Besplatan SSL hosting

Znate li neki hosting da je besplatan a da nudi PHP, MySQL i SSL?

Sumnjam da ćeš negdje dobiti besplatan SSL, ako se ne varam, za to ti je potrebna i statička IP adresa…

Kolko para tolko muzike…

Mozes traziti neku hosting kompaniju da ti bude sponzor…

Točnije, treba mi free hosting na kojem bi mi radio Paypalov IPN. Evo već sam 3-4 hostinga probao i očito da niti jedan ne radi. Lokalno (kada upalim wamp online) naravno da radi, ali preko neta kada koristim sandbox na nekom od free hostinga ne radi, i onda pogledam na forume od dotičnih free hostova i vidim da zapravo SSL nije niti omogućen niti da je itko drugi uspio da napravi.

Dakle treba mi za Paypalov IPN, zna li netko drugi način za to?

[quote=“toniperic”]Točnije, treba mi free hosting na kojem bi mi radio Paypalov IPN. Evo već sam 3-4 hostinga probao i očito da niti jedan ne radi. Lokalno (kada upalim wamp online) naravno da radi, ali preko neta kada koristim sandbox na nekom od free hostinga ne radi, i onda pogledam na forume od dotičnih free hostova i vidim da zapravo SSL nije niti omogućen niti da je itko drugi uspio da napravi.

Dakle treba mi za Paypalov IPN, zna li netko drugi način za to?[/quote]

ti tražiš hosting koji podržava SSL?

[quote=“Domi”]ti tražiš hosting koji podržava SSL?[/quote]Ne samo da traži hosting koji podržava SSL, on traži besplatan hosting koji podržava SSL - doslovno kako piše u naslovu teme.

Mnogo tražiš :slight_smile:

Da, ili hosting sa SSLom, ili zaobilaznicu ako se može riješiti Paypal IPN plaćanje bez SSL-a.

Skupi nesto novca i kupi kvalitetan i pouzdan hosting

Imaš takav jedan u mom potpisu :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja