Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

To je samo tvoja pretpostavka, i ništa više od obične pretpostavke.
Nemoj krivo shvatiti, ja se nadam da si ti u pravu.

1 Like

Na Stratisu uzeo solidan profit, fino je vidjeti poneko divljanje altova :slight_smile:

Dat obican primjer sta jedan individualac moze postici. Sto se tice koliko je lagano- potrebno je biti dobar sa informacijama, pratit povrede, sta treneri govore, izostanke, raspored, pogledati koju utakmicu ili u najgorem slucaju highlight. Sad ko mrzi sport- onda njemu to sigurno i ne odgovara, dok je nekome drugom to ugodno s korisnim spojeno u jedno. Treba se pogledati ponuda opet, trazis da dobijes najbolju mogucu ponudu tj value, pa buljis u ekran minimalno 30-60 minuta dnevno, zavisno koliko se utakmica igra.

Znaci, da samo gledas najbolje margine, bez da ista drugo znas- ti si negdje na nuli, jer ces pogodit oko 54% tako. Onda tu dodaj sve ostalo, i eto te na 60%, uz prosjecnu kvotu od oko 1,85 i ROI po okladi u prosjeku od ok o10%. Jedan od razloga zasto je ovo trziste gotovone postojece na velikim marketima kao u Vegasu jeste upravo ovo- previse je lagano da se eksploatise.

Sve hrvatske kladionice su domace kladionice, ali nisu sve domace kladionice hrvatske kladionice. Jel sad jasnije? U wwinu npr nema poreza, kao sto nema u maxbetu il mozzartu, dok u svim Hrvatskim ima, i onda u hrvatskim ne igras uopste.

Opet se vracamo na ono prethodno… sad vec pocinjem sumnjati da si ti uopste procitao moj post.

Ja pricam o hrvatskim kladionicama. I o ovom zakonu:

https://www.porezna-uprava.hr/Gradani/Stranice/Igre%20na%20srecu/Dobitnik-(lutrijske-igre).aspx

odnosno u HR se dugorocnik kladjenjem nemoze zaraditi. i opet ponavljam, losi koeficijenti, manipulativni troskovi i jos porez na igre za srecu…

I sad se natezemo oko toga ko mala djeca a svi znamo da 99.9% igraca na sportskoj prognozi pusi novac bez obzira gdje igrali, i nisma ja nista pogrijesio dok sma rekao da je kaldjenje kockanje isto kao u casinu… To sto jedan dva covjeka koji se klade i zaradjuju ne znaci da je kladjenje investiranje…

Opet zavisi kako ko gleda na to. Ogromna vecina gubi dugorocno, i to je istina, cinjenice. Ljudi to ne shvataju ozbiljno.
u HR je problem oko poreza, medjutim zato se koriste ove internationalna kladionice, pa se povlaci na skrill (izmedju ostalog, to je i jedna od razloga zasto skrill postoji) .

Nedavno smo na jednom forumu usporedjivali malo… Pod pretpostavko da je jedan unit (za lakse racunanje) 1% pocetne banke, i pod pretpostavkom da se kroz 90 oklada u prosjeku odigra 270u kroz mjesec dana, a pogodi se 60% i kvota bude fiksna.

Ako se kladis u australijanskim kladionicama: Zavrsis sa nekih +69u, sto je +70% od pocetne banke.
Ako se kladis u kladionicama gdje je kvota 1,83: Zavrsices sa nekih +52u sto je 52% plus u odnosu na pocetnu banku.

A pazi sad, ako se kladis na 1,85 al se kladis u hrvatskim kladionicama, sa istim uslovima zavrsices negdje na nuli.

1 Like

Ako gubiš nema poreza na dobitke :wink:

Boom 4000 :slight_smile:
world stock market crash

Ljudi CROATIA se budi, evo nas, konacno smo dosli negdje nekamo u tom Cryptu svijetu da nas se spomene:

https://altcointoday.com/canadian-crypto-exchange-coinsquare-now-in-25-european-countries/

E sad ovi su iz kanade, valdja su legitimni, probvjerite ih, ako jesu onda kupnja cryptovaluta za drage hrvatice i hrvate nebi trebala biti problem, pogotovo sada kada imamo njemacke place.(vecina)

Malo FOMO stiva za ove koje zulje novcanik:

Iskreno zadnjih godinu dvije su poceli toliko divljati s cijenama da je ovo bilo neizbjezno, sto je u biti po meni pozitivno.

Kupite TRON i ovo smece od BCH ABC bice jos mnogo pumpanja u njega
Cardano takodje krece uskoro masivni skok

2 Likeova

https://charlesngo.com/crypto-lessons

Bezveze.

Isto tako je, da je pametniji umjesto što je wannabe investor, mogao napisati da je kupio po $100, znao zašto kupuje, i prodao sve na recimo $15,000. Puno je i takvih, ali oni nemaju vremena pisati idiotarije i nadati se zaradi u centima po kliku jer se ludiraju negdje na Maldivima.

Bitcoin će biti ponovno na rekordnim vrijednostima, a ovaj post će tada i dalje stajati tu i s guštom ću ga citirati :wink:

2 Likeova

Kako se stvari odvijaju u poslednjih mesec dana, sve sam sigurniji da ono što sam napisao pre isto toliko vremena ima sve prilike da bude tako :slight_smile:

Ja necu govoriti o cjeni jer nitko je nezna, mnogi su se ugrizli za jezik i to mnogi jako pametni i bogati.

Ja cu samo reci da su roboti poceli pricati da ce do 2029 godine zauzet svijet a nas strpat u zoloske vrtove. neki se smiju, kao roboti se sale, ali kad sad gledam sto se desava a osvim blockchainom mislim da nam je odzvonilo.

Terminator i njegov Skynet je beba sto je vec sada ovaj nas blockchain, a ima jos 10 godina do izumiranja covjecanstva…

Pratim vijesti, nitko od velikih kompanija nezna sto bi s blockchainom ali se trgaju ko blesavi da dobe, udju u dio kolaca… A kad shvate sto ce adio svijet kojeg sad znamo. Pokusavam si zamisliti kako je stara bakica ispala iz igre jer nezna upaliti kompjuter ili se nezna sluziti mobitelom ili internetom, zanima me sto ce se dogoditi onima koji nece znati za blockchain…

1 Like

Haha, cemo mi da postanemo roboti…isto kao sto smo nekada postali ljudi :stuck_out_tongue:

Bez straha, vec jesmo postali tehnologija, a da to nit ne kuzimo. Nema nikada skokovitog prijelaza…

1 Like

ti isto kao ona priča da ćemo 2000 godine imati leteće automobile

1 Like

neznam za tu pricu, neki ljudi su 1990te vozili letece automobile?

Evo jedne ponudice https://cex.io/christmas-promo/

1 Like

Jesi se ikad vozao onim skejtboardom sto leti? :smiley: to imamo vec od, cini mi se 2016, ako si gledo back to future :smiley:

1 Like

Ako dodje na 6000 ide mnogo gore, kako mnogima nece bit dobro sto su prodali i koji ga cekaju na ispod 3000