Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Za komodo se govori vec 2 godine kako je dobar coin, ali slabo mu cijena ide gore. To sto ce biti u ovoj godini to ne zna nitko osim youtubera i djece, jer oni znaju sve :slight_smile:

1 Like

Sceko koliko najava ima, ubosce nesto sigurno :smiley:

3 Likeova

Meni ova tema najzanimljivija haha :slight_smile: obozavam ovaj forum zbog nje

Cim ubodes nesto odma reklame na yt “CRYPTO GURU, EBOOK WITH ALL MY SECRETS, ONLY $199!”

1 Like

A nisam ti ja za to :slight_smile: ali volim da pratim to me mitok navuka na ove valute

Dolazi nam SHITCOIN od JP Morgan

Ja sam usao u jednu grupu na facebooku gdje je jedan davao nesto za free, a puno za platiti. ovo za free mi je bilo previse. Ubrzo sma izasao, navada nabada, za svaki coin je imao projekciju i onda je konacno ubo LTC i kao da se cudo nevidjeno dogodilo.

Netko je davno bio stavio ovdje, a ja ne mogu naci jer je nemoguce uglavnom jeli bio profesor ili 2 profesora na videu gdje govore kako svaki put kada padne bitcoin jp morgan i drugi debili ga kupe. Ako netko ima u bookmarksu stavite plz :slight_smile:

Mislis na ovo

1 Like

Da to je to, hvala. 20znkvaspam404spamhouse

Pa za LTC ja sam znao da ce da skoci par sati prije nego sto je krenuo skok na telegram imas dosta jakih VIP grupa gdje clanovi imaju ogromne kolicine pojedinih valuta, ja sam do duse dobio od jednog prijatelja. Do skoro je bila jedna od kao McAfee gde su pumpali na cryptopia pojedine koine i to po 10 btc saspu u njega. Dok nije hakovana onda su odma ugasili grupu. Sad isto sta moze da bude zaposleni u te markete pancof da pumpaju i dumpuju kao sto je to na cex.io njihovi botovi. Nidje veze sa stvarnoscu samo su tu da stabilizuju cijenu ili te navuku. Ogromne oni profite prave em sto uzimaju na transakcijama em sto manipulisu botovima.

E sad sto se tice tih skokova i padova to ne moze niko da zna jer se novosti plasiraju non stop i imaju ogroman uticaj. Ti mozes da predvidis od prilike, ali ti dodje druga vremenska zona druga vrsta kupaca ili prodavaca i cao bejbi. Dosta od marketa do marketa zavisi ostali se prilagodjavaju i nema nista od onoga sto je trebalo biti. Jer da odje ima ikakvih slobodnih aktivnosti svi bi marketi imali drasticno drugacije cijene. Koliko primjecujem svi gledaju da se baziraju na ove najjace, i da botovi im to regulisu donekle.

Da podsetim samo šta sam napisao u novembru, pre 4 meseca, u vreme kada je dosta njih očekivalo kako cena ide gore, i samo što nije, i evo sad će. Prognoza se odvija baš onako kako sam i proračunao. Videćemo da li će od jeseni nastaviti po prognozi, sada ide sve tako uprkos očekivanjima ovako. :slight_smile:

Nakon toga brzo ili polako ide ka krahu, jer do 2030.godine mora sve to da se okonča i da se predstavi nova elektronska valuta, koja verovatno neće biti nijedna od postojećih, već nova strogo kontrolisana.

Sve će krenuti polako. Ethereum već dobro raste. Inače, nakon dosta korištenja Brave browsera mogu reći da je stvarno čudo. Chrome mi je ubijao komp nakon par tabova, a pogotovo radi oglasa. I na mobu i na kompu je sad no. 1.

1 Like

Uzasan je za oci na desktop racunalu, instalirao ali tabovi i bookmark toolbar (font i style) su necitljivi nakon importa sa starog browsera, sve je presitno, nema opcije za povecati, plus presvijetli fontovi. Dok se to ne rijesi, nemam namjeru ga koristiti.
Al ideja kao takva je jako zanimljiva.

1 Like

Nije baš nova vijest, ali neka se nađe da skepticima pije krv :slight_smile:

Ja sam ga prestao koristit jer nema mi kao na chrome logovanje na nalog pa da mi instalira sve aplikacije i bookmark koji mi je i najbitniji. Cim sam vidio da ne moze vec samo kao pravljenje naloga odma sam ga uglonio. Znam samo da sam mogao non stop da dobijam besplatno valute sa novim nalogom sto su davali.

Pitanje jedno nadali se ko ovoom Stellar i sta mislite hoce li moci do 1 dolar? to mi je dovoljno :slight_smile:

Citiram:

Mislim da sledi 4000+
https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/15xZvLJLAgxh8cxEmAbpx1H35oibHo5cLA
Probudili su se danas

Tako da se ovo znalo da ce bit, samo je pitanje sad ide li jedan dobar dump, al opet zeznuto prodat :slight_smile:

Brave prije je bio brave a sad je to chromium, sve isto ko chrome. Pogledaj jos jednom pa javi. kakvih dva mjeseca je bile promjena…

1 Like

Opa

https://www.ccn.com/breaking-major-crypto-brokerage-coinmama-hacked-450000-users-affected-in-massive-worldwide-breach

1 Like

Ne vjeruj nikome, neprijatelj vreba na kucnome pragu.

Razni lily coini su prijevara, kao i sa svakom tehnologijom, ostat ce njih 3-5, ostali ce propasti i ljudi ce izgubit novce, osim ako se zakonski ne regulira.:smile::smile::grinning::grinning::innocent::innocent::hatched_chick::hatched_chick::rooster::rooster::turtle::turtle::blush::blush:

Povijest nas uci.