Bitcoin, Ripple, Etherium itd

Znaci po 8000 btc na 105 adresa u ovih par dana
Sto znaci da jedna osoba ima 840000 btc

Po 30 miliona na svaki nalog

To mora da je onaj lik sto ima Satoshi Vision, vjerojatno pretace iz BTC u SV, jer SV raste ko blesav…
Malo spekuliram…

Ja sam uletio u btc sa jos 400 eura da bude ravnih 1.5 btc pa gdje puklo.

Sta ti je Warren Buffet? Imas ti neke dojave vidim ja… Ja bi isto uletio sa necim ali sam dead broke!!!

Sex na burzi kripto valuta :slight_smile:

Kaj nisu trebali ameri poceti masovno kupovati B ? :yum:
Sprdam se malo i ja popusio avto, al bitno je zdravlje :grin:

Sad je pravo krvarenje pocelo, svi cekaju da dodje BTC na tih 15 000 do kraja godine, dana je sve manje a on je sve nize i nize, WTF!!!

Ja sam izgubio nekih 2000$ jos sam i dobar kakvih sve ljudi gubitaka imaju.

I u ovom padu razmisljam da ga prodam ali nesro mi govori da ga ne prodajem da ce skociti :slight_smile:

Ne bre da prodas kakvi, da vuces toliki minus skocice kad tad, ja sam sad bog zna koliko u minus, ali lagan sam skroz

A gledaj 1.5 btc nije mali mislim da necu ni izaci da vratim svojih 2k$ to izvucem pa ostalo neka stoji to mi je cilj nekako sada

Samo sacekaj jos malo krece ogroman skok strpi se

Ajd pogledaj jel opet onaj lik prodao sve BTCe?

Nije da panicarim ali nesto se kuha iza ovog velikog pada

Samo se trguje

Ja sam mala beba naspram ovog lika :slight_smile:

Bojim se da ce se mnogi zajebat sto su prodali i prihvatili i minus e sad druga stvar je ako idu sistem da naprave jos vise njega na ovim padovima

Kad dotakne dno u cem ce svi opet da udju nego u BTC skok se desava u par nedelja

Uvijek je funkcionisao kad dobro padne jos veci bude skok i njegov povratak.

Šta je ovo čudo Bitcoin SV?

Ovaj fake satoshi je rekao da ce srusiti BTC na 1000 samo da spasi svoj satoshi vision, i izgleda da je taj lik maher nad maherima, zasad mu to ide fenomenalno, potonuo je kao kit, da bi se sad uzdigao iz pepela i ovaj ABC kojeg su na krivo prozvali bitcoin cash unistio…

A pri tome navono i BTC pati, jer je vjeruju uzeo svoje BTCe da bi napravio ovo, a izgleda da taj fake satoshi ima puuuuuno BTC-a

Mozda i nije fake :joy: