Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Ako prebaciš tekst у ћирилицу па изабереш српски женски глас. Онда су ћ и ч беспријекорни.

чича чворак чува чету чавки чик
ћу ћеш ће ћемо ћете ће

Srpski jedino oće i da čita u ćiričici. Zanimljivo danas poslije kad probavah nije bilo problema sa ć i sa bih i hrv govorom. Možda zavisi od teksta do teksta il kako ga prebaci

vesna bih ženski glas i goran muški bih glas su mi bolji od srpskih i hrvatskih glasova, najprijatniji su mi za slušati. u ovih hr i srb osjetim više robotizovanog. čini mi se da bi bez problema mogao slušati vesnu da čita iako tu i tamo pojavi se pokoja greška.

Akcent na pojedinim rijecima je skroz pogresan. Moras dodati recimo duplo e da bi ga procitao malo duze i razvucenije.

a jbg za besplatnu stvar je ekstra, ja bolji besplatni domaći text to spič ne viđoh. ima alfanum koji je baš namjenski pravljen za naš jezik, ali koji je preskup i nedostupan

dali netko zna da li youtube copyright strike nakon tri opomene blokira račun zauvjek ili na određeno vrijeme

Pise ti na dnu “permanently”

2 Likeova

Kao što vidite gore, ispunio sam uvjete za monetizaciju ali ne mogu poslati prijavi. Traži mi korak 2, trebam uključiti potvrdu u 2 koraka, kada odem na taj link, izgleda da sam dodao svu zaštitu, ali i dalje mi stoji ta poruke. Gdje griješim?

Koliko se sjecam,imao sam isti problem,imas vise naloga,na jednom imas ukljucenu verifikaciju,a to nije ovaj koji hoces da monetizujes sad.Negdje ima da izaberes nalog…

Da, upravo sam skužio prije par minuta. Mogli bi negdje staviti napomene da ne bune ljude.

Pozdrav svima. Da li netko ima na YT kanalu filmove o Blenderu (3D) ili Gimpu? Na našem jeziku?

Sta kazete na ove cpmove

Ima jedan kanal koji pokriva blender na balkanskom jeziku Marinko Tambur - YouTube ali ne vidim razloga da ne gledaš na engleskom. Većinom svi krenu sa Blender Guru donut tutorialom.
Možeš pogledati i moj kanal može nađeš nešto zanimljivo.

Mozda je cpm veliki,ali mesecna zarada joj nije nista bolja od moje.
Hteo sam reci mala je.

@micos znam da na foru 8+ min videa deru cpmove od $50 do $70 al kako je ova dosla do $200 cpm

Hvala bugi. Da znam za njega on ima dosta tutoriala za one koji tek počinju a tvoji tutoriali su već za napredne korisnike.
Koja je ideja?
Imam web stranicu “Zarada na internetu”. Tamo bi osim opisa raznih poslova sada umetnuo još koju kategoriju. To bi bio Gimp i Blender.
Koncepcija bi bila takva da opišem na primjer neke osnove modeliranja i pojmove a onda na kraju objave uputim na YT film.
To bi bilo dobro i meni za web stranicu kao i vlasniku kanala jer bi dobio više pregleda.
Iako znam kako snimiti i sastaviti video zbog stalnog rada na stranici jednostavno nemam vremena snimati filmove.(Iako imam YT kanal).

pokusao sam i ja malo da videom pratim muziku, da se malo dublje upustim u montazu, sta mislite vredi li nesto?
https://youtu.be/EuA4_Kt2Ea4

Dobar je kvalitet videa sta mu fali samo treba to promovirat da se boostaju pregledi