Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Također. Trajdam tu i tamo ali na long, day trade izbjegavam nemam ni vremena.

1 Like

Mislim da sledi 4000+


Probudili su se danas

KMD trgujte dok jos mozete :slight_smile:

Oprosti ali nije mi jasan taj gospodin whale i zasto se njega gleda. Taj goispodin je kupio 1000 BTCa na all time high, nije mi jasno tko je on, ali drzao je te bitcoine i jos kupovao sve od 18000$ do 10 000$, da bi prvu prodaju imao na 6000$ (valjda mu trebale pare).

Hocu reci da mi izgleda da je ovo holder koji se gadno usosio sa tim BTCom, i ako BTC ne udari novi all tiem high nahebat ce. jel imas koji account on nekog tredera koji znade sto radi?

1 Like

Ima mnogo takvih accounta, nadi jedan koji ulaze kada misli da ce rasti, a prodava kada misli da ce padat mislim da nitko nema link toga walleta. Sve sto mozes naci je random ljude sa miljunima koji kupuju i prodaju kada im srce zeli. To je wallet kao wallet od svakoga od nas, sto ti znas cime se covjek bavi i sto tocno radi. Zeli kupiti auto proda btc, a ljudi koji ga prate i oni pocnu prodavaju i na kraju govore ovaj nista ne valja.

Pare nisu trebale jer ima jos 2 naloga na po /edit 100-150 miliona. I uglavnom je u plusu na svaku transakciju. Kad smo mislili da je prodao sve i napravio ogroman minus jer je kupovao bas tako kako si reko i odjednom na /edit 4000 prodao, zapravo sve je prebacio na 120 drugih naloga. Tu se nesto desava i to je tesko ispratit ogroman novac upumpan. Dalje je tu i konstatno se dopunjava kad je krenuo pad nije prodao imo je duplo nego sad, sto znaci da ce verovatno ovo naredni put mnogo vise gore.


Ima li ti ovo logike kakve. E sad i da je prodao po toj cijeni na 4000 opet ipa para da ga upumpa do 20000 i jedan nalog da pokrije sve to.

Da kuzim, nemoze se to pratiti jer moze imat masu accounta, na jednom prodaje na drugom kupuje i tako… Ali onaj koji si prvi spomenuo je kupio na all time high sve bitcoine i jos ih nije dumpao, po tome je on na investiciji popusio katastrofalne pare…

A hebiga, hebe se njima, pitaj boga sto ovi rade… Nebi me cudilo da trolaju.

Sve su ti ovo nalozi iste osobe :slight_smile: tako da taj se zajebat nece cim toliko love ima

1 Like

ili bolje rečeno grupacije ljudi, Goldman Sachs :smiley:

2 Likeova

To ce bit prije sto ti kazes jer jedan ne moze sve ovo pofatat :slight_smile:

1 Like

Cini se da ide gore 20jbnihznakovazaovajtardfrm

Kao i Komodo ja ga uzeh

Stvarno zanimljivo, prije jedno 2 tjedna tron je isao najvise gore, sada od top 50 coina samo on pada^^

Uh tu sam dobar plus naprvio tacno proda prije pada dva puta tako zaredom. Sad ovaj komodo cekam jos jedan drastican skok dobar treba da bude i da prodam i uzmem TRON opet jer je on sledeci. Tako ti uglavnom fukncionise taj neki nedeljni trade.

// edit nema ti odje pravila vremenske zone dosta igraju ulogu sve se promijeni jako brzo.

Ja neznam kako on ovdje napravio profit https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/15xZvLJLAgxh8cxEmAbpx1H35oibHo5cLA

Badava gledamo te chartove jer on moze te bitcoine slat izmedju svojih walleta i u biti ih nikad ne prodaje, jedino sto mozemo reci da je ovo netko tko akomulira velike kolicine BTC-a

Sigurno nije kupio na all time high i prodao na all time low…

Samo kupit i stavit neki alarm na nekoj aplikaciji ako dode do neke cijene da ti izbaci alarm i gotovo, zaboravit potpuno na sve ovo. Jucer citam da je prodaja coina mt goxa dovela do pada cijena kripto coina, pa mislim se ko koga hebe tu sa vijestima? Jedni kazu jedno, drugo drugo itd, sada je u svemu ovome dosao i mt gox pa su sada nastale i druge skupine ljudi koji govore da su coini sa mt gox doveli do pada cijena. Sto je zapravo dovelo nitko ne zna, jer ako rece da zna laze 100%.

Ko je posluso za KMD eto mu profit samo raste

U najboljem slucaju da je netko kada je bio najnize uzeo na 0.73, a prodao kada je bila najvisa cijena 0.81 razlika je 0.08 tj 8 centi, na ulozenih 100 dolara je profit 8 dolara 0.08*100=8 itd 1000 dolara 80 dolara trenutacna cijena je 0.79 i ide dole. Znam sada da se ulozilo 1 000 000 da bi dobio 80 000 dolara, ali tko ima takvu lovu :slight_smile:

1 Like

LTC pao izgleda ce jos na oko 35 tako da njega trgujte kad bude nagli pad
Sto se tice KMD ne pada to jos :slight_smile: u ovoj godini taj ce da raste jos mnogo