Bidvertizer, Etarget i broj posjeta

Pozdrav,

pokušao sam prije par godina sa Googleom, naivno i bez provjere uletio grlom u jagode i ostao bez google accounta.

Lekcija naucena, okanuo se oglasa, ali sad mi webic ima cca 200-300 posjeta dnevno, i radim na tome da naraste.

Imam jedan diskretni Bidvertizer i zaradio sam 1Eur :lula:

Kako je site na hrvatskom, htio bi ubaciti etarget tekstualne oglase u sam sadrzaj.

Sad 2 pitanja:

  1. ne uspjevam shvatiti iz FAQa i uvijeta koristenje, jel smijem imati Etarget i Bidvertizer na istom siteu. Bid se nece zalit, ali ne vidim za ove nase.

  2. Jel ima smisla na 300 posjeta gurat reklame ili je prerano?

Tnx!

po meni je eTarget bolji od Bidvertizer a jos ima 100% popunjavanje oglasima…

sad to se tice eTargeta on nema problema sa koristenjem drugih mreza na sajtu…

ne znam sta bi ti reko ja mislim da je prerano ja uopste nisam stavljao reklame dok nisam presao 1000 UV poseta dnevno al diskretna in text reklama od eTareta ne bi trebala da bude problem pa ces da vidis kako ide :slight_smile:

Evo bas citam na drugoj temi, neke stare odgovore, nisam jos dosao do novih, jel placaju u 2012toj na privatne racune ili samo na frime? Jer mi na firmu ne odgovara pa onda nije opcija…

Kad smo vec na temi, jel koristio iko ove:

TextLinkAds | The Leader in Text Link Search Engine Optimization

Danas sam gledo neke pluginove, pa su mi ovi isplivali…

ne znam za hrvatsku, u srbiji isplacuju i fizickim licima, meni isplacuju vec mesecima bez problema i na vreme tako da mislim da bi trebalo i kod vas da bude neki minimalni iznos za isplatu kod fizicki lica…