Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Logirao se na cryptopiju i VOILA nista nije ukradeno :slight_smile: Sada da maknu read only i odmah povucem :slight_smile:

Isto :slight_smile: vidjeh da jos ne moze, mada dobri su cim su vratili. Nego posle ovoga mislim da su zavrsili sa marketom sto je steta.

sada se ne mogu sjetiti jesu oni rekli ili policija ili netko treci da je krada trajala tjednima ili mjesecima. Ako je istina i da je 2 tjedna trajalo toliko o njihovom supportu. Sad mislim uzeti jos ETN, ali opet je rizik jer se nikada ne zna sto ce biti s marketom, moze pasti jos 20% dole i onda se tako natezati godinu dana, a i ovo ETNa sto imam drzim na njihovom online walletu sto mi je muka jer odmah pomislim na cryptopiju, a paper wallet je retardiran. Na kojem walletu ti drzis coine, a da nemaju neku SUPER FEE ?

Pa ja drzim na Binance samo i offline.

Offline? Mislis hardware wallet?

Evo nam ga fin skokic da se vratimo na put ponovnog testiranja. Nema neke prodaje vecina nece da proda BTC tako da ce ovi smecari morati napumpat ga.

To je to uglavnom http://prntscr.com/mtn0jk tako da treba da kupimo ETH i valjalo bi LTC :slight_smile:

Jeli oni nas namjerno zajebavaju ili sto???
The holding balance from the 14th Jan is pre hack and we will be using these holdings as a baseline for calculating rebates moving forwards.

1 Like

Kako ce da se pretoci u kripto ovaj stock sve je smijesno 4

Pratite ove telegram grupe vasih marketa da nedje ne ostanete bez nekog kojeg kojeg uklone.

Jeli tko prati ove https://cryptocoinspy.com/bittrex-international-unveils-initial-exchange-offering-ieo-platform-6m-raid-xrd-token-sale/

Navodno partneri sa clash royale, pubg, overwolf, cijena 1 coina ce biti na birexu 10 satoshija, a total supply 100 000 000 000 sada tih 100 000 000 000 je previse, a opet 10 satoshija 1 je valjda ok cijena… @Sceko misljenje?

Kako pratim pojedine valute neke od njih imam, primjetio sam da su toliko pale da jednostavno ih vise niko i ne kupuje beskorisne su. Mislim da ce opastat oni koji imaju neku pricu iza sebe konkretnu kao sto je Binance jer ima svoj market, kao sto je ovo smece od BAT. Koji se zakacio za pretrazivac, guraju tu neku pricu i dosta ljudi su zainteresovali sa ovim zamlacivanjem. Uglavnom misljenja sam da samo treba trgovat BTC i ETH takodje i taj LTC jer je od pocetka tu, to je ono stabilno i sto ce najverovatnije da opstane.

tron btt bla bla bla, ode cijena trona jos dole…

Kazes BTC i ETH?

Da jer nikad ti nece skocit kao sto ce BTC ili ETH. Nikad neces uzet veci profit i ogroman ti je rizik. Imam puno XLM i ADA tako da to treba jos mnogo da skoci mozda jedno 300% da prvo vratim ulozeno. Tu kad su skokovi i padovi rijetki su i to ti je sve do 5% i pad do 10% i tako u krug. Ovamo je to na skoro pa dnevnom nivou kad su u pitanju BTC, ETH. Jednostavno sam odlucio da se baziram na sami vrh samo BTC ETH LTC XMR DASH, ostale imam ADA TRON itd. ali to treba da skoci jos jako mnogo sto je pitanje dal ce se desit ikad.

Danas cu objaviti članak sa tri veoma kvalitetna altcoina s korisnom primjenom, te ću to prakticirati barem jednom mjesečno. Čisto laički objašnjeno, jer nema smisla koristiti stručne izraze i tehničku stranu projekta objašnjavati kada većina ekipe ne shvaća ništa.

Inače BAT kojeg već dulje vrijene spominjem poduplao se je zadnjih mj dana u vrijednosti.

Sjetimo se kad je Jobs predstavio iPod jednostavnom rečenicom i objasnio je sve bez potrebe za objašnjavanjem koliko uređaj ima gb memorije, itd. Itd.

Ipod - 1000 songs in your pocket

Na ovaj način i ekipi treba pribčižavati kriptovalute, kako bi lakše shvatili.

Evo onda jednog idealnog da kupite sad https://coinmarketcap.com/currencies/propy/

Ok evo ja cu probat BAT-a

BAT = BRAVE
BRAVE = Chrome with No ADS, NO Tracking, NO Bull Shit
If/When Brave Ads System
Then
BAT #MOON

1 Like

Evo onaj sto sam bio pominja da trgujete https://coinmarketcap.com/currencies/komodo/
Na njemu se moze dobar profit napravit jer ima dobar pad i zatim dobar skok, tako da ce bit opet skokic.

DASH se polako vraca na top, ono sto miruje je ovo smece od BCH, ne bi me cudilo da ga napumpaju ubrzo opet.

A kako zamisljas da web funkcionira bez reklama. Nije li ta lova koja se slijeva kroz reklame, pokretačka energija za stvaranje web contenta?

1 Like

Kako se adblock siri nevjerojatno, kako ce te stranice preziviti za recimo 5-10 godina?