Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Sad gledam sa moba i ne vidim ih…

A za nixu pise da ima 65 videa, a znam da je imao daleko vise…

HAHAHAHA

“■■■■ ja tebe anytime!” :slight_smile:

Danas sam poceo nesto da se igram sa telefonim i stop motion animacijom. Istrazivajuci po netu naletih na ovaj yt kanal i ovaj fantastican video u koje je covjek pokazao sta sve treba da uradi da bi to izgledalo kako treba

Covek je pravi umetnik,i vidi se da je ulozio trud,znanje i vreme.
.

Tema zamire polako ali sigurno,ZASTO?
Gde su ti mladi ljudi koji treba da budu inspirasani zaradom na netu,posto i onako gube vreme na igrice i kojekakve gluposti.
Ako nemate ideja sta snimati,gledajte sta drugi snimaju pa mozda vremenom postanete i bolji od njih.
Recimo klipovi tipa ‘URADI SAM’ su veoma gledani,tako da bilo kakav projekat koji napravite sigurno ce neko gledati.
Samo napred i ne gubite nadu tako lako.

hmmm otkud da informacija da mladi ne snimaju?? Prošlo je vrijeme za mlade kad su bili fokusirani na snimanje “klasičnih” videa. Danas definitivno vlada stream igara… Twitch i youtube gaming; snimaju se dok igraju igrice… baci malo pogled na to sve će ti biti jasno i definitivno PUNOOOOO bolji model za zaradu. Zašto!?

Zbog donacija koje tako fenomenalno funkcioniraju da te briga za google i ostale načine reklamiranja… Iako su naravno prisutni i te mogućnosti zaradu.

• jednostavno svidiš se publici, skupiš publiku na neki svoj način i gledaš kako ti redovitno doniraju da ih spomenuo u svom streamu. Najčešće su to iznosi od 5-10$, dok uvijek u pravilu ima i onih većih 50-100$, o većima trenutno neću pričati…

Streameru za izgrađen kanal treba nekih 6mj-1god i može očekivati mjesečnu zaradu preko 1000$, a koliko je na yt potrebno da bi došao do 1000$

Jednostavno se retki svide publici u tom moru Streamer-a i sumnjam da se tako lako dostize 1000$.

nisam rekao da je lako, krivo sam se izrazio…

Da postoji more streamera kao što postoji more youtubera, ali ako si dovoljno zanimljiv nećeš imati problema sa streamom u suprotnom nepiše ti se ništa bolje s youtube-om…

Imam cudnu pojavu.

Прикази
2.535 ▲

Ваш процењен приход
11,55 $ ▲

Da li je neka greska ili to moze tako?
Mozda ce shvatiti da su pogresili pa mi skinu razliku.

:slight_smile:
Skoro sam pravio jedan mali timelapse, jbg prazna baterija bila :slight_smile:
Kako je to stajalo :slight_smile:

i kako je izgledao video

Nazalost, prekasno sam dosao, baterija mi bila prazna i jos svasta nesto.