Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Danas možda i prođe, sutra ne, i šta onda imaš… Tako ja razmišljam.

2 Likeova

Da ne kvarimo coveku volju.
Neka radi kako je naumio pa nek nam javlja povremeno kakvi su rezultati i da li ga je youtube pustio da unovcava.

Kako ovako neki kanal sakupi ovolike subscribere a sve robot prica?
https://www.youtube.com/c/DnevniHabercom1/

Ako nekoga zanima koji je najbolji TTS, nakon 2 dana pokušavanja svega i svačega, daleko najbolji je Google Text-to-speech. To je API, ide nešto preko python-a, nije da ubaciš tekst pa skineš, ali ovaj lik je objasnio kako dobiti api kod, pa preko Wavenet chrome extenzije i Google translatora odabereš glas i spremiš mp3 file.

https://www.youtube.com/watch?v=gjngfvEtgmU&list=LL&index=2&

Može nekomu pomogne. Uglavnom glas je savršen, ne skužiš uopće da govori robot, osim što znaš po tome jer je savršen, nema zastajanja, zamuckivanja itd. Mislim da Google čak u svojim tutorijalima koristi svoj API, poznat mi je glas iz neki videa o Analyticsu možda, nemam pojma.

1 Like

vjerujte mi najmanji problem vam je govor.
odnosno dali ćete vi osobno govoriti ili ćete koristiti text to speach :smiley:

1 Like

Upravo tako! možeš i da mumlaš i da budeš ružan ko lopov .Raji (narodu) bitno je imati dobar,smešan, zabavan,interesantan itd… content (sadržaj) ostalo je nebitno totalno

Najbolji primjer je onaj debeli iz BiH.

1 Like

misliš blentavi Omčo :rofl: :crazy_face:

1 Like

zanimljiv video klip sad poslušah…

1 Like

Hm, mozda je prekasno za yt

Standardan problem kod ljudi, teraju jedno te istl godinama i onda kad trziste trazi nesto drugacije nisu spremni da se menjaju i drugi su im krivi.
Normalna je cenzura na zalost, ne moze svako da prica o covidu, o politici itd, to su osetljive teme. Ostalo ide bez problema.

1 Like

Mislim da je mozda vise naglasak na promjeni u suggested videos i onome sto ti prikazuje kao ponudu

Onda je prekasno za net općenito, ovo što Balkan Tech govori se odnosi na sve mreže ne samo YT. Organski doseg se smanjuje i ide prema nuli na svim velikim mrežama. Pogledaj samo Google, sada kada upišeš neko pitanje, ne trebaš više klikati na neku stranicu, odgovor odmah bude na vrhu tražilice okružen oglasima. Ne znam samo kako je to legalno, uzmu sadržaj sa drugih stranica i zarađuju na njemu.

Google kao pretrazivac postaje zivo gov**. Ja sad sve cesce koristim duckduckgo.

možda se samo može pričati o proširivanju googleovog monopola, ali o kraju nikako

činjenica je da google i facebook žele da posjetioce zadrže na svojim stranicama, dakle sve će uraditi samo da posjetilac ne ode sa facebook ili googlea

realno sav internet marketing se vrti oko prodaje proizvoda i usluga, ovakvim ponašanjem googlea jedino publisheri mogu biti na udaru, vlasnici sajtova

dakle mislim da će zarade na internetu biti dok je interneta, eh da li će svi advertiseri sa svojim proizvodima i uslugama preći na google da se oglašavaju direktno a ne na sajtovima koji se rangiraju na googleu i samim tim uništiti publishere i njihove sajtove … to je upitno

btw. u adult niši na googleu nema nikakvih snippeta ni oglasa, raw organic :smiley: :smiley: :smiley: a mikroniša ima mali milion :smiley: uvijek možeš indijcima i tajlanđanima dildoe prodavat

1 Like

Ima li netko preporuku za mikrofon koji je ok za YT da nije preskup i da je sa naših stranica da dođe za dan dva? Izgleda da ću se ipak morati snimati, htio sam podignuti kurs na udemy pa su me odbili zbog TTS

Evo ja sa ovim i više nego zadovoljan.

Za samo 99kn radi dobro?
Imaš li neki primjer da čujem zvuk

Imao sam i po 500kn i po 200, svi riknuli u roku od 6 mjeseci, meni osobno ovaj za 99kn bolji od obojice. Što se tiče zvuka, sve ovisi kakvu boju glasa imaš i kakva ti je akustika u sobi, a za sve ostale finese podesiš na ekvilajzeru u video editoru, i Voila!

Neka recenzija.
https://www.youtube.com/watch?v=LsaBjk5Tgso