Bavi li se itko Youtube-om ovdje?


Tako je kod mene… Za moje potrebe sasvim dovoljno

6 Likeova

kako rješavaš problem odsjaja ?

znači ako snimaš nešto što se sjaji, pa se u odsjaju vidi kamera.

Pozdrav raja iz Bosne,imam jedan kanal sa preko 100.000 prijavljenih korisnika. Sve je regularno,subscriberi nisu kupljeni. Ako neko ima neku kull ideju da možemo da je unovčimo preko tog kanala (prvenstveno mislim da radimo neki sadržaj) neka se javi…

Kako si zalijepio PVC cijevi? Onaj vodoinstalaterski grijac ili ljepilo?

Da onaj vodoinstalerski grijac, trazio sam prvo da bude milimetar vece ove spajalice i onda samo da slazem kao kockice ali nisam mogao to da nadjem… Gledo sam po netu razna resenja onda sam dosao na ideju da ovako napravim sve u jednu i kad hocu da snimam samo postavim na sto i snima se kad necu brzo se sve pomeri…

Gledao sam ovako rjesenje na YT ali oni svi koriste ono neko ljepilo sa spuzvicom na vrhu koga naravno nema kod nas(nas u Evropi) da se kupi.

Da li imas monetizaciju?
Imas li sadrzaja na tom kanalu?
Da li ti je kanal imao strajkove?

Imam monetizaciju,kanal nikad nije imao strajkove i obrisao sam sav sadržaj sa kanala jer su bile neke gluposti…

Danas 15 sa isključenom monetizaciom mi je je obračunalo na Ad sensu prošli mjesec mislio sam da neće …dali će i platiti iako je isključena monetizacija ?

Ima li netko da snima s GoPro kamerom za YT ? Mislim se uzet Hero 7 Black za snimanje. Ako netko snima s njom molio bih da podjeli iskustava, da li je zadovoljan s tom kamerom.

Isplaticeti ne sekiraj se, meni su iskljucili kanal 25 Februara i isplacena mi je sva zarada u Martu za taj mjesec sto sam zaradio do 25.
PS jel neko poslije demonetizacije uspio da monetizuje kanal ponovo?
Moj kanal je zadrzan "for further review"i traze od mene da nastavim praviti korisne videje sto i radim sada.
Inace imao sam oko 300 klipova i 25 od tih su bili kompilacije Funny Moments te sam videje obrisao
i ostavio sam klipove koji su bili moj glavni kontent tj tutorijali za razne igre i klipovi bazirani da prestave sta je novo prestavito u novom updejtu za igre.ili ti Features and Improvements (Whats new in this update) i tako to. Kontam to bi treba da bude vrijedan kontent tj sluzi da pomogne nekome? jer ipak nebime stavili na further review da krsim njihova pravila.
Jel mozda neko ima vise iskustva sa ovim i jel uspio dobiti monetizaciju?

Kakva je situacija sa porezom?
Placa li se i koliko?

Imas li opciju zastita sadrzaja ili Content id na kanalu.

Imam naravno…

To bas i nije vise cesta pojava da daju tu opciju,ako to nemas mozes izgubiti monetizaciju,sada daju preko 100.000 pre smo dobijali i posle 500 subsa.
Mozemo nastaviti na porukama oko saradnje,da ne spamujemo ovde.

Jeste kod mene na jednom kanalu ugašena moneta samo sam odkljucao Orginalni klipove ostale ,Copy obrisao sačekao mjesec uključili

Imam kanal koji je uskoro da ima ispunjene uslove za monetizaciju a nekoliko videa ima “Includes copyrighted content”

Moze li se kanal monetizovati ako na njemu ima nekoliko videa koji imaju “Includes copyrighted content” ?

Ne moze 20 karaktera.

Ja slušan muziku na yt. Ovisnik san o muzici.

Pozz, planiram se okušati u yt vodama. Imam već jedan kanala koji je imao monetizaciju (zarađena 25$ :smiley: ) i ona je ukinuta prošle godine kad je yt promjenio uvjete za montetizaciju. I sad planiram pokrenuti novi kanal, ali se mislim da izbrišem na ovom postojećem sve videe i krenem ponovo na tom kanalom. Tema snimanja bi bila potpuno drugačija od prethodne. Šta je bolje, napraviti novi kanal i krenuti s njim ili ovaj postojeći promjenit i krenut s njega ? Imam na njemu 33 subscribera. :smiley: