Bitcoin, pogledajte cijenu

Ja sad cekam pad bitcoina na 1195, trebao bi se nacekat mjesec dana.

Ma sada treba kupiti ovaj Ripple, dzabalesku je, a mozda moze kasnije da se zaradi. Ulozis ono od cega mozes da se oprostis i to je to. BitCoin je ipak malo jaca investicija jer je dosta jaka cena, ali zato ovaj Ripple je dzaba. Nek naraste sa sadasnjih 0.15 na 10$ pa je zarada perverzija.

Uh, ne znam bas da bude skoro pao tak nisko posto su preporuke za ovu godinu cca 3000.

Bitcoin vise nije za nas siromašne :smiley:

ma ja cekam ove neke “trash” valute, jeftine… kad ponovo potonu, ubacit nekih 1000 dolara i cekat opet neke sulude visine pa prodati… a mozda i ne docekam, tko zna. vazno je sudjelovati :clap:

Ja ne kupujem, neki affiliati mi placaju u bitcoinima, pa imam “duplu” zaradu, jer jako malo tog novca podignem. Isplate primam od nove godine i do sad sam zaradio nekoliko placa samo na rastu bitcoina.

nema šanse…da padne toliko u mj dana…

Jasno vam je da se BTC ne mora kupovati na komad? Ne moras kupiti jedan,dva, itd. Mozes kupiti za 50$, za 10$,itd. Tako da nije da nije za nas siromasne samo sto naravno 20% od 50$ je 10$ a ako je neko ulozio 1000, 5000$…
Jedno vrijeme sam rudario btc koristeci usb asic, imam “iskopanih” 0.17btc. Sada je to oko 200$ ali tada je to bilo oko 20$.

Sjecate se one prevare sa onim japanskim btc marketom? Radili godina i onda samo jedan dan… Saj ugasen. MrGox? MtGox? Ne sjecam se imena.To je po meni jos jedan razlog za oprez pogotovo za neko ozbiljno ulaganje…

Mada ko ne riskira taj i ne profitira

1 Like

Past ce, nemislite valjda da ce sad samo ici gore? Ako je onda bolje nemojte kupovati i prodavati nego samo drzite.

Moje procjene su ovak na prvu da ce do tud negdje past u roku mjesec dana, koliko dugo ce se tu zadrzat neznam, ali ispod toga nebi smjelo ici, ja imam open trade na 1195. Mozda to dignem sve ovisi sto ce se desavati sad u sljedeca par dana (tjedan)

Mozes ti btc cuvati i u hladnom walletu pa si siguran od propadanja pojedinih mjenjacnica, a btc ko btc mislim da nece propasti, bar ne u sljedecih par godina koliko ga mislim drzati.

Pa nesto se prica da ce zamjeniti valute. Gledao sam neki video na Youtube o kini, tamo svi samo s mobitelima skeniraju one codove i placaju bitcoinom.

Mislim da si to vidio u Japanu, u Kini su ga htjeli zabraniti :smiley:

Ja sam tako čekao sa BTC-om…pa sam nažalost od 300$ samo gledao kako raste sve do 800$. Tu sam shvatio da nemam ja šta čekati više…treba ući čim prije…i dok sam okrenuo glavom već je bio i na 1200$. …i tek sam tu ušao, heh.

Mislim da sam vidio na video o liku koji sam pravi svoj Iphone. Pa je tamo placao preko mobitela da je skenirao code. Pa predostavljam da je to bitcoin. A grad je bio onaj popularni Shenzhen.

Nema ti ova izjava baš smisla ;).

Ti ulažeš koliko želiš uložiti…bilo to BTC ili neki drugi alt coin. …a zarada/gubitak ti je uvijek u ovisnosti “napretka” coina.
Iako ovi alt coini možda mogu za veći % narasti, nego BTC…isto tako mogu i za veći % pasti. …tako da je neku ozbiljniju lovu bolje ulagati u BTC, a u altcoinove neku siću koju si lakše spreman izgubiti. A opet da se ima i tamo ako baš neki od nijh doživi drastičan rast.

Kao što sam već maloprije napisao…ja sam tom logikom čekao BTC od 300$ pa sve do 1200$. I baš kada su bili nagliji skokovi…reko sada mora biti i neki veći pad.
Nakraju sam odlučio ući nakon većeg skoka prema gore, haha…jer iskustvo je samo govorilo da će nakon toga skoka doći još veći prema gore…a slabo prema dolje.

Ma nesretno sam se izrazio. Mislim na cinjenicu da vise nece otic x1000 vrijednost, nego sad moras riskirat 10k da bi dobio neku ozbiljniju lovu.

Ljudi o ovim kriptovalutama znaju manje no kladionicari o finskoj trecoj ligi. Nemam ni ja pojma, no eto konstatujem.

Juce sam citao o ovom ripple. Zanimljivo stivo.

Dosadili su mi i kladionica i poker i vec duze ne kockam (mada nikad nisam bio neki kockar), al mogao bih se dobro okockat na ovaj ripple.

Gledao sam taj video. Odličan je,

Mislim da nije plaćao BitCoinom ali je imao neku chat aplikaciju za plaćanje s mobitela…

da to je kineska aplikacija koja služi kao chat, ima i voice/video razgovore ja mislim a ima i opciju razmjene novca između korisnika … ali mislim da nisu u pitanju bitcoini već kineska valuta