Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Dakle predviđanja su da će se to desiti, kad tad?

Ako imas love na koju mozes zaboraviti na par godina, kupuj, ako ne, nemoj.

2 Likeova

Jasta smo, na svojoj kozi. :grin
Sve to ima veze. Berza se i danas trese, sto zbog korone, sto zbog reddit wallstreet bets.

Preporucujem ovu analizu:

Znas sta je ironija… promovise robinhood hahaha

1 Like

Coinbase je blokirao kupnju BTC sa USD, pretpostavlja se da im je nestalo Bitcoina.

A ima ulozene milone dolara u Teslu :grin:

1 Like

A musk ima beef sa ovima jer su Teslu shortali mnogo puta :smiley:

objašnjeno jednostavno

https://www.facebook.com/istokpav/posts/5308716139201719

3 Likeova

Izostavljena najbitnija stav- shortanje je posve ok, alat slobodnog trzista da sredi “fejk” kompanije poput weworka i sl… Ovdje se radi o tome da su dionice gamestopa shortane za 140%, tako da je zbog toga ovo moguce. Da je shortano 20% ne bi bio problem, ili bi izgubili daleko manje nego sto sad trebjau izgubit, ili bi jednostavno pojeli gubitke kad krene rasti

Sta mislite o XRP zurci najavljenoj za sutra u 14:30, dokle moze da ode?

Bas se danas cimam dal ulozit 100 evra

Ja imam nekih 300XRPa, kupio ih na 0.000012 btc-a, posto vidim da konstantno ide setanje sa 0.0000135 do 0.0000147, sad cu da ih malo upnozim trejdovanjem. Kupuvacu na ispod 0.0000138 a prodavacu na 0.0000147 posto vidim da ceo dan pravi taj ciklus. Zeznuo sam se sto nisam jos ranije to odradio jbg.

Može im/mu se.

https://whale-alert.io/transaction/bitcoin/4d719a4527cd222435283c0ca2cc59fdf00597374c95acb56085cc7372fdd389

1 Like

Letimo… … :slight_smile:

Opet bio beki zajeban twit? :smiley:

Ne pratim twitove…ali rekao bi da se sasvim očekivano i normalno ponaša. Nakon dosta jakog uzleta, mnogi su već poželjeli uzet dobit ili kockati se na valovima (nebih preporučio, kockanje je kockanje) …i kada sve te ruke ispadnu, trend rasta se nastavlja.

1 Like

Imam 500€ na Revolutu. U šta da uložim?

U akcije Revoluta. :blush:

Sutra će biti suza na crypto scenti :smiley:

Po cemu zakljucujes. Evo bitcoin vec pada.