Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Nemam pojma:) 12345677

U kojem programu editirate video?
Koristim Primer Pro i ovo je nemoguće, ruši se svakih par minuta, nekada ga moram po 10 puta ponovno pokrenuti da bi nastavio gdje sam stao. Nemoguće kako je taj Adobe toliko popularan a loš, ni Photoshop nije puno bolji.

Da li imas original ili cracked? Ako nije original em će se rušiti, em će sporo renderirat.

Ja koristim Sony Vegas

Movavi
pesma raditi na njemu
i kada nestane struje on zapamti i vraca sve unazad.

https://www.youtube.com/watch?v=3Y7avu8AFs8&t=51s

Možda ti se ruši zbog manjka RAM-a? Ja koristim koristim Filmora ili Adobe Premiere mmm… :unamused: kako kad

Nemam orginal, skinuo sam ga na piratebay, nisam znao da postoji razlika.

nije losa kombinacija imati filmoru premier i sony vegas, oboje nisu savrseni ali citao sam neki strani forum i pogledao statistike da cak iako je vegas moderniji da nema neke opcije koje ima filmora premium… tako da oboje preporucujem istovremeno… uredi kako dozvoljava filmora, zatim prebaci u vegas i dovrsi video… imat ce mnogo bolji izgled na kraju.

1 Like

Gledao sam jedan video popularnog Youtubera na temu video editinga, isto je nakon dosta godina odustao od Primer Pro-a baš zbog toga jer se često ruši tako da sumnjam da je to krakirane verzije.

Dobar video

https://www.youtube.com/watch?v=7Pf6xqIKMiM

Neki dan sam narucio jos neke dijelove za zenin bicikl pa kad to dodje, napravicu i ja video :slight_smile:

Ja koristim Filmoru. Imaju bas dosta dodataka (muzika, animacije, efekti itd). Premier pro isto koristim svremena na vreme.

Od mnogih sam čuo taj problem. Realno, tako skup i jak program sigurno se ne ruši svakih par minuta, pa mora biti neki problem ili s cracked verzijom ili računalom na kojem se koristi…

Ne znam, imam solidan komp. od 1500 eura kupljen prije par mj. ne vjerujem da je do njega. Radim u blenderu koji je puno kompleksniji satima svaki dan pa se ruši jednom mj.
Ovaj lik sigurno nema krakiranu verziju pa mu se ruši
https://www.youtube.com/watch?v=C5nJ4RMy8mU
Također i photoshop mi se ruši, doduše rjeđe ali opet dosta često. Očito Adobe ima problema sa svojim softwarima po tom pitanju.

Onda očito imaju problema

Mislio sam dok su koristili cracked verziju…

Ne znam, osobno radim u Vegasu, ali isto tako ovaj video može biti samo prikriveno plaćeno sponzorstvo, barem mi tako djeluje na prvu :smiley:

P.S. Svaka mu čast na editu klipova, lik baš ima skilla …

Vidiš po ostalim videima da radi u industriji, u nekoj TV kući.

ja koristim adobe premiere pro cc 2018.

koristim free trial, i svakih 7 dana samo obnovim free trial.

bez ikakvih crackova i sl…

a starije verzije kao primjerice 2015 imaju i 30 dana free trial.

Par noobie pitanja o kanalima.

  • da li postoji ikakav problem ako korisnik ima (dosta) više kanala? Jel youtube prijateljski nastrojen prema tom da se pravi čim više kanala i da se sadržaj time specifičnije kategorizira?
  • da li gledatelj može pretražiti koji su ostali kanali nekog korisnika? Tipa ako imam tri kanala i gledatelj naleti na moj jedan video (na jednom od tih kanala) …ima li on način da sazna koji su sve moji kanali. (Ne mislim pod time da mu to youtube gura pod nos …nego može li on to nekako snalažljivo searchati? Ajmo reći da želimo sakriti od gledatelja koji su sve kanali povezani na našem računu, jel to pretežno sakriveno po defaultu?)
  • ako neki od kanala prekrši pravila youtuba i dobije nekakvu restrikciju …da li to može negativno utjecati na ostale kanale (pod istim korisničkim računom) ?

Hvala.

Pod 3.
moze naravno i to veoma lako.

Znači u očima youtubea su kanali istog korisnika povezani u smislu kažnjavanja? Tipa da se jedan kanal bavi samogradnjom, a drugi erotikom … i ako erotika pretjera granice i izgubi monetizaciju, to se preslikava i na druge kanale?

Ili se kazne preslikavaju između kanala samo za određene situacije?

Da li je protiv pravilnika imati više korisničkih računa radi više kanala?

Pokušaću ti dati par odogvora na tvoja pitanja…
1. Što se tiče više YT kanala možeš da napraviš pod jednim gogole nalogom (računom) oko 50 kanala. Za verifikaiju YT kanala (pri procesu stvaranja) traže br telefona sa time možeš:
Otpremiti video zapis duži od 15 minuta, dodat prilagođene sličice,prenos uživo poslati žalbu na polaganja prava na Content ID

Mislim da ne. Svaki kanal YT algoritam gleda posebno.

2. Može ako u opisu videa ispod stavi link ka kanalu tom nekom drugom ili da u video klipu dodaš “karticu” sa linkom drugog YT kanala tako gledalac može saznati za drugi kanal tvoj.

3: YT svaki kanal koliko je meni poznato gleda posebno .Jedino ako ti YT ne banuje bukvalno ceo google nalogh(račun) zajedno sa brand nalozima YT kanala( za ovu zadnju rečenicu nemmoj me držati za reč negde na netu sam to pročitao, pa možda grešim)

Nadam se da sam ti koliko toliko pomogao…

1 Like

Da se i ja malo ubacim, jer sam napravio kanal od 0 i krenuo sa ovim kontentom, mislim da nema baš toliko ovog kontenta ili nisam dovoljno ljudi pronašao, nadam se da će dobro proći kod naše publike. Imate neki savjet?
https://www.youtube.com/watch?v=-oCCMnT5gdk&t=7s