Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Ne znam ne krse kanali toliko nista mnogo ali opet strepim.
Ok cenim to za pustanje na forumu.Svidja mi se forum i clanovi i sto je i malo dozvoljeno blachat.

Nego kada dobijam VIP bedz :blush:

Ima u Pakistanu i takvim zemljama… Tu kod nas ga nećeš naći… ako imaš koga slobodno preporuči…

1 Like

Imas na epicnpc.com hdhdhshdh

1 Like

Ajde super, hvala za info, našao sam tamo profi sellera cijene su mu i više nego ok, tako da čim prebacim lovu na PayPal odoh u kupovinu. :slightly_smiling_face:

Budi oprezan ima dosta prevaranata, obavezno koristi midleman servis.

1 Like

Ovo je moje buduce dodatno zanimanje,prodaja kanala koji imaju odobrenu monetizaciju,neka mesecno prodam jedan kanal super.:blush:

Jel se to računa kao prekvalifikacija? Ide li u radnu knjižicu?

:joy::joy::joy: sertifikat se dobije

Jedno nubi pitanje…može li jedan youtube profile imati više kanala?

Planiram praviti filmiće u par kategorija i htio bih to grupirati po kanalima. koliko sam skužio, publika će se prije subscribeat ako ju kanal pogađa po tematici …pa mislim da je dosta bitno da su mi filmići kategorizirani.

E sad, ne vidim opciju na profilu da napravim dodatni kanal…nego moj profil jeste ekvivalent kanalu (jednom samo očito).
Kako pristupam problemu ako želim imati više tematskih kanala? Nekako mi ne štima da radim nekoliko profila da bi mogao kategorizirati uratke? Ili?

Mozes napraviti na jednom nalogu do 100 kanala. na https://www.youtube.com/account i na See all my channels or create a new channel

Mislim da ne može, a i da može, zašto bi netko radio više kanala ako za svaki moraš sakupiti 4k sati i 1k subs za monetizaciju, a da ne pričam o drugim stvarima da treba biti aktivan na svima i gurati svaki od početka a ovako možeš jedan.

ja na svom google nalogu imam 4 kanala

Ne samo da može nego treba. Pa nećeš ako imaš kanal o jabukama stavljati i filmove o kruškama. :smile: Slično je kao i sa web stranicama, bitan je niche. :blush:

Učini ovako: na svom kanalu gore desno klikni na logo i nađi i izaberi Youtube settings, klikni tu, to ti je desno od gumba Creator studio. :+1:
Otvorit će ti se novi prozor i u njemu imaš ovo, pri dnu stranice:
create
Samo naprijed. :o:

1 Like

Mislio sam da je potrebno novi gmail raditi. Opet, sada po ovim novim pravilima, treba dobro razmisliti prije nego se krene raditi na više od jednom kanalu.

Ne ne, sve to radi kao sat. :blush: Otvaraš nove kanale i na svaki pristupaš sa istom lozinkom i passwordom, i nakon ulogiravanja prvo biraš na koji kanal želiš ići.
Dakle, to nije zgodno jedino za one koji prodaju kanale, a znate da nisam taj. :blush: :o:

1 Like

Dzabe novi gmail ako gase kanale gase sve koji su povezani na isti adsense,jedino novi gmail za kanale koji se nece monetizovati a bice svega.Pa ako bi gasili da ne ugase sve,mora i poseban broj mobilnog jer i to gledaju,gledaju sve sto je povezano i gase isti mob isti gmail isti adsense,sto znaci sve mora sledeci put razlicito.

Sve je tacno kako je napisano kada je sa istim gmail.om

Misliš kada je sa istog G (YT) accounta. Uzgred, ja nemam, ni ne koristim niti jednu gmail adresu. Youtube kanala imam nekoliko (5+)… :blush: :o:

Ma mozes ti koristiti i adrese od sajtova primer [email protected]

Ima i opcija da se doda moderator za kanale ili administrator,mada to je zeznuto izbrise ti snimke administrator,ali on uploaduje na tvoj kanal ako mu das dozvolu i ako je posten i onda se moze dobiti do 20 copyright.

Dodes do 19 strikea onda prodavas dobar kanal sa monetizacijom bez strikova :stuck_out_tongue:

Sa tim sam se opekao jer mi ugasili sve povezane kanale :scream::scream::scream: svi povezani kanali dobijaju strajk.

Videce da ima strajkove.Bolje sacekati 3 meseca izbrisati neposten sadrzaj,postaviti posten sadrzaj i prodati.

Ovde se vidi da li neki kanal ima strajk,kada se kanal gleda pomocu logovanja.

https://www.youtube.com/my_videos_copyright