Bing ads kupon od 200$

Dobio sam kupon od Binga u visini od 200$, ali je problem sto ja ne mogu da ga iskoristim jer imam nalog duze od 30 dana…Kad unesem u polje ono ucita 200$ ali posto mi je acc stariji od mesec dana ne mogu da ga iskoristim. A nemam drugu karticu koju bih dodao na novi nalog.
Sta predlazete da se radi? :slight_smile:
Da prodam mozda kupon?

Ja sam prodavo te kupone za 10$ komad na bhwu, a kupovao ih za 2.5$

Pa zar se ne isplati više iskorištavati te kupone? Koliko se treba uložiti da se dobije tih 200$? Jel iko koristio bing ads?

Dzaba kad ne mogu da iskoristim zato sto vec imam nalog. Mogu tebi da prodam ako hoces :smiley: Ali svakako ne za ovih 10$, jer je to smesno prodati nesto od 200$ za 10…

Hvala na ponudi, nemam ja iskustva sa tim da bih kupovao to ali me zanima tema. I ja sam imao nekih 5-6 kupona od hostinga 100$ na bing i nekoliko na fb i guglu i ništa nisam iskoristio. Ali me zanima jel ko koristio bing ads i kakva su iskustva pošto stvarno tih kupona ima na svakom koraku.

Evo zavrsih razgovor sa njihovim suportom, i resice da dobijem kupon na ovaj acc posto ga prakticno nisam koristio. Prenecu iskustva ako mi budu dali kupon.

Cijena tih kupona je tako mala jer indijci prave na stotine njih dnevno i prodaju