Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Najlakse je preko SEPA transfera na Bitstampu kupiti BTC, pa te BTCe prebacis na bilo koju burzu i kupujes altove.

1 Like

AHa, ok. Odradicu to danas popodne pa ako nesto jos treba pisem ovde :smiley:
Hvala!

bolje ti je da si napravio acc na bittrexu, i ja sam poceo na poloniexu ali fali dosta altcoinova

Ta SEPA jel to ne može u Srbiji, šta raditi za Srbiju?

Ne znam, kod nas u HR je to taleko najjeftinije opcina. Transfer kosta samo 30 kuna (4 eura) bez obzira na cifru. Mislim da na Coinbase mozes kupiti karticom, ali po meni to je isplativo samo za manju kolicinu zbog vise provizije.

1 Like

Coinbase ne mozr za RS probao danas…

1 Like

https://www.buybitcoinworldwide.com/en/buy-bitcoin-credit-debit-card/

Probaj cex.io, vidio sam da ga nasi spominju na par foruma, samo ne znam jel radi kod vas u RS.

2 Likeova

Trenutno je ICO za electroneum https://my.electroneum.com/ Sudeći po white paperu moglo bi da bude isplativo.

Jel jos ko usao u ovu pricu sa electroneum

Jel netko u BitConnectu? Jel netko uzeo koji milijun na tome? :smiley:

prije cca 9 mjeseci se pojavio i bio $0.16, a ovaj tren je $250. To je jebenih 1562x (156200%) u manje od 10 mjeseci.

99% sam siguran da će se uskoro srušit blizu nule jer je klasična Ponzi shema, ali tko je ušao na vrijeme mogao je sa samo $650 za manje od 10 mjeseci uzet milijun dolara.

Zanima me vasa misljenja. Kada bi trenutno upucali 10 000kn u kripto, jel bi za te pare kupili bit ili ether?
Mislim da ether ima dosta lufta za ici gore i za te pare dobio bi 5 komada pa sad nisam pametan…

Pa u ovom trenutku ja bi osobno te novce upucao u eth ili neku drugu kripto valutu, poslje forka bi trebala sljediti korekcija BTC-a i oporavak ostalih altova…

1 Like

5,000 kn u BTC
3,000 kn u ETH
2,000 kn u par drugih (nakon dobre analize)

Bitcoin trenutno raste pretežno radi ovoga:

Danas je čak došao i do $7,300, ali je onda pao. Nitko živ ne može biti siguran da li će nakon ovako ludog rasta uslijediti veći pad ili će rasti i dalje. Logično je da padne, ali ne bih se kladio u to.

1 Like

Po meni bi uvijek 50% ulozenog u kriptovalute trebalo drzati u BTC u rastao on ili padao…

Mogao bi sad prije nove godine BTC pasti jer ekipa ce vise trositi i prodavati…tak da cu se strpiti.
Uglavnom prodao sam sve sto sam imao prije cca mjesec dana i da sam se samo do danas strpio imao bi vise 1000 eura u dzepu. Nemrem si to oprostiti…

Trositi ce oni koji su usli zbog brze zarade, okorjeli holderi ce cuvati bar jos koju godinu i dodatno se nakrcati kad ovi pocnu prodavati.

1 Like

Kakve su vase prognoze sa ETH-om vec duze vrijeme stagnira…

u koje valute bi se isplatilo ulagati, osim ovih BTC, ETH ?

Najbitnije pitanje je kako ova čuda kupiti iz Srbije a da ne moraš da daješ na uvid urin ili da platiš duplo skuplje i odvojiš jedno 250 sati na sto nekih koraka dok ne kupiš?

Gde god sam gledao iz Srbije je problem kupiti i toliko je transparentan proces i sve živo ti traže od dokumenata da je to toliko odbijajuće u samom startu.

3 Likeova

Upravo to, ja sam krenuo i stao jer stvarno nemam vremena za sve te piripetije. Znam da cu da zalim ali me stvarno mrzi da se toliko maltretiram.

2 Likeova