BHBus.net - Bus Portal, web & forum

BHBus.net je lično moj projekat, ideja, te samim time i u 100% vlasništvu mom ličnom, te sam ja jedini administrator i na web portalu i na SMF Forumu BHBus.net portala. Pored toga BHBus.net tim sačinjava osoblje od par izabranih, iskusnih i obrazovanih članova, obrazovanih vezano za sve što se tiče autobusa, svijeta prevoza putnika, turizma, redovnih linija itd… Ispod ću postaviti oficijelni tekst napisano o BHBus.net portalu…

[quote=""]BHBus.net je prvi portal ove vrste na području Bosne i Hercegovine. Kao takav svojim posjetiocima i korisnicima nudi sve vrste informacija u oblasti autobuskog saobraćaja. Informacije od redovnih linija i polazaka, cijena karata, prevoznika, ponude kvaliteta i udobnosti autobusa, reportaže naših urednika. Također pored informacija o autobuskom saobraćaju u BiH, naš portal Vam nudi i informacije iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Slovenije, Makedonije i informacije o nekim značajnim i većim prevoznicima iz zemalja EU. Nudimo informacije povodom posjete BiH, naših većih gradskih centara, informacije o Gradskom prevozu, njegovim cijenama, redovima vožnje, linijama …
[CENTER]
http://www.bhbus.net/images/logobhbus.jpg
[/CENTER]

Ovaj portal je nastao od strane tima zaljubljenika u autobuse iz Bosne i Hercegovine, i nismo imali predstave da će u kratkom vremenskom periodu izrasti u jedan s ponosom možemo reći od boljih i kvalitetnijih internet portala o autobusima na Balkanu, naravno kako vrijeme i
dalje ide i mi radimo ne prestano na poboljšanju nuđenja informacija do krajnjeg korisnika, tako broj posjeta i registrovanih članova raste konstantno iz dana u dan.

U planovima za budućnost imamo u planu napraviti reportaže većine prevoznika u BiH, otvaranja internet oglasa kao sastavnog dijela našeg portala u kojem imamo u planu da se nude autobusi na prodaju, multimedijalnu galeriju slika i video snimaka autobusa i prevozničkih firmi odrađenih u našem aranžmanu. Također, naš tim radi neprestano na poboljšanju trenutnog stanja portala, kako bi na što bolji način ponudili što kvalitetnije i preciznije informacije našim krajnjim korisnicima.[/quote]

Od Vas kolege bi volio čuti kako Vam se sviđa ukoliko ste posjetili moj portal, komentar, prijedlog, sugestiju, to mi je nekako najviše dobrodošlo, jer na osnovu toga najviše volim raditi na poboljšanju kvaliteta djeljenja informacija i “usluge” na BHBus.net portalu…

Super! Sviđa mi se.

Ima nekih stvari koje bi se dale ispraviti, kao npr gumb “Nastaviti” promjeniti u “Pročitaj više” ili “Još” ili bilo što da ima više smisla nego ovo, pa onda recimo hover na bilokoji link u sekciji “Zadnje na forumu” mi prikaže tooltip kojeg postavi otprilike na sredinu stranice što nema smisla (koristim Chrome).

[quote=“toniperic”]Super! Sviđa mi se.

Ima nekih stvari koje bi se dale ispraviti, kao npr gumb “Nastaviti” promjeniti u “Pročitaj više” ili “Još” ili bilo što da ima više smisla nego ovo, pa onda recimo hover na bilokoji link u sekciji “Zadnje na forumu” mi prikaže tooltip kojeg postavi otprilike na sredinu stranice što nema smisla (koristim Chrome).[/quote]
Svaka čast kolega legendo… Najviše zbog ovoga/ovakvih stvari sam se i odlučio da postavim ovdje ovu “svoju” temu o mome projektu, bhbus portalu…

1. Po pitanju gumba “Nastaviti”, u potpunosti se slažem, te ni sam ne znam zašto sam stavio da tako piše, ali opet to je ono to što se ne može sve upratiti i sve uviditi, što treba pomoć od nekoga drugoga, oko malih stvari, sitnica, ali one itekako puno znače i jak dojam ostavljaju… Promjenjeno u “Pročitaj više” i sada itekako puno ljepše, bolje, ubitačnije i profesionalnije tako to izgleda…

2. Slažem se u potpunosti i sa ovom stavkom, samo je problem u tome, i kod mene je Chrome, i isto također pokazuje na sredini stranice, i od samog postavljanja ove opcije, widegate-a u sidebaru weba mi se nije sviđalo što se to tako prikaže, ali nisam znao u html code-u naći taj dio gdje bi to korigovao, niti na koji način bi to korigovao, jer je to opcija widgeta u sidebaru urađena preko ssi.php funkcije smf foruma… Opet ću sutra kada budem imao slobodnog vremena počet raditi na rješavanju ove stavke, jer sad si mi ti kolega opet “probudio” ono u meni što nisam uspio rješiti i ono neću moći opet noćima mirno zaspati jer znam da nije to rješeno i da me to “kopka” u glavu…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja