Bitcoin, pogledajte cijenu

hahahahha

Nisam strucan ali ovakav broj nepotvrdjenih transakcija zabrinjava puno ozbiljnije od mene. od zadnje objave narastao na 20k plus.
bas sam pratio br bitcoina u tih 20k transakcija, u 9h se istopilo 200k dolara, nitko ne zna gdje…

Sto je najsmjesnije tu je i mojih 85$ :smiley:
@bozoou mi da otvorimo groblje nitko ne bi umro

4 Likeova

Nije valjda da nitko nema pojma sto se dogadja, ovo ili pada skroz ili raste duplo kroz mj dana…
Ako uspiju rijesit brzo ove nepotvrdjene transakcije, a najvjerojatnije hoce, to je razlog rasta, ovo ide na duplo uskoro…
Jebem mater bitstampu 2 tjedna jos nista od verifikacije, valjda se cuvaju in case, al sad treba kupoovat sve valute na velikim burzama… ne znam za vas al ja sam gurnuo mucho. Il ce me sjebat do kraja il ce bit fino :smiley:

Zašto ih nisi nazvao?

Sumnjam da će “fuck off” pomoći …

Nece. Bitcoinov najveci problem je nepropusnost mreze, i dva kampa koja nude rjesenje skaliranja se ne mogu dogovorit vec jako dugo, i imamo stalemate. Koji bi moga bit nasilno prekinut 1.8., na bolje ili losije.

https://cointelegraph.com/explained/bitcoin-scaling-problem-explained

2 Likeova

Mozda ransomware virus koji je trazio $$$ da bi vratio nazad fajlove inficiranim racunarima?

Ipak je

i dalje isto mislim da ce jednog dana da pukne MEHUR od SAPUNICE ,pa ce neko da zaradi a neko da plati CEH , jer ovo nema veze sa vezom ,

2 Likeova

Da @brane333 blize si istini nego mislis. Jel netko prati bitcoin? Sad ce da pukne, samo je pitanje kamo, ako pukne na gore onda je samo nebo granica, a ako pukne dole mogao bi to biti veci trend prema dole. Ali trend je da BTC puca na gore pa nevidim razloga zasto nebi tako bilo i dalje. Ride the wave.

Samo neznalica tako moze misliti, svakim danom sve je vise mjesta gdje se moze i trositi, vec poostoje i debitne kartice s bitcoinom. Japan ga legalizirao, potvrdjeno licenciranje od strane Luxemburga za nekoliko burzi, svicarci takodjer.
Kriptovalute su buducnost, razmisljam da nabavim i opremu za rudarenje. Nevjerojarno je koja se sve industrija pokrenula zbog istih. Za nekih par tjedana ce i mozda doci do korekcije cijene, al definitivno dugorocno ste u plusu.
Bitstamp isto sluzbeno najavio kroz par mjeseci implementaciju LTC i ETH, tako da brige nema.

Potencijalno jaaaako dobre vijesti za BTC. Izgleda da se blizi kraj scaling debati… pratite vijesti danas/sutra.

Laganini 2300.

Netko znade zasto se desavaju ovi spikevi, nije vrag da spekulanti tu nesto muljaju?

EDIT:
Sad sam stavio da uhvatim taj jedan spike na 2000, pa nikao da se dogodi.

daj nek netko kaze kako kupiti 2-3-4 100 bitcoina, i takodjer jel pametno uloziti u Ethernal?

Regaj se na kraken ili negdje, dodaj svoj bankovni racun prodji sve moguce verifikacije, za ovako velike pare mislim da treba high level verifikacija. Nakon toga depositiras preko bankovnog racuna na kraken stranicu pare, u tvom slucaju jako puno para, za 2 bitcoina to je cca 4000 - 5000 eura.

Nakon toga odes na trade i kupis s tim parama BTC

Ovaj BTC se ne ispalti trejdat, jer kad ga prodas tako je tesko doci unutra jer raste ko blesav. najbolje je u njemu drzat novce.

Ako imate para koje netrebate recimo mjesec dana ili ako vam pare stoje na nekoj banci onak bezveze, mozda da pola njih ubacite u BTC, za mjesec dana cete ih poduplat ako ne i potriplat i jos vise.

LTC opet 31$

zar nismo vec imali ovakvih prica sa davanjem love nekim kvazi bankama,za 10 % mesecnu kamatu ljudi dali svu ustedjevinu ,prodavali kuce i zemlju i ulagali,mozda ja malo duze pamtin od nekih ali stvarno ne vidim nikakvu garanciju za 1 BITCOIN a ne za sta vise ,ovo je samo jos jedna vrsta KOCKE i rizicnih ulaganja ,nema ovde nicega REALNOG

Ako se uopce ne razumijes, bolje da ne komentiras, citaj i obrazuj se oko doticne teme.