Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Sad je pravo krvarenje pocelo, svi cekaju da dodje BTC na tih 15 000 do kraja godine, dana je sve manje a on je sve nize i nize, WTF!!!

1 Like

Ja sam izgubio nekih 2000$ jos sam i dobar kakvih sve ljudi gubitaka imaju.

I u ovom padu razmisljam da ga prodam ali nesro mi govori da ga ne prodajem da ce skociti :slight_smile:

Ne bre da prodas kakvi, da vuces toliki minus skocice kad tad, ja sam sad bog zna koliko u minus, ali lagan sam skroz

1 Like

A gledaj 1.5 btc nije mali mislim da necu ni izaci da vratim svojih 2k$ to izvucem pa ostalo neka stoji to mi je cilj nekako sada

Samo sacekaj jos malo krece ogroman skok strpi se

Ajd pogledaj jel opet onaj lik prodao sve BTCe?

Nije da panicarim ali nesto se kuha iza ovog velikog pada

Samo se trguje


Ja sam mala beba naspram ovog lika :slight_smile:

Bojim se da ce se mnogi zajebat sto su prodali i prihvatili i minus e sad druga stvar je ako idu sistem da naprave jos vise njega na ovim padovima

Kad dotakne dno u cem ce svi opet da udju nego u BTC skok se desava u par nedelja

Uvijek je funkcionisao kad dobro padne jos veci bude skok i njegov povratak.

1 Like

Šta je ovo čudo Bitcoin SV?

1 Like

Ovaj fake satoshi je rekao da ce srusiti BTC na 1000 samo da spasi svoj satoshi vision, i izgleda da je taj lik maher nad maherima, zasad mu to ide fenomenalno, potonuo je kao kit, da bi se sad uzdigao iz pepela i ovaj ABC kojeg su na krivo prozvali bitcoin cash unistio…

A pri tome navono i BTC pati, jer je vjeruju uzeo svoje BTCe da bi napravio ovo, a izgleda da taj fake satoshi ima puuuuuno BTC-a

1 Like

Mozda i nije fake :joy:

3 Likeova

Meni je order na 2800 :slight_smile:

…ono kad ti dodje na 2850 i grune 15k :smiley:

…ono kad mu dode na 2750 i grune na 15k :grin:

dobro i to kaj velis… :smiley:

Častim odma :slight_smile: samo nek ona grune :slight_smile: hehee

1 Like

Sta mislite za EOS ima li ga iko?