Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

zadnja 3mj. trejdam i ide sasvim dobro… naravno nije neka ogromna zarada al’ nije ni za odbacit… i sve sto radim mogao/znao bi zamjeniti s botom… to je razlog zasto sam pitao za iskustva ukoliko je netko probao :slight_smile:
I svakako ga budem poceo radit, cim rijesim neke bitnije/profitabilnije stvari

ne znam koliko pratite situaciju sa kinezima… misljenja?

https://www.forbes.com/sites/panosmourdoukoutas/2017/09/09/why-china-crushed-bitcoin/#62d6051329ef

prilika za kupovinu!
uzeo sam popodne 1 Ether po kakvih 290$ i 4 litecoina (oko 62-63$ svaki)… i vec sada su cijene porasle… i jos ce itekako nastaviti rasti :slight_smile:

bolje da si sve ulozio u ether… mislim da ce ether stici bitcoin po vrijednosti

nikada

Gdje si to nasao? https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd

Proslog tjedna je bio na 340 (ETH) LTC 90 … dogodila se velika korekcija, BTC je dosegao 4950 na bitsmap zatim pao na 4000 radi panike zbog kineza… da kinezi nisu isli sa onim sranjem protiv bannanja ICO-a danas bi premasio 1btc/5k+

1.BTC
2.ETH
3.LTC
4.BCC (BCC je jako nepredvidiv, na njega obratite pozornost kada biva nizak)

Od BCC ili BCH (od burze do burze) imam poprilicno velika ocekivanja.

takoder, velika su ocekivanja od prve desetke :slight_smile:

istina, al’ neka… bar su mi dali priliku da malo uložim :slight_smile:
oporavit ce se to brzo, osim ako kinezi ne nastave tako zaje*avat s banovima

1.BTC
2.ETH
3.LTC
4.BCC (BCC je jako nepredvidiv, na njega obratite pozornost kada biva nizak)

potpisujem listu, za BCC mislim da bi mogao iznenaditi… definitivno se isplati malo ga pratiti

Ja sam ga dobio kod forka, ali ga nisam ko vecina prodao. Sta reci, free money :smile:

jebemti Ark tj jebem sebe… da sam ga samo kupio, kao sto jesam, i ostavio, danas bi to vec bila solidna lova… al ne, skacem ovdje ondje, kombiniram i na kraju sam nesto u plusu al ni priblizno sto bi bio da sam samo HODLO lol

al nis, nek to stoji kak je pa cemo vidjet sta bude, ona bitcoin vanga kaze da ce biti tu jos love iako u zadnje vrijeme ni njemu nesto ne ide…

Haha, moja sućut znam kak ti je…mada sam se i ja opekao sa spekuliranjem, ali nije toliko ni strasno.
Ja sam ga uzeo sa idejom totalnog holda i onda nije vrag dao mira da ne prodajem u vrhovima i hvatam bottom. I ajde, malo povecam kolicinu, ali jednom nakon prodaje on utekne dalje gore.
Reko, sada cu uzeti neki drugi coin koji je u bottomu dok se ark vrati…i tako uzeo STRATIS i u konačnici izgubio polovicu na stratisu dok sam se opet ukrcao na ARKu …tako da sada imam duplo manje ARKova nego na početku, ali u dolarima je to i dalje puno više nego na početku…no svejedno tuga za izgubljenim, a samo sam se trebao držati početne ideje strogog holda i sada bi imao duplo vise.

Jbga, skola. …sada strogi hold…ici ce ARK jos daleko. :slight_smile:
Bio je plan da na 5$ već sretno izlazim sa nekim paricama…a sada nema izlaza do 10$. xd

A da ne govorim koji su to strahovi kada prodas i nadas se da ce past malo…a on ode jos malo gore…pa si mislis ako se bas sada katapultira u nebo i onda izgubis vlak pun para na kojem si već sjedio…e to bi bilo tragično.

1 Like

ja sam sad u zadnj vrijeme u bcc, cekam neki ozbiljniji pump za izlaz no kako BC stalno pada tak i ovaj bcc ide malo gore malo dolje al nis strasno. U ark mi se neda ulazit sada na 100k satoshija ili koliko je vec… frka me

lol tak nekak, nemam zicve za daytreadat, apuno lakse kupit i hodl

a sa stratisom sam isto nesto kombinirao pa sve nekak kilavi pa odustao, sad samo cekam da i on ode u nebo…



Ne znam jeste čuli za priču ovu. Meni je zanimljiva. Ako je neko upoćeniji i poznaje rad ovih minera u browseru bilo bi lijepo čut koju pametnu. Isplati li se to? Npr domaći adult sajt je baš teško konvertovat, a lako dovući posjetu, a mineru je nebitno jel neko iz usa il bosne. Ako se jasno naznači na sajtu da miner na sajtu koristi cpu posjetioca jel to onda legalno? Kolko iščitah može se odrediti sa tim minerom i opterećenje da ne ide ful cpu na rudarenje no npr nekih 20% da ne bi posjetiocima sve usporilo.


https://coin-hive.com/

Šta mislite o ideji korištenja ovog ili sličnih browser minera i izbacivanja reklama sa sajta? Da li se šteti posjetiocu više sa ovim minerom ili reklamama? Da li se može zaraditi više od reklama? Da li ovaj miner opterećuje hosting?

što je teško konvertovat domaci adult sajt? :smiley: popunderi?

nije teško konvertovat, već je teško dobro konvertovat. Ja držim jedan popunder po posjetiocu sa juicy i ne kombinujem sa ostalim popunderima. Nekako mi bezveze da bombardujem narod sa 3-4-5 popundera. A čini mi se prije dvije godine da sam imao jedan dan preko hiljadu klikova na juicy banere i da je od toga zarada bila nešta preko 1$. tako da jeste teško konvertovati naravno po mom mišljenju i iskustvu pogotovo ako izbjegavaš tonu popundera koji često nose svakojaka govna.

Možda bi narodu bilo ljepše da nema reklama i da rudare malo? A možda i webmajstorima?

2 Likeova

Na koju foru mogu da ubacim dolare na Poloniex?
Npr hocu da trgujem i otvorio sam nalog na Poloniexu ali ne znam kako da ubacim pare sa kojima bih trgovao?