Best buy drone, preporuke

Hehe, al znao sam ja da ćeš ti naletiti na ovu raspravu :slight_smile:

1 Like

Ne znam za druge, meni fali tvojih pisanija ođe, dalo se naučit štogođ. Vidim lijepo da ti ide, svaka čast.

2 Likeova

Zabijati u zidove se možeš koliko hoćeš, teško da ćeš ga razbiti. Jedino propeleri su malo osjetljiviji. Zato uzmi još desetak propelera naknadno, par baterija i miran si koji mjesec. Leti sigurno nekih 4 - 5 min. Jedino mu domet daljinskog nije baš nešto, al to se da riješiti sa custom antenom :slight_smile:

Da li se trebam opskrbiti i s dodatnim zaštitama za propelere, pucaju li i one?

Osim tih malih dronova koji se spominju, baci oko i na http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_366867.html?wid=21 . Nije skup a odlican je letač. Ima domet preko 100 metara (jedva ga vidis na toj udaljenosti). Dosta je cvrst, bilo je jebenih padova i nista mu nije. Cak ga je i pas jednom uhvatio i ovaj je prosao samo s laksim ozljedama :slight_smile: Upravljao sam i dosta skuplje dronove al ovaj mi je nekako najugodniji za upravljati, bas onako za izivljavati se.

Mene zanima jel svi dronovi imaju na sebi kamere…ili su to posebni? S kamerom je pravo ono furka, snimati dobre video klipove onako iz zraka…ovako je bezveze bez kamere…čini mi se da bi mi dosadilo to brzo…

Eto teme:


ovdje sam živio prije par godina, pokupovao materijala za avione, aviona, pa onda počeo slagati heliće.
Uglavnom helići su bili zakon, ali odustao sam nemam vremena a brdo opreme baterija stoji.

Evo jedne zezancije odonda sa malim 250 klasa helićem. Mali ali svejedno ti otkine prst:)
Dakle za klince nikako.

Za klince treba ti nešto vrlo lako,i najbolje iznad trave, snijega itd. I obavezno naučiti kada padne sve palice dolje.