Bitcoin, pogledajte cijenu

Kupite VPS kod ControlEng za nevjerovatnih 19€ i pravite 10000 bitcoina dnevno, kazu od njega uzima jedna ekipa koja to radi, provjereno.

@c3po :blush:

Jedno je čovjeka prozivati u njegovoj temi i diskutirati o ponudi koju ima, a sasvim drugo je prozivati ga na sve strane. Ako sam dobro skužio i ti si se bacio u poslove oko resellanja pa možeš lako doživjeti slične ili gore komentare.

Ja sam imao kod @ControlEng zakupljen hosting, o cijenama neću jer su stvar poslovanja i javno su dostupne. Kome je puno lako zaobići. Ono što želim reći, iako sam otišao zbog opravdanih razloga, i dalje imam pozitivno mišljenje i o njemu kao direktoru firme koju vodi, pa tako i o njegovoj tehničkoj podršci. Profesionalnost, ažurnost i kultura na razini što je kod nas teško pronaći. Kad sam se već spomenuo na tu temu samo da pozdravim Gorana iz podrške s kojim sam najviše i komunicirao…

Sad se ne prodaju nego kupuju :smile:

samo gdje? :smiley:

Bitstamp, xapo, poloniex.

Meni 2 affiliatea placaju u BTC, bas sam zatrazio isplatu, trebalo bi sjesti po tecaju od oko 990$.

nema tamo isto neki limit, recimo da hoces kupiti 10-ak BTC sad?

Ne znam, nisam nikad kupovao, sve dobijem, tj. zaradim.

Evo cijene Bitcoina na ATH :slight_smile: Trenutno je na $1,360 na Bitstampu. Prije 4 mjeseca kada sam pokrenuo ovaj thread bila je na $1,006. 30% u 4 mjeseca je više nego dobar prinos. U tih 4 mjeseca je cijena pala i na $8xx, ali se brzo vratila i sada je na ATH. Bez problema može opet jako pasti, ali kome ne smeta preuzeti rizik, Bitcoin i kao investicija može biti dobar izbor. Od prvog dana je ukupan trend pozitivan. Rizik nije mali, ali mislim da se isplati malo riskirati.

Danas sam pogledao i Etherium (ETH) i imam što vidjeti. Htio sam ga uzeti kad je pao sa $50 na $41, ali sam odustao. To je bilo prije cca 2-3 tjedna. Danas je na $77!!! Zarada bi bila skoro 100% u manje od 3 tjedna. Eh…

Najpametniji potez koji sam uložio prije par godina. Također, dokupio dok je bio na 500-600$ prošle godine, mislim da mi takavu zaradu na investiciju niti jedna banka u tom vremenu nije mogla ostvariti

A sta je bilo sa onim Caneom sto te opljckao?

Ontopic:
Ja sad pokusavam preprodavat. Kupujem nisko, prodajem visoko.

To je bio najgluplji potez koji napravio, bez imalo provjere itd vjerovao odmah na prvu loptu, kao renomiranom članu foruma, lol.

Ali svaka guzica dođe na šekret, tako će i taj kreten.

Ja sam neke isplate primio u bitcoinu, nisam ih podizao, tako da sam zaradio nekih 30ak% za sada.

Ostavi ih do 2020.g. :stuck_out_tongue:
Evo preslo 1,450$, ne vjerujem da ce jos mnogo rasti u kraćem periodu, možda oko 1500$ i da se tu zadrži. Prije 30 dana bilo je 1,090$, april je super prošao :slight_smile:

Citao sam prognoze nekih (navodno) strucnjaka da ce do sredine sljedece godine doci do 2500+, a do 2020 do 5000.

Rusija bi trebala iduće godine uvesti btc kao metodu plaćanja. To ako se desi, ode cijena gore…

pa sto ih ne prodajete sad kad je toliko visoko? pa onda kupite ponovo kad spadne… koja je poenta da ih samo cuvate?

1 Like

Čuvaš ih do trenutka kada se desi spike? I ne mora značiti da ne prodaju, moguće da ih prodaju na nekom bitcoin marketu tipa localbitcoins etc.

* spike = nagli porast cijene

A LTC?

https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd

Heheh

BTC/USD 1,666.66666666 1,999.00000000 2,000.00000000

na vircurexu

Tu i tamo nešto potrošim ili podignem, ali inače čuvam pa što bude

https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd

20$ ltc a juce malo ispod 16$. 25% PORAST ZA DAN.