Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

sa botovima se igraju samo mali, ljudi koji imaju mnogo btc kupuju jeftino a prodaju skupo, neće niko staviti na bota 1000btc pa da trejda iličak više, njima se ne isplate botovi, oni diktiraju tržište, niti jedan bot ne može doniji profita koliko oni mogu zaraditi, hipotetički, da plate neko veliko ime da kaže lošu ili dobru riješ o btc, a samim time cijene rastu ili padaju, sledeći skok cijene će se sigurno desiti, samo pitanje je kada, možda tek 2020, ova priča o btc je tek početak, sada je najbolja prilika za velike da uđu na niskim cijenama, naravno da niko ne zna koliko će još cijene padati, ali skok je siguran, samo je pitanje kada

1 Like

Uopće nisi u pravu.

Isto vrijedi i za U.S. Stock Exchange, pa cca 90% trejdanja (milijunskog naravno) odrađuju botovi. To je opće poznato i svatko bi to trebao znati.

Sve ok dok se ne investira neki ozbiljniji iznos, ali sa ovakvim nerazumijevanjem tržišta stvarno nije pametno ulaziti sa bilo kojim iznosom koji unaprijed nije totalno prekrižen i preboljen.

nemaju bota?

Pa kakav je to trejder koji danas nema bota, njega je vrijeme tako pregazilo da bvise nema sto trazit na marketu. Istina da oni trejdaju vijesti koje smai generiraju, ali njihovi botovi cekaju ko napete puske.

nemislis valjda da su ti profi trejderi sa misom u ruci cekali da eth na coinbase padne na 13$, pa su onda brzo clickali buy buy buy, osla baba s kolacima jer je konkurencija imla postavljenog bota I da vjerovali ili ne on kupuje po martingale systemu, to je najbolji system koji mnogi profi trejderi koriste. kada neznas necemu dno, primjer sa ETHom koji je pao sa 100 na 13$

Bot ga je pratio vec kad je pao na 85, vjerojatno je napravio prvi buy onda, kada je pao na 70 kupio je jos, na 50 kupio duplo, na 30 kupio duplo od ukupne vrijednosti, na 13 kupio ohohohohohho koliko, za sat vremena kad su ovi “profici” sa misem trazili buy order bot je vec prodao po 90$ i uzeo dobar profit…

Eto to je jedan primjer kako koriste bot… Ali ima tih primjera mali miljon i imaju oni custom botove i sta ti ja neznam sto sve ne…

1 Like

Da, smrt Bitmaina je spas Cryptoa!!!

1 Like

Na PIK.ba nije nikad bilo vise rigova na prodaju…

https://www.olx.ba/pretraga?trazilica=+rig&stanje=0&vrstapregleda=tabela&sort_order=desc&sort_po=cijena

Od toga odavno nema srece nista novo, kako su se mnogi zajebali sve je smijesno

prodaju su tulipani,… al eto prodaje se i sjeme masovno… valjda ce sad graficke biti dosta jeftinije :smiley:

Ma vraga, skupe su jos, zar neznaju da te rgafe vise nista ne vrijede.

najveca greska koju sam napravio je sto nisam cuvao pare, drzao doma u kunama i sad kupovao rigove, tako masno bi dvije tri farme slozio i rudario s minusom, drzao lijepo te coinice, ravencoina malo, malo xmra, malo ethereuma, pa i etc mada vele da ce propast, ali pusti ga, nek se nadje. I tako nakopan do grla cekao novo lansiranje prema mjesecu. Ali ne, ja u bankrotu, nemam ni za jedan 1030 rig i gledam ovaj BTC kako se muci…

cek jel nisi ti neka partnerstva tu nudio za majnanje, ne sjecam se bas vise …

1 Like

Treba netko rig :grin:

https://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads&keywords=Rig

I u Srbiji ih ima koliko hoces :smiley:

Ima stvarno nekih povoljnih. Cak se isplati kupit pa pospremit za bolje dane…

1 Like

Nesisplati se jer ti prodavaci sami eznaju bi li jos amlo kopali ili nebi, oce li BTC gore ili nece. Izgleda da ce BTC morat past na 2000 da stave normalne cijene…

Ja prodajem svoje rigove 2x 6x580 9000kn ako treba neko…

Eto opet mene malo zasto bi NISTA vredelo 2000 DOLARA po kojoj osnovi ,zbog cega,kome to treba ,zasta se koristi ,cime se koristi,ko garantuje ista,2000 dolara za nista pa to moze samo u ludim glavama i u Las Vegasu sve ili nista crno crveno,

4 Likeova

Zašto bi papir gdje piše 10$ vrijedio 10$?

Pa zato sto najmocnija sila na svetu kaze da tolko VREDI,a ko ovde kaze baba vanga ,milan tarot ili ostali sarlatani po yutubu ??? mislim volim ljude kada mogu svojim mozgom razmisljati,a ne sto im se servira da upijaju kao sundjer,

3 Likeova

Zato sto ima zlatne rezerve koje stoje iza toga npr.
Ceo ovaj koncept kripto valuta je lepa prica, ali na zalost za sada je samo to. Svoju primenu nema, vecinom jer su usli ljudi da bi saml obrtali novac pa su otisle cene u nebo bez razloga (vestacki). Svakodnevna primena nije nadjena, tako da to sve ide dole do kraja.
U celoj prici ostace samo najveci entuzijasti koji ce da cekaju sledeci balon. Verovatno ce j da bude opet taj balon, ali sve dok se ne nadje svakodnevna primena, baloni ce da se izduvavaju.

3 Likeova

Ali zlatne rezerve opet vrijede jer je netko rekao da vrijede. Novac služi za zamjenu s dobrima. Ako ja mogu kupiti za 1 btc auto onda taj 1 btc zaista vrijedi toliko, isto kao sto za 3k dolara mogu kupit auto i za neznam 0.8kg zlata.