Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

ALTSEASON!!!

…dadaas

Suska se suska da idemo na 4200 :slight_smile:

Eto ga skocio na 1 dolar

Kako ce da bukne ovaj XLM

Isto ko onih 465 coina koji su potpisali suradnju sa Microsoftom do sada :smiley:

I to sto kazes ovo se odavno najavljuje, ali dobro je sve pozitivne vijesti su krenule.
Dako se vise ovo pokrene sa ove mrtve tacke.

Kao sto sam najavljivao boom :slight_smile: eto nas blizu 4200
velik je suport i jak na 3900 tako da vrlo lako moze ovo ode na 6000

1 Like

Jeli ima neki sajt nizu proviziju na kupnju/prodaju od bitcoin mjenjacnice?

Kakva je ovo bolestina od marketa, ovo kao da se namjerno radi da se jos ne odobri ETF

Ide ovo sve jos dole

1 Like

Ja sam otvorio firmu i sve sredio ali nisam pustio jos web u pogon cekam da mi se odradi inace provizija koju cu ja imati je 2%, a do tada ti nepreostale nista nego na strane mjenjacnice jer ja nebi nikome preporucio domace zbog velikih provizija iako sam i sam imao samo pozitivna iskustva ali provizije su visoke

Ja lepo kažem nema dugoročnog i velikog rasta sve do jeseni ove godine. U opsegu od 3.400-4.200$ će se držati cena još oko 6-7 meseci i onda se spremite da raste konstantno i ide do oko 350k za 3 godine :slight_smile: Naravno tada prodati, izvući profit i ne zaludjivati se da će da traje još duže od 8-10 godina max. Posle ide naravno zvanični kontrolisani kripto :slight_smile:

1 Like

Ma kakvi idemo skok na 6

U zg kupnja 0.9, a prodaja 3.9, btc mjenjacina 3% valjda sve, ti valjda 2% sve.

Hofenhajm 2 i 2+ prvo.

4 Likeova

Moj @Sceko a tolike sam nade polagao u tebe, sunce ti sto je ovo sve pada? :stuck_out_tongue:

Buy the DIP Gays!!!

Hofenhajm kvota 7.75, pocinje u pola 9, videcemo sta ce biti :blush:

1 Like

Jos malo ce da padne i onda sledi skok opet samo malo jaci :slight_smile: nema tu nade bilo je kako sam i reko skok do 4200, samo sto je bolestan market i sto smradovi prave ogromne profite, ali ovo ide kad tad opet na 4200 do 6000, ali pre toga mora jos mali pad da bude najverovatnije.

Uglavnom pretpostavio sam da ce to i da se desi


Cak sam bio i napisao ali sam uklonio jer sam vidio da je preslo samo na ovaj nalog

I onda je bio sell, ali nemos bit odje azuran jer bi samo bili moji postovi. Jer se stanje mijenja konstatno zbog novosti.

Ajde napravi discord pa da se ljudi pridruze, a ti samo u announcements bacaj ove svoje postove.