Banovani domen na Adsense

Pozdrav, kupio sam domen ali nisam znao da je prije banovan na Google Adsense.

Registrovan je prije 2 dana, verificario sam ga na webmasters tools i dodao adsense. Meni ne dolaze nikakve obavjesti da je domen banovan i sl, dodao sam i domen u Adsense Sites (settings). Nema nikakve notifikacije da je banovan.

Ovi web servisi “Is banned by Google” “Google Ban Checker” kazu da je banovan na adsense.

Ako moze pomoc. Ili da se neko javi u pvt da mi proba analizirat domen gdje je sve banovan.

Ovo mi kaze kad odem i u Adsense, ali fol stranica nije banovana ali jeste nekome prije mene bila. Ne znam sta da cinim.

procitaj ovo tocku 7
https://productforums.google.com/forum/#!topic/adsense/BkHhWaqzkoM

nedavno sam ih kontaktiral za jednu domenu kaj sam kupio i uspjesno rijesio ban

Ako domen1 nema takav adsense account da ih moze kontaktirat putem maila,moze odmah prodat dalje domenu.

Moze li se kako ovaj problem rijesit?

Account Disabled
Your AdSense account for this login is currently disabled. We recommend checking your email inboxes for any messages we may have sent you regarding your account status. Sometimes our messages can be caught by email filters, so please be sure to check the Bulk/Spam folders of your email accounts as well.
If your account was disabled for invalid click activity, please visit our Disabled Account FAQ for more information.

Sceko ovisi zasto su ti ugasili account. Ako je zbog krsenja adsense TOS u stilu popupova, fiksnih reklama u sidebaru dok se skrola stranica, link jedinica odmah ispod menija i sl,onda zaboravi da mozes bilo sta.

Zbog nedozvoljenih posjeta, placao sam neke posjete masovne i zbog toga verovatno jer su isle sa sajtova kao sto je addmefast

Onda nista,pravi novi account ali ne sa svojim imenom,adresa moze biti ista.

Pravio cim sam dodao sajt, malo radilo i opet su mi disable, evo posla sam im mejl da vidim ocel odblokirat

Nece to ti mogu odmah rec.

Moje iskustvo govori drugacije. Ako je @Sceko stavio istu adresu onda je to problem. Mene su isto tako poslije nekoliko dana BAN a sajt legalan 100% nista mi nije bilo jasno. Jednom sam procito na jednom forumu da niposto ne moze da bude ista adresa a sve drugo moze cak i isti racun za isplatu(licno isprobo i nema problema).
@Sceko samo stavi neku malu razliku na adresi ako je recimo adresa: nekaulica br 24 ti dodaj na 24 A ili B jer postas sigurno zna gdje treba dostaviti postu, ili ako zivis u stan u adresi dodas broj stana.
Kod mene je to upalilo i jos imam taj adsense.

forum.hr na mobitelu ima fiksni scroll s reklamom, jel to stvarno protiv pravila?