Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

I jebačka brzina neta za upload-ati sve to…

Zarada na socialblade je laž.

I to mi je jasno ali to su cini mi se jedini podaci koji se mogu dobiti, zar ne?

Di ja mislim kopati nema mina, a živim na području gdje su prije rimljani imali kampove i vodenice pa ima stvari…

A zasto ti uopste trebaju ti podaci. Nadjes nisu, nadje s par kanala iz te nise i malo ih proucavas i krenes raditi.
I ta nisa sto si ti naveo za opustajuce zvukove, prirodu i sl. je dobra zbog pasivne zarade i znam sigurno da pregledi vecinom dolaze iz top zemalja, ukljuce na tv-u i legnu spavati valjda da ih opusti. Stavis par reklama na video i eto pasivne love.

Gledao sam ranije jedan kanal koji je imao mnogo pregleda i subsa,snimao samo kako voz prolazi,kada je spustena rampa,lik ukljuci kameru sedi u kolima i ceka da voz prodje i to snima i ide po americi :grinning:

Tako jednostavno a takonogo pregleda :smiley:

@Edis, daj nam svoje misljenje o ovakvim kanalima. Zanima me da li se upustati u ovako nesto ili ne?

Ako mislis na ovu prirodu i zvukove ne znam sta bih rekao. Nisa je dobra ako covjek moze da se probije jer ce pregledi dolaziti iz tier1 zemalja pa bi i zarada bila dobra.
Jos jedna prednost sto bi zarada bila potpuno pasivna nakon sto se zavrsi sa videozapisom.

Mana, mislim da se tesko probiti u toj nisi jer nije nesto sto je aktuelno ali ako covjek ima vremena moze pokusati i ja bih isao sa tim ako vec imam kanale sa kojih mogu gurati taj kanal pa da onda pravim pasivnu zaradu ali ovako od nule da radim ja licno ne bih.

Osobno volim ovakve kanale kad si napunim kadu,ugasim svjetlu i neki lagani zvuk vode,cvrkut ptica ili tako nešto je baš opuštajuće. Nerazumijem se u yt biznis ali takvi kanali sto si ja pustim znam samo da su milijunski pregledi i da očito to prolazi…

Nevjerojatno, ha Wolfe? :wolf:
A jesi vidio što je nova s ovim kanalom koji si naveo? :blush:

:o:

Šta mislite za slideshow (top 5…)kanale?
Malo sam listao pa sam vidio da su neki isprobali.
Zanima me kakvi su utisci? Zarada?
Izvinjavam se ako sam skrenuo sa teme.

Da, to je samo jedan u nizu takvih… otvoriti će drugi adsense nalog na nekog…
Ali on je već ubrao vrhnje i zaradio na tome koliko večina neće za života… :smirk:

Skrenuo si ti čim si došao ovdje s takvim pitanjem očekujući da če ti netko dati čarobnu formulu…
Nekome ide nekome ne, tko se kako snađe… Netko je mjesečno zadovoljan sa $100 nekome ni $1000 nije dosta, ja neću biti zadovoljan dok neću imati $10.000 mjesečno…možda taj dan dođe možda i ne…a ti istražuj…gledaj uspješne kanale i pokušaj napraviti sličan sadržaj…

Misliš po taktici koju propagiraju pojedinci sa Foruma, čiji su članovi još uvijek? :blush:
Čisto sumnjam. I ti Wolfe :wolf: znaš da će se to, hvala novim Youtube pravilima i uzusima, dogoditi: malo sutra. :smile: :o:

Ma desavace se c3po, kupe kanal koji ima minetizaciju i ispumpaju pare i tako u krug.

Ja mislim da je to sada vrlo suženo područje. Kao da je jednostavno, ili jeftino kupiti takav kanal? Evo Wolf :wolf: je pošten i sposoban igrač i želi kupiti kanal koji ima mnogo manje karakteristike od tih koje spominješ, pa… nek’ ti kaže kako mu ide? :blush:
Ja mu želim da ga (on) kupi, naravno, ali… :o:

youtube-

Izvinjavam se.
Hvala na odgovoru.

Ma ima c3po kanala koji imaju monetizaciju za 150-200$ da se kupe. Preglede oni nabiju preko svojih mreza i eto ti. Uigrane igrace ovo nece da zezne, male prevarante hice, velike ne. Od uvek je tako bilo za sve, pa ce da bude i za ovo.

Dobro, kad je tako, evo javi to @Thunder_Wolf pa će mi on pričat’… :smile: :o: