Baraž il ti ga play off

Turska - Hrvatska
Estonija - Republika Irska
Češka - Crna Gora
Bosna i Hercegovina - Portugal

Očekivanja, predvidjanja, nadanja… savjeti za klađenje?

Turska - Hrvatska x
Estonija - Republika Irska 2
Češka - Crna Gora 1
Bosna i Hercegovina - Portugal 2

Hrvatska, Portugal, Irska, Češka idu dalje, moje mišljenje.

Turska, Bosna, Irska , Češka idu dalje. :slight_smile:

Sutra na bilinom polju 1:0 :smiley:

[quote=“Daemien”]Turska, Bosna, Irska , Češka idu dalje. :slight_smile:

Sutra na bilinom polju 1:0 :D[/quote]

Brate, napokon neko ko se kuzi u tematiku :smiley:

A čuj i papa je bio zayeban na bilinom polju. Vrijeme je da se historija ponovi. :smiley:

Veliki je optimizam kod bosanaca, kod nas je obrnuto. Valjda zato jer smo navikli više od ove reprezentacije a zadnje vrijeme dobili malo.
Čitam malo komentare na našim portalima i nevjerojano je to da više bosanaca piše komentare po našim portalima i forumima nego mi sami. Naši komentari su uglavnom pljuvanje bilića i pesimizam, iskreno tako se i ja osjećam. Prije par godina i da igramo protiv ne znam koga uvjek sam bio uvjeren u pobjedu, danas strepim i protiv malte, jednostavno nemam povjernja u znanje i sposobnost Bilića, mislim da čovjek gubi sve konce. Najgore je to što sam počeo navijati protiv hrvatske u par navrata samo zato da taj čovjek bude poražen i da ne slušam one njegove komentare na kraju kako smo rasturili, dominirali, pogodili vratincu, a zapravo se provukli, i tako već 3 godine zaredom.

Iskreno malo mi je pun kufer komentara džeko care, džeko dijamantu. Svaka čast njemu ali ne mogu pročitati ni o krizi u grčkoj a da ispod ne piše džeko dijamantu. Nezz, valjda smo i mi prolazili takvo razdoblje 90ih, al eto, pišem što mi je na umu, valjda se nitko neće nači uvrjeđen.
Laku noć i sretno sutra

Turska - Hrvatska 2
Češka - Crna Gora 1
Bosna i Hercegovina - Portugal 2

A ja sam bio svjedokom šta su turci radili kad su dali gol hrvatskoj u zadnjim minutama iz polušanse. :smiley:
Dakle ispred mene 10 turaka, viču “La illahe ilallah!!!” a ispred njih Heineken. I oni lagano tako nastavljaju, cugnu koju, bacaju se u trans. Ljudi ako šta večeras jače povuku gotovi ste. XDD

A što se toga tiče “Džeko Dijamantu” vi u stvari ne znate kako stvari stoje u Bosni. Naime kod nas se trenira na minskim poljima i naravno tu i tamo nastrada dosta “Džeka” ali svakih deset godina izađe jedan da je svjetska klasa. :smiley:

Ima i Hrvatska more igrača dobrih. Spominjao se Šuker, Boban itd itd. Imamo i mi Džeku. :smiley:

Malo mi je glupa ta spika oko rata i mina, prošlo je 10-20 godina i mislim da se to više nebi trebalo spominjati. I jedni i drugi smo nastradali ali to je prošlost. Sumljam da igrači imaju traume od rata jer su imali prosječno par godina sumljam da se sječaju opče toga.
Mislim da su im trenutno veće brige kako da potroše novac nego rat.

Zadnju tekmu HR repke sam gledao prije 5-6 možda i više godina. Nemam ja živce za to.
Ili skijanje Kostelićevih? Hoće li krknut koljeno ili neće, hoće li past ili ne.

Kaj mi to treba u životu?

Tako da sam SIGURAN da će Turska danas pobijediti i ići dalje.

[quote=“trnac”]Zadnju tekmu HR repke sam gledao prije 5-6 možda i više godina. Nemam ja živce za to.
Ili skijanje Kostelićevih? Hoće li krknut koljeno ili neće, hoće li past ili ne.

Kaj mi to treba u životu?

[/quote]

A dobro, kako hoćeš. Onda ti slušaj zvona. :zub:

Neloše, još da je Olić ovo zabio :)… samo neka ovako ostane, ne treba biti pohlepan…

Bravo komšije :slight_smile:

Ma da :slight_smile: Baš sam se vratio s plivanja. U prolazu sam vidio drugi gol i Pletikosu kako skače od veselja.

Nije vrag da smo pobijedili?

EDIT: Čujem susjede kako galame, tekma još traje?

[quote=“neki_frajer”]Turska - Hrvatska x
Češka - Crna Gora 1
Bosna i Hercegovina - Portugal 2[/quote]

Turska - Hrvatska 0 - 3
Estonija - Republika Irska 0- 3
Češka - Crna Gora 2 - 0
Bosna i Hercegovina - Portugal 0 - 0

Auuu eto šta se dešava kad reis uči dove za fudbalere… XD

Lol, prije utakmice najlajkovaniji komentar na 24sata.hr Biliću odlazi, 3 sata poslije isti komentar ocijenjen kao najgori u članku :slight_smile:

momak jesi li ti uopste gledao utakmicu?

0:0 je pravedan rezultat, utakmica je bila bez puno prilika, a najbolju je imala BiH pred kraj utakmice.

[quote=“nike”]momak jesi li ti uopste gledao utakmicu?

0:0 je pravedan rezultat, utakmica je bila bez puno prilika, a najbolju je imala BiH pred kraj utakmice.[/quote]

Ma govorim bolan za Turkeeee. XDDD

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja