Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Po mom misljenju scam :slight_smile:

Imam ja 1000 komada ali mislim ga se rijesiti. Samo da cijena malo ode gore i ide prodaja.

Sada sam se samo orijentirao na BTC i XRP

Isto i to prodah ETC i uzeh njega, samo da skoci malo

Iskoristih ovaj skok na Binance i zamjenih za za XRP i ZEC dok su ova dva u padu bila za ova dva znam da ce sigurno mnogo vise skocit kad se ovo pokrene

Zasto imate XRP? Spominje se rijec scam a u drugom contecstu se hvali XRP?

Pozdrav, ako imate vremena jel moze neki savjet, za najjednostavniju i naravno sigurnu kupovinu etheriuma, sta, gdje, i kako?
Cijena ga 84 bila, dok sam napravio screenshot vec se digao na 86, tako da imam zelju koji kupit, hvala :grin:

Sada je vec na preko 90 :smiley:

Moj ti je savijet da koristis mjenjacnice, a ako nisi upoznat s tim puno mozes koristiti i nase mjenjacnice.

Da li mislite hoce li BTC jos padati?

mislim da da mislim da da

zadnja teorija na koju sam naisao kaze 20-40b market cap za bitcoin sto je koliko… 1200-2500??

navodno dno do kraja prtvog kvartala sljedece godine pa stabilizacija

ko ce ga znat…

Moje mišljenje koje sam napisao prije nekoliko tjedana kada je cijena bila na $4,250 :

"Oni koji su kupili bitcoin po $19,000+ i još ga imaju ne trebaju očajavati ako imaju vremena čekati. Moguće, i to lako moguće, da će još padati, ali vjerujem da su iduće čvrste granice na $3,000 i onda ako bi se i to nekako probilo da je iduća što bi rekli Ameri rock solid granica na $1,000. Ispod toga stvarno ne vjerujem da je moguće da ode osim možda nakratko na $800+, ali i to bi me već jako iznenadilo. Zapravo da padne na $800 bi me iznenadilo više nego da poraste na $25,000. Pad do $3,000 smatram lako mogućim iako ne sigurnim, a pad do $1,000 u nekom stvarnom lošem slučaju isto mogućim, ali rast na novi ATH možda već krajem 2019. ili u 2020. smatram posve izglednim.

To sve je bilo samo moje mišljenje i ja naravno ne moram biti u pravu :-)"

Ako nekog zanima cijeli tekst može ga pročitati ovdje:

https://www.honorarniposao.net/single-post/2018/11/23/Je-li-sada-pravi-tren-za-kupnju-bitcoina

Steta kaj ti je crno bijeli blog pa ga ne mogu citati :expressionless:

Već dugo mislim promijenit podlogu u bijelu da bude čitljivije, ali sam lijen i neodlučan :slight_smile:

Promjeni je. Zanimljivi su tekstovi, al tesko je citati…

2 Likeova

Primljeno na znanje i mogu reći da ima utjecaja na motivaciju da to učinim. Vjerojatnije je da budem nego da nebudem :slight_smile:

1 Like

Izvini mislio sam na Monero XMR :slight_smile:
Ide ovo gore ubrzo

1 Like

Sve se to već dugo zna, ali oni koji ne znaju i nemaju ni živaca gledat cijeli video neka barem pogledaju od 1:12 pa idućih bar minutu. Biti će i to dovoljno :slight_smile:

ako je istina što ovaj crnac govori u klipu, ja odmah sutra kupujem bitcoine

djeluju kao fini ljudi, iz finih familija :smiley:

1 Like

Jedni pricaju jedno drugi drugo, serinjaju svi uglavnom na ovaj youtube i pare obrcu koje ulazu u kripto haha

Serucka ovaj lik

Ako je ovo tocno, da su oni kupovali u mayu ili cak prije maya onda su oni popusili 66% svoje kupovine. Nisu oni nista kupovali… Jedina nada nam je da sad kupuju jer ako sad ne kupuju onda smo na nuli zacas…