Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

HAHAHAHA

“■■■■ ja tebe anytime!” :slight_smile:

Danas sam poceo nesto da se igram sa telefonim i stop motion animacijom. Istrazivajuci po netu naletih na ovaj yt kanal i ovaj fantastican video u koje je covjek pokazao sta sve treba da uradi da bi to izgledalo kako treba

Covek je pravi umetnik,i vidi se da je ulozio trud,znanje i vreme.
.

Tema zamire polako ali sigurno,ZASTO?
Gde su ti mladi ljudi koji treba da budu inspirasani zaradom na netu,posto i onako gube vreme na igrice i kojekakve gluposti.
Ako nemate ideja sta snimati,gledajte sta drugi snimaju pa mozda vremenom postanete i bolji od njih.
Recimo klipovi tipa ‘URADI SAM’ su veoma gledani,tako da bilo kakav projekat koji napravite sigurno ce neko gledati.
Samo napred i ne gubite nadu tako lako.

hmmm otkud da informacija da mladi ne snimaju?? Prošlo je vrijeme za mlade kad su bili fokusirani na snimanje “klasičnih” videa. Danas definitivno vlada stream igara… Twitch i youtube gaming; snimaju se dok igraju igrice… baci malo pogled na to sve će ti biti jasno i definitivno PUNOOOOO bolji model za zaradu. Zašto!?

Zbog donacija koje tako fenomenalno funkcioniraju da te briga za google i ostale načine reklamiranja… Iako su naravno prisutni i te mogućnosti zaradu.

  • jednostavno svidiš se publici, skupiš publiku na neki svoj način i gledaš kako ti redovitno doniraju da ih spomenuo u svom streamu. Najčešće su to iznosi od 5-10$, dok uvijek u pravilu ima i onih većih 50-100$, o većima trenutno neću pričati…

Streameru za izgrađen kanal treba nekih 6mj-1god i može očekivati mjesečnu zaradu preko 1000$, a koliko je na yt potrebno da bi došao do 1000$

Jednostavno se retki svide publici u tom moru Streamer-a i sumnjam da se tako lako dostize 1000$.

nisam rekao da je lako, krivo sam se izrazio…

Da postoji more streamera kao što postoji more youtubera, ali ako si dovoljno zanimljiv nećeš imati problema sa streamom u suprotnom nepiše ti se ništa bolje s youtube-om…

Imam cudnu pojavu.

Прикази
2.535 ▲

Ваш процењен приход
11,55 $ ▲

Da li je neka greska ili to moze tako?
Mozda ce shvatiti da su pogresili pa mi skinu razliku.

:slight_smile:
Skoro sam pravio jedan mali timelapse, jbg prazna baterija bila :slight_smile:
Kako je to stajalo :slight_smile:

i kako je izgledao video

Nazalost, prekasno sam dosao, baterija mi bila prazna i jos svasta nesto.

1 Like

Evo jedan za mene vrhunski kanal i dobar klip (kao i svi ostali na kanalu). Iskrene preporuke

1 Like

Pogledajte ovaj kanal i koliko ima subova. Al meni djeluje fake. Sumnjam da toliko lik jede, a ima 50 kila sa krevetom. Al eto ideje ko voli zderati :grin:

Bolje pisi naziv klipa na engleskom nego na nasem.

  1. Covek mesecno ima 40 miliona pregleda, stvarno sumnjam da su mu subovi/pregledi fejk.
  2. Vecina ljudi koji “profesionalno” jednu velike kolicine hrane su mrsavi. Znam par ljudi koji mogu da pojedu bukvalno 3-4 puta vecu kolicinu hrane od mene a imaju bukvalno duplo manje kilograma od mene (pritom imaju istu fizicku aktivnost kao ja). Genetika i poremecaji su cudo :smiley:

Nije rekao da su pregledi/subovi fejk, već za klipove tj. količinu hrane koju pojede. Moguće je da je klip ‘izrežiran’, jer je jump-cut idealan za ovu vrstu klipova.

1 Like

Moja greska, to je moguce.

Dobio sam poruku od YT pa ne znam sta da radim?
D li je jos neko dobio ovakvu ponudu?

UTB8C1c0fVfJXKJkSamHq6zLyVXaH
Da li ste spremni da postanete poslovni ekspert?
Od uspješnih autora možete dobiti savjete o tome kako pretvoriti YouTube kanal u unosan posao.

UTB8C1c0fVfJXKJkSamHq6zLyVXaH
Želite li zaraditi novac osim oglasa?
Ko ne bi želeo da zaradi novac na svom kanalu? Naučite kako da generišete višestranačke prihode preko Super Chat-a, članaka, robe i još mnogo toga.

Mislim da je vrlo upitno jeli to poruka od YouTubea? :roll_eyes: Najvjerojatnije nije. :no_entry_sign:
Pogotovo ako je došlo emailom. :o:

To sam dobio na YT nalogu kao obavestenje.

Onda prihvati, pa nas izvijesti ovdje, molim. :+1: :blush: :o:

Pogledao sam kuda vodi taj link koji su mi dali ispod teksta i tamo kada odem traze mi da polazem neki kurs i ako imam vise od 75% posto tacnih odgovora,onda ce me primiti.

koliko imas subova da su ti to poslali?