Besplatni hosting paketi

Da li je to do hostinga (vjerujem da jeste jer na ostalim nemam ovaj problem) ili ne?

to je mislim razlika od hosta do hosta u postavkama

Zbog poprilicno velike kolicine signupova, odlucili smo malo preuredit cpanel i razdvojiti neke stvari te kreirat vise cpanel servera.

Migracija ce biti u roku tjedan dana u gluho doba noci, i nebi niko trebao imat ikakav downtime.

Ostaje i dalje CloudLinux/LiteSpeed/cPanel i sve dobre stvari, ali idemo na distributirani setup (odvojeni mysql, odvojeni primarni dns, etc).

Isto tako uskoro ce se ponuditi i placeni hosting sa prestankom ove akcije, sa besplatnom migracijom i punim supportom.

Nadam se da ste zadovoljni za sada sa brzinom i kvalitetom :slight_smile:

virtualsh, zahvaljujem na svemu i nadam se da cete biti jos i bolju u narednom periodu:))

Da li vam je wp_cron ugašen ili šta?

Skužio, wp_cron ne radi jer sam dirao .htaccess (kada bi hosting provajder to riješio ne bi ni dirao).

Server pao, bar moj sajt nije dostupan…

I moj je sajt down nadam se da cete brzo to srediti :smiley:

down …

Up…

zanimljivo, na kojem ste ISPu ?

iz razloga sto nijedan link nije pao, server je up, i opcenito nikakav alarm nije poceo tulit.

Nisam jedini, još su se dva usera javila sa istim problemom.

koja je sansa da ste na istom ISPu

inace ovo je zgodna stranica za provjerit takve stvari

http://www.justdownforme.com/

Skoro pa nikakva, ja sam na Telemachu, a iste firme nema u Tešnju odakle je Belmo, za OOO ne znam.

aj dajte domene svi troje na PM da provjerimo, jer niko osim vas nije prijavio ikakav problem, a imamo par vecih portalcica na tom cpanelu i odmah bi zvali.

Nije trajalo dugo tako da nije ni problem.

mene vise zanima koji to ISP ima problema da dode do nas

Moje:

ISP : CABLE MODEM CUSTOMERS (CPE)
Host : cable-IP.dynamic.telemach.ba

Cloud server | SSL certificates

Sorry, there are no services avaible yet

Powered by HostBill

Sve super funkcionira :slight_smile:
Nego kada istekne ovaj host da li ce se moci produziti tj. da se plati :smiley: