Bann na webmajstorima?

Šljakeru u potpunosti se slažem. Ali se ne slažem da se samnom nepto događa. Uglavnom zaboravimo i sve OK. Toliko. Gotovo.

e pa nisam otvorio temu da netko u ovom slucaju mocuc ban Gigolu nego da rasopravimo o tome …

ok ajmo zaboravite sve … malo Gigolo ti se upristoji kako bi to jedan moj kolega rekao i to je to …

[quote=“Zyex”]e pa nisam otvorio temu da netko u ovom slucaju mocuc ban Gigolu nego da rasopravimo o tome …
[/quote]

Lol, pa neće sad ban dobit. :wink:
Kad smo kod toga, mislim da sam ja podijeli najmanje banova (ako i jesam koji, ne sjećam se), a duuuugo sam moderator ovdje. Baš sam neka dobrica.
Ako tsereg dođe, možda se negdje i može vidit tko ih je koliko podijelio.
Bilo bi fora vidit rang listu… hehe (sljaker jel se znojis)

Hahaha.
Ali, mislim da sam tek drugi na listi, iza Tserega. Samo što on to u rukavicama radi. :smiley:

Šalim se, normalno je da je Tsereg podijelio najviše banana kad je najsavjesniji među moderatorima. Tješim se, tješim… :wink:

[quote=“ram”]Bilo bi fora vidit rang listu… hehe (sljaker jel se znojis)[/quote]Nema te opcije.

Ali se na popisu (koji je dosta kratak, valjda je Marko čistio bazu) značajno najviše pojavljuje mamica. :slight_smile:

Isključuju se korisnici koji se učlane na forum samo da ubace spam. Ja se ne sjećam kada je zadnji puta netko od stvarnih članova trajno isključen. Uglavnom spammeri koji djeluju s isključivo tim ciljem završe u banu.

Ja osobno imam običaj isključiti člana čiji prvi post bude spam. U 99 % slučajeva to im je jedini razlog zašto su se uopće učlanili. A onih 1 % ionako nisu ništa izgubili.

Desilo se u nekoliko navrata da ljudi budu poslani na privremeno hlađenje, ali tu najviše ulogu igra procjena da normalno funkcioniranje foruma trpi preveliku štetu, tj. da su drugi članovi uglavnom iziritrani do nekih granica koje su spremni tolerirati. Otprilike kao nešto što se sada dešava u Hrvatskoj, kada je Jaca shvatila da će stanovite ljude ipak trebati bannati ili će ih raja bannati sama.

[quote=“Zyex”] ovom slucaju mocuc ban Gigolu nego da rasopravimo o tome …
[/quote]Zbog čega ban?
Predlažem da se ovaj OT prebaci u posebnu temu, Zaspamali smo čoviku.
A tebi ram iskreno pružam ruku prijateljstva. I ja sam čovik na mistu. Zaboravimo ovo. Nije u interesu nikome nezdravo stanje. A najmanje nama dvojici.

gle nisam otvorio ovu temu da se svadate ajmo ako cete se svadati svadajte se preko neke druge teme ili pm-a a molio bi moderatora da ukloni suvisne postova

Unaprijed hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja