 10:13:12 [GMT+8]

Da zaključim temu, upravo je bio poštar i donio sva tri paketića. Jeeeeeeee

Definitivno treba imati strpljenja.

Hvala svima :slight_smile:

1 Like