Baza filmova za sajt

Dajem bez naknade bazu linkova filmova (za embed) sa prevodom . Svi su u HD i svi su testirani i ispitani. Za sada oko 600 linkova, uskoro 1900. Kontakt u inbox.

• filmovi su embed, ima samo jedna reklama koja se ugasi na x
  • linkovi ne pucaju
  • ne treba GK plugin niti java
  • svi filmovi imaju titlove (podnapise), svi su ispravni i provereni)
  • radi i na mobitelima i na tabletima i na smart tv
  • ne trazim nista za uzvrat

Molim vas da ne zloupotrebljavate sadrzaj, i da mi preko email-a prijavite sajt kako bi vas ubacio na “belu listu” jer cu ubuduce samo prijavljenim sajtovima omoguciti embed, da neko ne zloupotrebi.

• Svakodnevno se ubacuju novi linkovi (novi su na pocetku)
  • Uskoro krecem i sve serije da ubacujem
  • Plan je da bude oko 6000 epizoda i 3000 filmova do kraja meseca
  • Po potrebi putem email-a mozete da zatrazite neki film da ubacim
1 Like

Ja sam zainteresovan za linkove, posto imam vec ceo sajt uradjen ali nisam imao vremena da ga popunim :smiley: Unapred zahvalan.

daj mi email od gmaila da ti dam invite za google file da gledas kodove za filmove

EDIT: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QxQ4EwpjRAyoh1sGLZbegAViDp890GT9jhgXQxm08V0/edit#gid=0

Ja sam sinoc poceo da izvlacim linkove sa filmovizije. Pa ako uspem saljem ti sve.
samdiza@gmail.com

1 Like

tu nemas prevoda i to su razliciti linkovi koji pucaju. Klikni na link i posalji mi zahtev da ti ubacim dozvolu da vidis linkove

Mogu da izvucem i linkove i stream link, koliko sa video sve im je u source. Hvala u svakom slucaju ako uspem da izvucem dodacu na ovaj file :smiley:

Nemas dozvolu tj. ne mozes da menjas na moj fajl :slight_smile: ja sam to sve uploudovao preko servera i sad sam oko 3000 fajlova ubacio, pa ubacujem titlove i posle samo na taj fajl kopiram linkove, jer na svakom linku mora biti ispravan fajl sa titlom koji je vec u njemu… tako da nemas potrebe da se mucis i maznjavas od filmovizije linkove koji pucaju

prihvati i mene sceko.com@gmail.com

1 Like

Ne znam sta da kazem osim hvala.

1 Like

Moze[quote=“Samardzic_Bat_S, post:9, topic:16090, full:true”]
Ne znam sta da kazem osim hvala.
[/quote]

nema na cemu, svima to delim. Uglavno, svakodnevno se puni lista i azurira. do kraja meseca 3000 filmova i oko 4000 epizoda serija.

Reci mi kada budem prebacio sve to online nece biti nekih dodatnih placanja?

1 Like

Nece biti nikakvih placanja. Radim to i tebi i jos njih 10, i stavljam na svoja 2 sajta. Tako da se ne brini

Ok. Samo pitam :smiley: Jos jednom hvala :smiley:

1 Like

Moze pitanje posto si i sam rekao da imas svoj sajt. Koliko mozemo mi pravno da nadrljamo i kako mozemo da se zastitimo da ne nadrljamo?

ok. tu gde nema koda od filma bice jer upravo sredjujem titlove pa onda i kopiram kod filma…

Mi pravno nemamo nista sa tim, to je filehosting (u ovom slucaju video) i on je odgovoran za sadrzaj koji ima na svom serveru.

On nema nista s tim posto samo uzima embede linkove vec ubacenog sadrzaja, ali ne zavaravaj se da ti kao uploader nemas nista s tim. Ti si taj koji postavalja sadrzaj na taj filehost i odgovoran si za to ako se ikada potegne pitanje.

1 Like

OK. Znaci ja sam ogovoran za postavljanje linkova. Ako namestim tako da ja nisam postavio nego da je neko drugi? DA li sam ja malo vise zasticen?

Ti stavljas embede nemas nista s uploadom, ne brini se samo nemoj da uploadujes filmove na net. Inace nema potrebe da pise ko je postavio, kada si video da na filmoviziji, milveru itd pise ko je postavio film ili seriju. Nema potrebe da to bude vidljivo.

1 Like

tako je ! Mozes embedovati ne smes uploudovati

Hvala jos jednom :smiley:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey