Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

niste normalni, momci iz banjaluke, registrovana firma, ozbiljan projekat … znam lično čovjeka koji sa njima radi bez problema

nevjerovatno, niste se potrudili da odvojite 5 minuta i da provjerite o čemu se radi i unaprijed pljujete … vrhunac kretenizma iskreno, ne znam koju riječ da upotrijebim … eto onda se jebite sa stranim berzama i mjenjačnicama i njihovim feeovima … ne moraš poslati sliku lične, može slika vozačke … ličnu kartu bez problema šalješ berzi koju je neki uzbekistanac registrovao na maršalskim ostrvima a bojiš se poslati firmi registrovanoj u banjaluci … nevjerovatno, opet kažem, vrhunac kretenizma

Ja prodao nešto preko bcx.ba, isplatili na račun u banci. U petak zatražio isplatu, jutros leglo.

1 Like

Pa i kod njih mora biti fee. Ne rade ni oni iz ljubavi, ma nemam u nase povjerenje i to je to

pa sve je lakše kada ti isplate na tekući u bih nego da se zezaš sa karticama, skrillovima, payoneerima … al et kako hoćeš … umjesto da se radujemo što imamo domaću mjenjačnicu vi se bojite nečega

2 Likeova

https://bcx.ba/provizije

Normalno da postoji fee. Ljudi su otvorili firmu i placaju doprinose i drzavne namete, sto bi trebali nuditi svoju uslugu bez provizije ?
Ako se mene pita prije bi unovcio svoj crypto u svojoj drzavi nego vani. Dapace, ako se radi o vecoj kolicini, nazvao bi i dogovorio bi da se privatno nademo…

1 Like

@mitok kako ide ono trgovanje sa drugim racunom?

molim te zaobidji me svog filozofiranja

Da budem iskren, nije dobro krenulo, ali nema predaje :slight_smile: Napravio sam upgrade risk managementa i odustao od poluge 50x pa očekujem da će biti dobro u konačnici. Fond ide dalje, ali trenutno ne primam nove uplate dok sve ne dovedem na višu razinu i uvjerim se da je ovaj poboljšani risk management dovoljan za divlji asset kao što je BTC.

1 Like

šta nije tačno od onoga što sam napisao … ako ne možeš reći šta nije tačno i ako nemaš šta reći onda me nemoj ni citirat

čuj traže sliku lične karte, jok eto dati će ti na lijepe oči lol nema mjenjačnice koja ne traži ličnu kartu, ništa gluplje nisam pročitao na forumu

Ne bunim se ja sto traze licnu nego ne bih ju poslao tamo nekim bosancerosima.

2 Likeova

Brodolom?

Potop danas, nisu samo kripto. Indeksi se srusili. Tech akcije zaronile skroz. Pala i cijena celika, bakra, drveta…svega. Izgleda sve kao da ce poceti korona :grin:

1 Like

Musk kupio bitcoine, pa bumpao cijenu, sad kad ih je prodao cijenu dumpa. Sad ce isto napraviti s dogecoinom… klasicna manipulacija volatilnim trzistem.

2 Likeova

Kakav masakr, blood on the streets :smiley: Trebalo bi dokupiti :slight_smile:

1 Like

Brale, ovo pravi crash. Vjerovatno je ovakav osjecaj kad iskaces iz aviona (nisam probala, vise volim berzu, hehe)
Prebacujem na Kraken para i cekam, ovo ne mozes da ne dokupis, pa kud puklo

1 Like

Upravo to. Merkam sada polkadot, uniswap i tako to. :slight_smile:

Bilo je i prije ovako, pa kad mislis da je dip, shvatis da ide nakon i dip, i jos jedan dip… :slight_smile:

E ovo je akcija koju sam čekao :smiley: