[Besplatno] Udemy kursevi sa 100% popusta

  • Uz takav link mora jasno biti naznačeno da se radi o affiliate ili refferal linku, te se u nastavku teksta korisnicima mora ponuditi i čisti link.

Ako vizitor prvo klikne affiliate link, server će to da zapamti u session-u pa naknadno klikanje čistog™ linka nema puno osnova jer će se request voditi session-om ako postoji (a prevashodno kliknutim affiliate linkom - postoji).
Tako da u pravilima treba da stoji non-affiliate link u tekstu a na kraju posta poput dodatka/legende postaviti affiliate link za filantrope. Logika nalaže da će se prvo kliknuti prvi link (u većini slučajeva) pa u tom slučaju prva opcija bi trebala biti non-affiliate inače drugi link (hipitetički, ako će oba biti kliknuti redosljedno) nema puno funkcije.

:smiley:

.NET CORE API development

Creating a Wordpress Website from beginner to advanced

Adobe illustrator in an easy way : create awesome designs

Intro to MATLAB under 3 hours

Home Business: CPA Marketing From Scratch

Guitar Talk - All You Need To Know About Guitars And Gear

Websockets, tcp and udp in c# .NET CORE 3.0

CAIIB Advanced Bank Management (Part I)

Windows presentation foundation (WPF)

RethinkDB with C#

Android Office Task Management App Using Firebase(Real App)

Data Structures and Algorithms in python

Quick website with .NET CORE 3.0 and pure JavaScript

2 Likeova

Trenutno na Udemy-ju popust od 90% (ne znam na koje tačno kurseve, tj. ne znam da l’ za sve) koji će trajati sljedećih ~14 sati.

Marketinški trik :wink: Kad god uđeš na Udemy, cijena je od 10-15$. Rijetko je kad ova od 200$.

1 Like

Svjestan sam i toga. Al’ znam bar za jedan da je bio ~124 i da je sad ~12.

1 Like

Na pocetku cijena seminara bude $ 30 na dalje kad se pojavi, ali za 1-2 tjedna cijena padne na $12-15 i tu ostaje.

U večinu slučajeva ako se javiš autoru kursa da ti da kupon od 10$ ti i da. Tako da eto i to je opcija ako ti se neda čekat da padnu cijene.

100% discount možda nekom bude korisno.

2 Likeova

Uskoro će i Black Friday, vrijedi pričekati i vidjeti kakve će cijene biti.

Vecina istice za dan-dva.





1 Like

Nije Udemy, izletilo mi maloprije na IG:

https://www.escils.com/p/master-in-digital-marketing/?product_id=456518&coupon_code=FB29

1 Like

Nije Udemy al’ je besplatno:

Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 besplatni na

2 Likeova

Koja je to fora da su besplatne igrice, nisam gamer pa ne pratin, da li prodaju nesto u igricama ili si rade marketing? Sumnjam da su volonteri koji programiraju za free.

Marketing. Nekad bude ovde na Epic-u, nekad na Steam-u. Traje po par dana. Ja sam dosad nakupio desetak igara mada ih trenutno nemam na čemu igrati. Al’ kad je džabe i sirće je slatko. :smile:

2 Likeova

ne viđo nikad niđe da je besplatna posljednja fm verzija. ovi sa epica su dobili milijardu linkova i novih korisnika. eh kolko sam života izgubio zbog menadžera. @mitok jesi skinuo?

Da, igre koje su podijelili uglavnom imaju in-game kupovinu. Također, to su igre koje su već nekoliko godina na tržištu, ili uskoro izlazi nova verzija, kao što je slučaj sa Football Managerom.

Igre se vjerovatno slabo prodaju zbog navednih razloga, tako da ovim potezom dobijaju potencijalne kupce za novije verzije igara. Onaj ko sada proba FM 20 i svidi mu se, vjerovatno će kupiti FM 21, pa možda i naredne verzije.

Ovim potezima dobijaju najbolju moguću listu potencijalnih kupaca. Ovo su naslovi koji se prodaju za 30-70$, tako da će se to sve unovčiti u budućnosti.

2 Likeova

Naravno :slight_smile: Ali se bojim pokrenut igru, jer kad je pokrenem postoji samo FM :smiley:

RollerCoaster Tycoon® 3: Complete EditionFree Now - Oct 01 at 05:00 PM

1 Like