Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Jel vrijeme da se kupuje ili da se ceka do jutra?:slight_smile:

Bice jos popusta, ne zuri. Ili radi DCA…


Vidim da ce biti jos popusta

14k-15k je dobrar ulaz BTC, sumnjam da ce vise dolje, ali ovo uzrokovano FTXom bi moglo bit i okidač za možda još neki black swan. Svakako je strog buy na 14k kod većine ljudi, pa realno mislim da je ovo kapitulacija i kraj pada uskoro.

Ali i crypto com mi smrdi jako, ako držite tamo nešto, ne bi bilo loše povuć na wallet. :slight_smile:

jel dno, to nne zna nitko, jel dobar ulaz - to svakako je, ako ce se povijest ponavljat

zar u ova doba kad je ovolika inflacije i kad pare sve manje vrijede bitkoin ne bi trebao skakati? bukvalno cijena svega od čarapa preko mlijeka do mesa i polovnih auta je skočila. bitkoin pada, ali eno i zlato pada. meni to ne izgleda logično nikako

1 Like

Zato jer tu i nema logike. Elon Musk i slicni njemu prdnu, alt coini skacu. A kad kihnu, onda padaju. Nema veze s vezom.

Prati svoje cikluse, cijelo tržište vrijedi 800 milijardi, to je jako mala cifra u odnosu na druge stvari u svijetu, ovo je kao trećina Appleove vrijednosti…

Koliko to onda vrijedi Apple?

Apple Market Cap: $2.36T
Crypto Market Cap: $849B

1 Like

Na vrhuncu kripto bjese iznad 3$T?

Kupio sam 0,1 BTC kad je bio 15k i sad cekam da skoci na 18k.
Sta bude da bude.

Uzeo sam preko iIQoption sajta i vidm da im fee 31$

Predvidjanja do kraja 2022?

otkad sam u vlasnišvu zere bitkoina, bitkoin ide dolje, tako da ne nadajte se da će rast dok god ja ne prodam ovo što imam

…da se jadan za zelen bor 'vatim
i on bi se zelen osušio

1 Like

morat cu udrit short na bitcoin sa svime sto imam

Pratite li tržište, nadam se da je DCA odrađen u bearu? Očekujem neki rast do polovice godine cca, onda pad, sve u svemu volatilnost i ne isključujem novi low, iako se nadam da se neće dogoditi. Čeka se 2024. i 2025. za nove ATH, ako ne bude nekih black swan događaja…

1 Like

Ima toliko otpora prema gore, da ja jedva čekam novi jači pad, jer bez toga ne vidim održivi rast i nove rekorde prema gore. Ne sumnjam niti sam ikad sumnjao u novi ATH, ali ne još.

BTC je sad zreo za najmanje 10% dolje, naglašavam najmanje. Eventualno se može još malo popet, pa onda past, ali u biranju da li će prvo 10% gore ili dolje sa ove razine rekao bih dolje.
BTC je poseban i uvijek može iznenadit, ali ja osobno ću biti miran tek kad ponovno jače padne, ili ako prije još poraste onda kad se pošteno strovali, jer bez toga za sada ne vidim održivi rast nego samo bull trap.

Nego…taman se navikao na “minting” poslije “mining”, a sada već guraju “insrcibing/inscripting”. Ili sam prestar ili sam preglup, ali tu terminologiju i te crypto tehnikalije sve teže pratim. Nema više normalnih razumljivih objašnjenja, nego sve tjera na GitHub, a ja bih se prije snašao među hijeroglifima nego tamo. Neka to netko pojasni ako zna? Mislim na “inscribing/inscripting” i te novotarije sa tim protokolom ili kako god se to zove :slight_smile:

imam viška 10k$ pa reko da bacim to na kripto pa šta bi bi :slight_smile:
neka preporuka gdje kupiti/početi?
Bitcoin ?
Solana?

tema dugo nije aktivna :thinking: