Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Ceka se. I danas mi se dogodilo da prvi put jedan od mojih videa dobiva recommended traffic, do sada je 99% bio search.

2 Likeova

a sta pravis, nmg gore naci da si pisao tematiku

Tehnologija, recenzije i osvrti.

4 Likeova

Na eng jeziku radis…?

Naravno, vidim da na domacem vlada jad i bjeda. 1000 pregleda USA ko 10000 domacih ako ne i vise.

1 Like

primjetio sam na nekim videima povecanje pregleda nakon monetizacije i kanal ima povecanje za barem 30% od kad je ukljucena monetizacija danas ujutro ako ne i vise.

image

image

Kolko para bude dnevno na toliko pregleda? I iz kojih zemalja su pregledi? Ako nije tajna, cisto nako me interesuje

Danas je prvi dan. Sutra ili vjerojatno tek prekosutra cu imat podatke pa objavim ovdje. Makar ne nadam se nicem posebnom… Koji $ dnevno…

1 Like

Jos jedan video otisao gore nakon ukljucivanja monetizacije.

3 Likeova

Evo ovaj lik tvrdi da zaradjuje postavljajuci tudje video snimke.
Molim komentare ko misli da moze ovako.

Sta ti taj Halid predlozi, okreni se i bjezi… i na okreci glavu hehe

5 Likeova

image

Znaci prvi cijeli dan zarada 2.25$ = shit

2 Likeova

Kakav je rpm? Koliko su obicno videi dugi

Koliko pregleda? Odakle je publika?

cc 1000 pregleda, oko 5 minuta videi, 30 % mozda tier 1

Pa dobro,na 1000 pregleda sa tom statistikom 2.5$ je ok. Mada ono varira od videa do videa, ali ja bi bio zadoboljan sa tom cifrom.

To je sasvim dobro za 1000 pregleda.
Za pocetak mozda cak i super.

@petarcro šteta što nemaš više videa, jedan sam pogledao, dobar video, engleski odličan, dobra dikcija. malo ego busta da ti dam da snimaš više

2 Likeova

Hahaha hvala, makar mislim da 95% mojih videa su teski shit, pogotovo ovi na pocetku koje sam objavio pa ima vec cc 2 godine. S obzirom koliko sam radio jos je i oke. Eventualno ovaj zadnji lici na nesto donekle. Jucer eto nekih 3 $, bit ce mjesecno nekih 80-tak $, ajd barem za jedan tank goriva hahaha