Bann na webmajstorima?

Malo sam se zapitao da li je itko ikada dobio ban na ovom forumu … ja odkako sam na forumu nisam vidio niti jedan … i svi su mi ok sa kojima ulazim u rasprave o nekoj xy temi …

Naravno da je :smiley:

Je, bogami, je.
Svatko od moderatora ima brdo tih “recki”. :smiley:

Naravno, nikad radi različitog mišljenja…

Ja se sječam Domagoja koji se svađao sa članovima u 2-3 teme.

jedino spammeri ,ipak ovdje određena skupina ljudi dolazi

nisam znao da ih ima … bas me zanima dal ih je puno :slight_smile:

ja sam ih sam desetak izbacio. svi su bili spammeri

Bilo je i onih koji su banali pa se vratili Pa banani opet. Pa se opet vratili. Onda mu je doktor nazvao tatu.

[quote=“ram”]Bilo je i onih koji su banali pa se vratili Pa banani opet. Pa se opet vratili. Onda mu je doktor nazvao tatu.[/quote]Ajde bogamu, malo više kulture u postanju.

ah, uvijek se rado sjetim legendarnog zokija :slight_smile: Je li itko kasnije čuo za njega? Što se desilo sa tim čovjekom? :slight_smile:

@Gigolo
Nisi li rekao da si smiren čovjek? Mislim da nema potrebe nastavljati javno ovo što radiš. Za to postoje PM.
Sorry

[quote=“junior”]ah, uvijek se rado sjetim legendarnog zokija :slight_smile: Je li itko kasnije čuo za njega? Što se desilo sa tim čovjekom? :slight_smile:
[/quote]

Vlasnik telekomunikacijske firme? lol :krele:

znaci ipak mu je ban donio srecu ? treba nas cesce banati :slight_smile:

Dečko, dosta mi te više.
Prvo, nauči se izražavati, psovanje Boga koristi kod sebe doma a ne kad pišeš meni.
Drugo, “kultura u postojanju”?? Nećeš bit ništa pametniji ako pišeš nerazumne rečenice - samo si nerazuman (riječ “nerazuman” slobodno zamijeniti sa rječju koja vam više paše).
Treće, tako se ustinu i odigralo: član “doktor” je nazvao OCA dotičnog baniranog ČLANA i rekao mu što radi po Internetu (ne samo na wm.net forumu). Tada je mali prestao spamat forum.

Dakle dečko, okreni pištolje negdje drugdje jer pucaš u prazno.
Get a life.

P.S. Svaki daljni OT molim na PM ili za to predviđene forume. Hvala.

[quote=“ram”]Dečko, dosta mi te više.

Dakle dečko, okreni pištolje negdje drugdje jer pucaš u prazno.
Get a life.

[/quote]ram ja nisam nikakav dečko. Imam sina starijeg od tebe. Molim te3 pripazi na izražavanje. Ja sam prema tebi uvjek fer. Zašto si ti takav prema meni? Ajde objasni mi da razrješimo ovu situaciju.

amo dosta sta vam je odjednom … zar je bitno dal imas 1-3 sina starija ili ne nije … ajd ljepo sve zaboravite i laganini idemo

[quote=“Zyex”]ajd ljepo sve zaboravite i laganini idemo[/quote]Potpuno se slažem. Da stisnemo ruku jedan drugom i zaboravimo.

[quote=“avetma”]Vlasnik telekomunikacijske firme? lol :krele:[/quote]A da, sjećam ga se. Čak je meni nudio posao.

Nešto se s tobom opasno događa u zadnje vrijeme, kasni pubertet?

[quote=“poros”]Nešto se s tobom opasno događa u zadnje vrijeme, kasni pubertet?[/quote]Ha-ha!! :slight_smile: Ova ti je dobra.
Ne događa se ništa. Prati moje postove. A zašto to pitaš?

Je, Gigolo, događa se, a ti to očito ne vidiš.

Gledaj, stvar je prilično jasna: Ram je napravio grešku i ta je greška ispravljena. Daljnje forcanje s tvoje strane može samo rezultirati navlačenjem drugih moderatora na vrat.
Ustvari, govorim u vlastito ime.

Ukratko, ako ti nastaviš njemu mjerkati slova, ja obećajem da ću to početi raditi tebi.

Mada ti ovo sada izgleda grubo, Ram je toliko OK dečko da izravnavanje nekakvih računa s njim izgleda ili kao zajebancija ili kao podjebancija. A niti jedno niti drugo nije poželjno…

Zato, najljubaznije molim da prestaneš.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja