Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Stagnirao je i BC godinu dana i onda je popizdio. Vjerujem da bi i ETH mogao slicno. I mislim da je ovo sad zadnje vrijeme za dobar shoping dok ne pobjegne kao BC.

Jel netko sudjeluje (pokušava sudjelovati) u EthConnect ICO-u?

Nebitno što je vrlo moguće da se radi o prijevari (između ostalog, developeri su stavili tuđe slike na web i predstavili ih kao svoje :slight_smile: ), čisto me zanima jel netko ipak pokušao sudjelovat?

Pitam jer im serveri padaju i skoro je nemoguće i uopće se logirat, a kamoli kupit taj ECH.

Pogledaj malo NEO/Gas, OMG :slight_smile:

lol (i još malo znakova)

Pa bas tako, zato ja i ne razumjem kako itko moze ulagati u ICO, svaka budala samo treba jako dobro opisati o cemu se radi, napravit dobar PR i bounty i gotovo, pokupi lovu i sto onda? Cekas 1-2 godine i recu propali su planovi i to je to, zadrze lovu i gotovo ili se ne moraju uopce zafrkavati oko toga, samo ne napisu nista i gotovo. Logiras se preko wifia od kafica i jos spojis na neki proxy, napravis ac na bitcointalk, tako napises ajme majko bit ce ludilo, bit ce svega, stavis fake slike i imena, kasnije pokupis lovu i to je to.

Da je neki normalan ICO, ista stvar, ulozio si lovu, a zapravo nemas pojma o cemu se tu radi, evo npr ja sam cisto bezveze rudario 10 000 coina, gdje je covjek napravio neki qurac o obnovljivoj energiji, stavio 2 slike solarnih panela u rusiji i to je to.

Ista stvar je sa Bitcoin Gold, odmah se cijene dizu u nebesa, sa 525$ dosao na 161$, a coin nije ni izasao! Eto sto se postize sa dobrom pricom. Udes u kontakt sa vlasnicima exchange sajtova, posaljes white paper, ponudis nesto coina i odmah se dize cijena i to prije nego sto je izasao. Sada hoce li biti sto od toga, neznam, ali ovako nesto bubat cijene prije izasla smrdi na teski scam, a ljudi vjeruju u to.

1 Like

Slažem se da se radi o divljem tržištu i da ima svega i svačega.
Ali ima i stvarno jako dobrih projekata sa jako dobrom pozadinom. Evo zadnje gdje sam investirao je bilo prije par minuta u novu crypto/crypto burzu koju je pokrenuo suosnivač Bitstampa. Znači dokazano zna kako se radi posao sa crypto exchange, ima ideju, ima računicu, ima “proizvod” koji će zaista donositi korist, a vjerujem i da će na neki način iskoristiti Bitstamp za promociju. Uz sve to, podaci o njemu su prezentirani i ne skriva se, a i nije neki anonimus u kripto svijetu jer je on sa Nejcom pokrenuo Bitstamp koja je nakon propasti MtGoxa jedno vrijeme bila najjača burza na svijetu, a i danas je među vodećima.

Danas je počeo ICO i u ovom trenu je već prikupljeno $9,000,000+. Vjerujem da je potencijal za rast barem 200-300% u idućih par mjeseci, ali naravno da ne računam na to i spreman sam čak i na gubitak.

Što se EthConnecta tiče, smrdi iz aviona, ali ipak sam bio toliko lud da investiram i u to :smiley: Što će biti dalje ne znam, da li će uopće doći na burzu ne znam, da li će propasti za mjesec dana ne znam, ali znam da u ovom trenu mogu prodati account sa tim tokenima na njemu uz plus od 63% (investirao sam prije samo 2 dana!!!). ICO još traje, ali je velika navala i samo rijetki uspiju investirati pa ekipa po forumima nudi da otkupe account od nekoga tko je uspio kupiti. Neću sada prodati, pa makar sve nakon ICO-a i propalo :slight_smile:

Zanima me gdje držite vaše coine (mislim na one koje imaju veću količinu) ? Jer ih spremate hardverski ili online ?
Ovo mi se čini ok, al neznam dali bacati pare na to :

Mislim konkretno na ovo:

Ja imam hrpu walleta, toliku da moram pisat gdje su sve :slight_smile: Ali nije loše imati Nano Ledger i jedini razlog zašto ga još nisam uzeo je što bi me dosta koštali fees kad bi coine sa svih walleta prebacio na Nano

Ja sam ga upravo narucio. Mozes uplatiti i sa BC

Ja imam bas taj ledger nano s, ali dosta love imam i na Xapo, oni su jedni od najsigurnijih, ali kod njih ne mozes trgovati nicim osim btcom.

Pa pise da moze i sa ether i altc

Evo čovjek nudi $1.20 po ETC-u, a ICO još uvijek traje i trenutna cijena u ICO-u je $0.9, ali je problem što se svakih 4 sata pusti u prodaju samo 300,000 i budu razgrabljeni u par sekundi, a ukupno je ostalo još cca 1,000,000 na prodaju.

Ja sam svoje uspio kupit po $0.55 i samo 2 dana kasnije mogu uzet laganih više od 100%. Neka mi samo netko kaže da se ne isplati malo pozabavit investiranjem u kriptovalute :wink: Naravno da treba biti spreman i na mogući gubitak.
Riskirat ću i čekati najmanje par mjeseci pa vidjet što će biti. Spreman sam čak i popušiti sve, ali BCC, koji je sličan projekat, je porastao za više od 1500 puta (150000%) u samo deset mjeseci. Parsto dolara investicije je neke ljude učinilo dolarskim milijerima

2 Likeova

SegWit2x slijedi panic sale :smiley: ja cu pola svog BTC a stavit u ETH, koji su vasi planovi?

https://lists.linuxfoundation.org/pipermail/bitcoin-segwit2x/2017-November/000685.html

Nema panike :slight_smile:

Mene boli gledati kako Bitcoin Cash (BCH) raste. Prije par dana je bio na $3xx, a trenutno je na $988. Nemam više BCH i stvarno boli ovo gledati. Nisam baš pratio vijesti o BCH, jel netko zna razlog za ovaj ludi skok?

Neke lose vijesti za segwit2 pa pokusavaju progurati bch. Na srecu ih nisam prodao, a imam ih recimo za ok auto po ovom tecaju :smiley:

Znam za to sa Segwitom2 pa mi ima smisla da guraju BCH. Ima on svojih kvaliteta. Ja sam prodao BCH brzo nakon što sam ga dobio poslije forka pa mi je sad žao

Evo ga na $1,033! Pa ne mogu vjerovat!