Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

a sjećate li se onog džeri springera i njegove gledanosti u usa? svuđe je narod u prosjeku isti, ništa gluplji mi nismo ni od jednog drugog naroda u prosjeku.

daj našem narodu koji gleda to 3x više para no što ima i garantujem da će opasti gledanost ovakvih emisija

2 Likeova

Jesi li ti pri sebi? Oš tabletu? Ostavi se ljudi!!

To je bilo prije dvije godine Davore, ajde, odmori se malo. :smile: :o:

1 Like

Nego, sta vi mislite da li kanal ovog tipa moze imati uslove za monetizaciju?

Jasno je da nije rijec o autorskom sadrzaju.

Negativ. :o:

P.S. Što ne bih i ja (kad nitko neće, čekam od jutros) :blush: ovaj put napisao post s jednom rječju, nego da uvijek pišem jedno te isto :question: :smile: :o:

:grinning: i daj jos 20 karaktera :slight_smile:

FUCK ME

1 Like

Bok

koji program preporučate za izradu video-a.

za spajanje videa u jedan video, pa za dodavanje nekakvih video ili zvučnik efekta.

drugo pitanje,

dali ste vi dodali ključne riječi za svoj kanal. znači ne na stranici about.

nego pod advanced settings ima opcija za dodavanje ključnih riječi za vaš kanal.

i treće pitanje,

imam jedan youtube kanal star cca jednu godinu na koji sam dodao neki sadržaj i kanal je dobio dosta pregleda i Subscribera… i međuvremenu sam odlučio koristiti taj kanal i promjenio sam ime, promjenio sam about, obrisao sam stare ključne riječi i počeo sam dodavati novi sadržaj koji nije vezan za staru tematiku.

moje pitanje glasi koliko vremena treba proći da to Youtube prepozna, ili trebam li kaj dodatno ja napraviti ? jer trenutno ako odete na moj youtube kanal onda na desnoj strani pod Related channels, prikazuje kanale koji si bili slični mojem kanalu prije ovih promjena.

hvala

wondershare filmora… prilicno jednostavno… platil sam 50 usd za godinu…

Takodje preporucujem Filmoru, mozes da je nadjes i besplatno :wink: Poprilicno jednostavan i dobar program za editovanje.

Premier pro, za nijansu slozeniji ali daleko vise mogucnosti daje. Za sve ima tutorijal na YT tako da se lako uci uz praktican prikaz.

sto se tice filmore ak neko zna…kako da dodam caption ako vec ima subtitle. to me mal muci… stel bi negdje u sredini da se prikaze tekst pretplatite se bla tra al da mi se ne mjesa sa titlovanjem…

jel se moze 2 titla stavit nekak…jedan dole jedan gore…

ps… nakon 2tj sam na 10% ctr i 7.2k min… i 48 pretpl…prilicno cu cekat monetizaciju… imal ko neki savjet…

hvala svima :slight_smile:

još ako netko zna odgovorit na prva dva pitanja :blush:

kljucne rijeci dodajem u svaki post u tagove i opis sa #… cini mi se da nije bas youtube dobar u raspoznavanju padeza…

To je ispravno i na taj način češ ispravno optimizirati svoj kanal, :+1: dok je ovo što Vlado govori iznad; dodavanje keyworda određenom videu u tom kanalu. :blush:

Koliko bude, vidjet’ će valjda. :blush: Nego, samo prikazivanje tih “Related channels” je pokazatelj da te YouTube dobro gleda. Jesi li radio što posebno za to, ili imaš dosta posjete, čemu je to zahvala? :blush: :o:

chiefwolfinjo

Bok

koji program preporučate za izradu video-a.

VSDC

Zgrazavam se kako su neki ljudi bedni i jadni.
Koriste tragediju u svrhu zarade.

Naime posle smrti popularnog Saban Saulica,pojavilo se bezbroj glupih videa,koji naravno imaju svrhu da dobiju koji pregled.
Sta reci,kad je mozak prazan to se moze i ocekivati od takvih ljudi.

Pa onda je i svaki news portal jadan, jer je objavio tu vijest :thinking:

Niko nije rekao da nisu. Najnizi sloj ovog drustva.